Categories
Uncategorized

Cadılar Bayramı Gecesinde Pratik Yapabileceğiniz 6 Evde Kızıl Saçlı Güzellik Fikirleri

Bu sayfadaki bağlantılardan komisyon alabiliriz, ancak yalnızca sevdiğimiz ve ‘kızıl saçlı dostu’ olduğunu düşündüğümüz ürünleri öneriyoruz. Tam açıklama.

Normal bir yılda kızıl saçlı Cadılar Bayramı genellikle partiler, buluşmalar, şeker mi şaka ve ürkütücü şekerli eğlence ile doludur. Ne yazık ki, bu yıl COVID nedeniyle evde kalmayı seçen birçok kişi için biraz farklı görünecek. Ancak bu, Cadılar Bayramı’nın başka bir salgın gece olması gerektiği anlamına gelmek zorunda değil. Cadılar Bayramı’nı kutlarken kızıl saçınızı, cildinizi ve daha fazlasını güzelleştirin!

Bu temalı geceler listesi, Cadılar Bayramınızı başlatmak ve kendinizi şımartmak için tam da aradığınız şey olabilir:

1. Frankenstein

Cadılar Bayramı’na klasik bir canavar filmi gecesinden daha çok ne diyor? Belki de Frankenstein’ın en iyi canavar izlenimine sahip yeşil yüz maskesi özçekimi.

Miss Spa Matcha Yeşil Çay Çamur Maskesi içerdiği antioksidanlar ve C vitamini ile harika bir seçenektir. Cildinizi ölümden kurtarmak için mükemmel bir-iki kombinasyondur. Kendinize güzel bir manikür de yaptırabilirsiniz. Bir Frankenstein temasına bağlı kalmak istiyorsanız, yeşilin en sevdiğiniz tüm tonlarını kullanabilir ve cıvataları ve dikişleri bir Sally Hansen Tırnak Sanat Kalemi.

2. Deniz Kızı

Neden bu Cadılar Bayramı’nda deniz kızı kızıl saçını kucaklamıyorsun? Bu, gecenin geri kalanında en sevdiğiniz su altı hareketlerini izleyerek geçireceğiniz güzel bir köpük banyosu ve pedikür anlamına gelir. Deneyin Lush Cosmetics ‘Mermaid Tail Banyo Bombası tropikal ve yatıştırıcı bir deneyim için hindistan cevizi yağı, greyfurt yağı ve ylang-ylang yağı ile. Cadılar Bayramı ruhuna yaslanmak istiyorsanız, deneyin Pumpkin Spice Latte Bath Bomb, Soapie Shoppe tarafından. Deniz köpüğü yeşillikleri tam mevsimde olmasa da, pek mavi olmayan pek yeşil olmayan gölge, bir kızıl saçlı tarafından giyilmeye çağırıyor ve Essie’nin Turkuaz ve Caicos’u bunlardan biri.

3. Weasley Ailesi

Bu, tüm aileyi dahil etmeden Cadılar Bayramı gecesi eğlencesinin bir listesi olamaz. Weasley’ler unutulmaz edebi ve kızıl saçlı bir ailedir, bu yüzden elbette, kendi temalı gecelerini hak ediyorlar. Neden evinizdeki veya sizinle birlikte yaşayan aile üyelerinizin ve ailenizin en sevdiği filmlerin olduğu bir gece için kucaklaşmıyorsunuz? Weasley kazakları yaparken bir Harry Potter maratonu olmak zorunda değil, ancak her zaman en sevdiğiniz sahnenin ortaya çıkmasını bekleyen yeni bir işçilik becerisi öğrenebilirsiniz. Ve her zaman bir set satın alabilirsiniz. Sihirbaz Makyaj Fırçaları Gerçekten bir Weasley gibi hissetmek.

4. Cadı

En popüler Cadılar Bayramı kostümlerinden biri cadıdır. Korkudan ilham alan, sevimli ve ışıltılı ya da daha çok doğa temalı bir cadı görünümü olsun, bu klasik kostüm zamansızlığı ve çok yönlülüğünün temelidir. Bu Cadılar Bayramı, bir cadı kılığına girmiş olabileceğiniz zamanların gerileme resimlerini ve ev cadı görünümünden bir işe koyduğunuz bir özçekimi gönderebilirsiniz. Bunu en sevdiğiniz cadı veya sihirbaz filmleri ve TV şovları takip edebilir, büyülü rollerde kızıl saçlı arkadaşlar olan pek çok şey var. Bu akşam ayrıca kendi iksir yapımınızı da içerebilir: DIY güzellik. Şu anda kişisel favorim bir hindistancevizi yağı ve şeker dudak peelingi yüz maskesinin etkileriyle mücadeleye yardımcı olmak için.

5. Turuncu, kızıl olduğuna sevindin mi?

Cadılar Bayramı’nın hile olmadan, tedavi olmadan veya bir araya gelmeden bir Cadılar Bayramı olabileceğinden çok emin değilseniz, içeride bir Redhead Season gününe dönüştürebilirsiniz. Bahçenizdeki yapraklar o güzel sonbahar tonları dönüyorsa, evde bir fotoğraf çekimi yapıyorsa, saç renginize en uygun yaprakları bulabilecek misiniz bir bakın. Hala bir balkabağı oyabilir ve onu yakınlaştırma üzerinde veya karantina balonunuzdakilerle bir rekabete dönüştürebilirsiniz. Oyma değil mi? Bol miktarda balkabağı ikramı var ve kabak yüz / vücut peelingi, yüz maskeleri ve yıkamaları deneyebilirsiniz.

6. Edebiyat gecesi

Bu, oradaki kızıl kitap kurtları için. Birlikte büyüdüğümüz ya da daha sonra keşfettiğimiz, birlikte edebi maceralara atılmamızı dilediğimiz bir veya iki kızıl saçlı edebi karakter var. Karakterlere tıklama nedeninizi yeniden keşfetmek ve muhtemelen bu deneyimi başka biriyle paylaşmak için günü bir güne dönüştürebilirsiniz. Örneğin, en sevdiğiniz yinelemelerden birini (veya tümünü) yeniden izleyebilir ve yeniden okuyabilirsiniz. Green Gables’ın annesi.

Okurken gerçekten Anne gibi hissetmek ister misin? Dokuma bir şapka satın alın, kot tulum ve keyfini çıkarın Farmacy’den bir yüz maskesi Anne’nin genç ışıltısına ulaşmak için.

Redhead gibi sallayın!

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *