Categories
Uncategorized

Cadılar Bayramı için 25 Ürpertici Örümcek Makyaj Fikirleri

Örümcek korkusu en yaygın korkulardan biridir. Örümceklerden korkmasanız bile, pek çok insan onları sevmez. Bununla birlikte, örümcek makyajı Cadılar Bayramı için mükemmeldir. Tüyler ürpertici sürüngenlerden ilham alan bir makyaj yaparak herkesi biraz korkutabilirsiniz. Size biraz fikir vermek için 25 örümcek makyaj tasarımı bulduk. Korkunç bakışlar, illüzyon makyaj fikirleri ve daha fazlası var. Bir göz atın ve hangi korkunç örümcek olmak istediğinizi görün.

1. Korkunç Örümcek Ağız İllüzyonu

İlk olarak, bu korkunç ağız yanılsamasına sahibiz. Yani makyaj sanatçısı makyajını oldukça basit tuttu ama ağız sanki içinde bir örümcek varmış gibi görünüyor. Bu çok korkunç bir düşünce ve bacakları bile dışarı fırlıyor gibi görünüyor. Bu, örümceklerden korkan herkesi korkutur.

Korkunç Örümcek Ağız İllüzyonu

Kaynak: @elis_deveci

Kullanılan ürünler: NYX Hella Fine Eyeliner, Love Contours All palette, Jumbo Eye Pencil in Milk and Black Bean, Brow Pencil in Taupe & Cool Neutrals palette, Lumene Finland CC Cream in Medium, Kat Von D Lock It Powder and Smash Box Cosmetics Studio Skin Fair in Concealer.

2. Cadılar Bayramı için Örümcek Göz Makyajı

Ağız yerine, göz çevresinde bir örümcek yanılsaması yaratabilirsiniz ve işte bunu yapmanın harika bir yolu. Gördüğünüz gibi gözünde koyu kahverengi ve siyah bir karışım var ve etrafına örümcek bacakları boyadı. Göz kapandığında örümcek var ama göz yok yanılsaması yaratacaktır. Bu harika bir fikir ve çevrimiçi örümcek bacak eğitimleri var.

Cadılar Bayramı için Örümcek Göz Makyajı

Kaynak: @satyress

Kullanılan ürünler: Morphe 9A Always Golden palette, Clinique Pretty Easy likit eyeliner, Kitten Karma’da Stila Glitter ve Glow likit göz farı, South Beach’te BG kirpikleri, PÜR Cosmetics Afterglow fosforlu kalem ve NYX Lip Lingerie Bedtime Flirt’te.

3. Beyaz Kontaklı Siyah ve Mor Makyaj

Dışarı çıkıp insanları korkutmak istiyorsan, böyle bir şey deneyebilirsin. Makyaj sanatçısı, bazı bölgeleri mor makyajla şekillendirdi ve ayrıca üç örümcek illüzyonu yarattı. Biri gözünde, biri ağzında ve diğeri vücudunda. Bu özellikle beyaz kontaklar için çok korkutucu bir fikir. Örümceklerle kaplı bir hayalete benziyor!

Ürpertici Örümcek Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: Jeffree Star Jawbreaker Palette, Magic Star Concealer C5, Weirdo & Druglord’da Kadife Likit Ruj, Benefit Brwvo! Bakım Astarı, Kusursuz Kaş Pudrası, Maybelline Superstay Foundation 210 ve Tatti Lashes TL10.

4. Örümcek Kraliçe Kostüm Fikri

Bu cadılar bayramında böyle makyajlı bir kraliçe gibi görün. Sanatçı bu görünüm için kırmızı dudak rengi ile koyu göz makyajı kullanmıştır. Yüzündeki örümceğin onu ısırdığı yanılsamasını da yarattı. Gerçekçi görünmesini sağlayan beyaz kontakt lensi seviyoruz. Görünüm, bir örümcek kraliçesi olduğunu göstermek için bir taç ve örümcek ağı ile tamamlandı.

Örümcek Kraliçe Cadılar Bayramı Kostüm Fikri

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: Sıradan serum fondöten, NYX Highlight and Contour Palette & Fire Palette, Sugar Pill Love + & Tako, Gres & Space Panda’da Suva Beauty Hydra Liner, Makeup Geek Cosmetics Bedrock Shadow, ABH Norvina Noir Shadow, Ben Nye Scab Blood, Urban Decay 24/7 Glide On Liner in Zero, Lilly Lashes Mykonos, ABH Medium Brown Dip Brow, Mac Nighmoth Liner ve Buxom Cosmetics Stay The Night Babe Gloss.

5. Örümceklerle Güzel Makyaj

Sonra, sizi güzel ama aynı zamanda korkutan bir makyaj fikrimiz var. Gördüğünüz gibi sanatçı, genellikle giyeceğiniz güzel göz ve dudak makyajı yarattı ama bir de korkunç bükülme. Vücuduna, yüzüne örümcek boyadı ve iki illüzyonu kullandı. Bu harika bir fikir ve size her iki dünyanın da en iyisini veriyor.

Örümceklerle Güzel Makyaj

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: Tatti Lashes TL Mitchell 2 Lashes, Inspire Cosmetics Midnight Pressed Glitter, Sample Beauty Spectrum Palette, Maybelline Gel Liner, Too Faces Better than Sex Maskara ve Snazaroo Black, White & Red Paint.

6. Pırıltılı Örümcek Ağı Makyajı

Tüm korkunç yanılsamalar senin işin değilse ama yine de Cadılar Bayramı için ürkütücü görünmek istiyorsan, o zaman bu mükemmel. Bu sanatçı, göz çevresinde sevimli bir web tasarımı ile güzel ışıltılı göz makyajı yarattı. Görünüm, siyah dudak rengi ve ışıltılı dekoratif örümceklerle tamamlandı. Bu eğlenceli ve gösterişli bir makyaj fikri ve partiler için harika olacak.

Pırıltılı Örümcek Ağı Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

7. Korkunç Örümcek Yanılsamaları

Bu sonraki fikir bizim favorilerimizden biri çünkü çok korkunç ve zekice! Makyaj sanatçısı, gözünde ve ağzında örümcek illüzyonları yarattı. Görünüşe göre örümcekler tamamen ele geçirilmiş. Siyah kontaklar harika görünüyor çünkü bir göz bir örümceğe benzerken diğeri süper ürkütücü görünüyor. Oldukça basit bir görünüm ama çok etkili. Biz bunu seviyoruz.

Korkunç Örümcek Yanılsamaları

Kaynak: @yasemin

Kullanılan ürünler: 365C’de Anastasia Beverly Hills Luminous Foundation, Milani Cosmetics Conceal + Perfect in 145, ABH Norvina 2 Palette, Maybelline Blackest Black Studio Gel Eyeliner, NYX Jumbo White Pencil ve Glam’da Look-Chic Lashes.

8. Minik Örümceklerle Göz Makyajı

Bazı makyaj görünümlerinde olduğu gibi büyük bir örümcek yerine, küçük bir örümcek tasarımı kullanabilirsiniz. İşte harika bir fikir. Bu görünüm için sanatçı, beyaz bir web tasarımıyla göz alıcı gözler yarattı. Ayrıca gözünün etrafına minik örümcekler boyadı. Bu eşsiz, gösterişli ve eğlenceli bir makyaj fikri. Korkunç anne örümceği gibi görünmesi için başka bir yerde büyük bir örümcek bile boyayabilirsiniz. Her iki durumda da makyajınız ürkütücü ve eşsiz görünecek.

Minik Örümceklerle Göz Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: 2’de P Louise Makeup Academy Base, LA Girl Cosmetics Instinct & Untamed Palette ve Space Panda & Grease’de Suva Beauty Liners.

9. Siyah ve Neon Turuncu Makyaj

Bir sonraki makyaj fikri daha havalı illüzyonlar kullanıyor. Bir göz siyah ve neon turuncu ağ tasarımına sahipken, diğer gözde örümcek bacak illüzyonu var. Sanatçı ayrıca ağzına süper ürkütücü görünen bir örümcek çizdi. Bu şık ve korkutucu bir makyaj görünümü ve neon turuncu ve siyah renk kombinasyonunu seviyoruz. Makyaj sanatçısının Instagram sayfasında bir video eğitimi de görüntüleyebilirsiniz ve bağlantı buraya.

Siyah ve Neon Turuncu Örümcek Makyajı

Kaynak: @valpham

Kullanılan ürünler: P Louise Makeup Academy Base Rumor 2, Morphe X James Charles Palette, Helene Cosmetics Pigment no.5, ColorPop Cosmetics Pencil Liner in Untz, Lilly Lashes Mykonos, BH Cosmetics Color Highlight Palette, NYX Liquid Black Liner, Dose Of Colors Foundation Light Medium 120 ve ColorPop Ultra Blotted Lips Scenic Route.

10. Cadılar Bayramı için Örümceklerle Muhteşem Makyaj

Bu Cadılar Bayramı’nda şık, güzel ve ürkütücü görünmek istiyorsanız, o zaman bu makyaj fikri tam size göre. Burada göz ve ağızda örümcek illüzyonları ile tamamlanmış muhteşem göz ve dudak makyajımız var. Bu makyaj size her iki dünyanın da en iyisini verir çünkü hem güzel görünebilir hem de Cadılar Bayramı’nın tadını çıkarabilirsiniz.

Cadılar Bayramı için Örümceklerle Muhteşem Makyaj

Kaynak: @rebekaheller

Kullanılan ürünlerL BPerfect Cosmetics X Jah Makeup Clientele Paleti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *