Categories
Uncategorized

Cadılar Bayramı için 23 En İyi Melek Makyaj Fikirleri

Melek makyajı ve kostümler, Cadılar Bayramı için klasiklerden biridir. Büyüleyici görünmek, ancak Cadılar Bayramı için giyinmek ve ayrıca melekler, özellikle düşmüş olanlar, oldukça ürkütücü görünebilmeleri de dahil olmak üzere birçok neden var. Öyleyse, bugün size gösterecek 23 melek makyajı fikrimiz var ve ışıltılı meleklerimiz, illüzyonlarımız ve hatta bazı korkunç kara melek makyaj görünümlerimiz var. Meleksi mi yoksa şeytani mi olmak istediğinize bir göz atın ve karar verin.

1. Beyaz Melek Makyajı Görünümü

İlk önce bu moda meleğimiz var. Bu görünümle ilgili her şey, kıyafetten makyaja kadar harika. Makyaj için, yumuşak bir dudak renginin yanı sıra ışıltılı gümüş ve gri bir göz farı karışımına sahip ve görünüm yüzünde gümüş parıltı ile tamamlandı. Bu güzel bir makyaj fikri ve stil sahibi bir melek gibi görüneceksin.

2. Melek Kanadı Eyeliner

Melek makyajınla dışarı çıkmak istemiyorsan, böyle bir şey deneyebilirsin. Burada melek kanadı göz kalemi var. Sanatçı, göz kapağında çıplak tonlar kullandı ve klasik bir eyeliner hareketinin gideceği beyaz bir melek kanadı tasarımı yarattı. Bu fikri seviyoruz çünkü basit ve çarpıcı. Bu görünümü oluşturmak için beyaz bir likit göz kalemine ihtiyacınız olacak.

Melek Kanadı Eyeliner

Kaynak: @ sanat.siverio

3. Ürpertici Ama İnanılmaz Melek Makyajı

Bu sonraki makyaj fikri, Cadılar Bayramı’nı sevenler ve giyinmeyi sevenler için mükemmel. Burada biraz ürkütücü ama harika bir makyaj tasarımımız var. Gümüş bir yüzü, kirpikleri ve kaşları var. Yüzü yapay elmaslarla süslenmiş ve beyaz kontaklar takarken. Bu daha çok doğaüstü bir meleğe ya da belki bir melek heykeline benziyor. Cadılar Bayramı partilerinde hayran kalacak harika bir görünüm.

Ürpertici ama Şaşırtıcı Melek Makyajı

Kaynak: @mdmdmrk

4. Kara Melek Makyajı

Cadılar Bayramı olduğu için daha korkutucu bir rotaya inip bunun yerine kara melek makyajını tercih edebilirsiniz. Eğer yaparsan, bu mükemmel. Sanatçı bu görünüm için siyah dudak rengi ve göz kalemi kullanmıştır. Makyaj, siyah damlalar ve kontakt lenslerle tamamlandı. Bu, Cadılar Bayramı için mükemmel olan korkunç bir makyaj görünümü. Görünümü siyah kanatlar ve siyah bir kıyafetle tamamlayın ve gitmekte fayda var.

Kara Melek Makyajı

Kaynak: @aydo_makeup

5. Melek ve Şeytan Göz Makyajı

Eğlenceli ve benzersiz bir makyaj görünümü mü arıyorsunuz? Eğer öyleyse, şuna bir göz atın. Gözlerden biri melek tasarımına sahipken, diğeri şeytan gibi kırmızıdır. Bu, Cadılar Bayramı için çok eğlenceli bir melek makyajı fikri. Bunu yeniden yarat yoksa her iki tarafta da melek gibi olabilirsin. Her iki durumda da sevimli ve ürkütücü görüneceksin.

Melek ve Şeytan Göz Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: Jeffree Star Blue Blood & Jawbreaker paletleri, Suva Beauty Hydra Liner in Space Panda, Mehron Makeup Paradise AQ Face Paint Palette, Sigma Beauty Gel Liner in Wicked ve Karity Lashes in Cosette ve IL MAKIAGE Icon Maskara.

6. Melek Makyaj Fikri

Sonra, size gösterecek melek makyajı görünümümüz var. Gördüğünüz gibi nötr göz farı ve yumuşak dudak rengiyle gözlerinde melek kanatları var. Makyaj, yüzünde bir bulut tasarımıyla tamamlandı. Bunu seviyoruz çünkü bize cenneti hatırlatıyor. Bu güzel bir makyaj fikri ve herkese harika görünecek.

7. Yarı Melek Yarım Şeytan Makyajı

Eğer meleği seversen ve şeytan makyajı fikirler, o zaman bunu görmeniz gerekir. Bu makyaj bir tarafta aziz, diğer tarafta günahkar gibi görünmenizi sağlar. Melek tarafı hafif ve güzelken şeytani taraf kırmızı, karanlık ve ürkütücüdür. Süper havalı bir makyaj fikri ve Cadılar Bayramı için mükemmel.

Yarım Melek Yarım Şeytan Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: ColorPop Cosmetics BFF Maskara in Little White Lie & Super Shock Cheek Matte Blush in Sugar Coated, CATRICE HD Coverage Foundation in Golden Beige, Mehron Makeup Paradise AQ Palette, Morphe x James Charles Artistry Palette, Spoiled Lip Cosmetics Liquid Lipstick in Peaches ve TL3’te Tatti Kirpikler.

8. Gökkuşağı Meleği

Bir sonraki melek daha benzersiz bir versiyondur. Burada bir gökkuşağı meleğimiz var. Bu başlangıçta Pride için oluşturuldu ancak fikirden ilham alabilir ve bunu Cadılar Bayramı için kullanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, bu melek parlak ve hafif makyajı bıraktı ve bunun yerine teninde gökkuşağı renklerini seçti. Kaşları ışıltılı ve gözlerinde beyaz melek kanatları varken. Bu güzel ve sıradışı bir melek ve herhangi bir Cadılar Bayramı etkinliği için giyilebilir.

Gökkuşağı meleği

Kaynak: @kafadergisi

9. Haleli Işıltılı Makyaj

Tamamen dışarı çıkmak istemiyorsanız ve daha düşük anahtarlı bir melek görünümü istiyorsanız, o zaman bu mükemmel olabilir. Bunlar sadece melek gözler. Bu yüzden, göz kapağında beyaz bir melek kanadı astarı ve biraz parıltıyla tamamlanmış nötr bir gölgeye sahip. Makyaj, kaşın üzerinde küçük bir hale ile tamamlanır. Bu çok sevimli ve bir hale ve melek kanatları ile harika görünecek.

Halo ile Işıltılı Makyaj

Kaynak: @alinazganova

10. Şeytani ve Melek Makyajı

Sonra, başka bir yarı yarıya bakıyoruz. Bu sanatçı, bir melek yüzlü gibi görünmesini sağladı ama altında bir şeytan olduğu yanılsamasıyla. Karanlık tarafını ortaya çıkarmak için melek derisinin çıktığı yanılsamasını yarattı. Tüyler ürpertici bir makyaj fikri ve herkesi korkutacak.

Şeytani ve Melek Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *