Categories
Uncategorized

Buzz Cut – Kesin Bir Kılavuz

Bu günlerde üç numara saç kesimi askere alınanlara ve üniformalı erkeklere özel değildir. Temiz görünümü ve sorunsuz bakımı nedeniyle her yaştan erkeğin favori saç kesimi oldu. Neredeyse hiç çaba harcamadan seksi ve eğlenceli göründüğünden bahsetmiyorum bile.

Tüm bu saçları bırakıp çıplak kalmaya hazır mısın? Vızıltı kesimi yapmak için gerekenlere sahip misiniz? Eğer öyleyseniz, en sevdiğiniz berberin veya evde kendi saç kesme makinenizin yardımıyla giyebileceğiniz en havalı saç kesimlerinden bazılarının galerimize göz atın.

Buzz Cut Saç İlhamı # 1

buzz-cut-saç modeli (1)

Bu vızıltı kesim saç modeli çok şiddetli bir şekilde vızıldamaz, bu yüzden saçlar çıktığında herhangi bir ayrılık kaygısı yaşamazsınız. Üst kısımda hala biraz uzunluk var, ancak yanlar ve arka kısım oldukça güzel solmuş. Yani evet, yine de bir üst saç kesiminde uzun yanlarda kısa bir vızıltı kesimiyle bile.

Kısa bir saç kesimi olduğundan, şekillendirecek veya endişelenecek çok saçınız yok. Sabahları kesinlikle size çok zaman kazandıracak, çünkü tam anlamıyla duştan çıkabilir, başınızı silebilir, giyinip gidebilirsiniz. Yine de çok güzel ve iyi bir araya getirilmiş görüneceksiniz.

Buzz Cut Saç İlhamı # 2

buzz-cut-saç modeli (2)

Bu aynı zamanda erkekler arasında oldukça popüler olan bir saç modeli. Kısa, ancak çok kısa değil ve yine de başınızın her tarafında en az yarım inç saçın tadını çıkarabilirsiniz. Yine de güzel ve düzgün görünüyor, bu zaten bir saç stilinde ihtiyacınız olan şey.

Her gün yıkayıp giydiğiniz başka bir klasik saç kesimi örneği. Fırçalama veya tarama yok, saç şekillendirme ürünleri yok, özel elektriklenme önleyici şampuan ve saç kremi yok, ekstra güçlü tutuşlu saç spreyi yok. Sadece sen ve saçın, ayrıca bir ton seks çekiciliği ve ateşli güzel görünüm, muhtemelen. Bundan daha kolay olamaz.

Buzz Cut Saç İlhamı # 3

buzz-cut-saç modeli (3)

Wentworth Miller’ın vızıltı kesimi dışında başka bir saç kesimi yaptığını hayal etmek zor. Beynimize yerleşti ve onun başka bir şey giydiğini görmek bir tür hayal kırıklığı olacak. İçinde ne kadar harika göründüğü önemli değil.

Yine de buzz kesintileri olan şey bu. Görünümü çekebilmek için doğru yüze ve doğru kafa şekline sahip olmalısınız. Bazı erkeklerde başın arkasında göze hoş görünmeyen şişlikler veya çok büyük yara izleri var. Ayrıca, yüzlerine daha güzel bir şekil verebilecek tüm bu saçlar olmadan daha yuvarlak görünebilecek çok yuvarlak bir yüze sahip olabilirler.

Buzz Cut Saç İlhamı # 4

buzz-cut-saç modeli (4)

Her yerde bir vızıltı kesilmesine gerek yoktur. Yine de bu saç kesimi saç modeli gibi tepede biraz saçın tadını çıkarabilirsiniz. Yanları ve arkası vızıldıyor ve üstteki saçlar uzun ve kalın. Kalın ve dikenli görünmesi için öne doğru şekillendirilebilir veya uzun ve dikenli görünecek şekilde de şekillendirilebilir.

Saçın ne kadar uzun olduğuna bağlı olarak, saçın daha parlak ve daha parlak görünmesi için bir pomad veya saç şekillendirici balmumu kullanabilirsiniz. Ayrıca yumuşak ve doğal olarak da giyebilirsiniz, böylece dokunuşu daha güzel ve ipeksi olur.

Buzz Cut Saç İlhamı # 5

buzz-cut-saç modeli (5)

Saç dökülmesi veya saç seyrelmesi ile ilgili sorunları çözmenin en hızlı ve en kolay yolu vızıltı kesimidir. küçülen ince çizgiler. Saçınızı tuhaf taraklarla veya diğer uyumsuz saç stillerinde şekillendirmek yerine, sadece hepsini tıraş edebilir ve bu süreçte daha genç, daha modern ve yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

O kadar çok erkek bunu yaptı ve sonunda saç stilinin imzası olarak buzz kesimi giydiler. (Jason Statham, Bruce Willis, birkaç isim). Ve neden olmasın? Yapmak zorunda kalmadan harika görünen bir saç modeli herhangi bir şey saçına! Belki saç derinizin yanmaması için biraz güneş kremi. Bunun dışında, gerçekten yıka ve yıpranan bir saç türü.

Buzz Cut Saç İlhamı # 6

saç kesimi saç modeli (6)

Doğru uzunlukta üst saça sahipseniz, vızıltı kesiminizi de güzel ve kısa bir pompadour olarak şekillendirebilirsiniz. Yine de çok süslü bir şey yok. Önünde küçük bir ponponlu basit bir tarak. Sadece traşlı yanlar ve sırt ile mükemmel çalışır. Ayrıca, traş edilmiş saç ile uzun, kaygan saç arasında hoş bir kontrast sağlar.

En üstteki saçın nasıl görünmesini istediğinize bağlı olarak üst saça biraz pomad uygulayın. Daha ince veya daha parlak görünmesini istiyorsanız, daha fazlasını uygulayabilirsiniz. Yumuşak ve doğal olmasını istiyorsanız, sadece bezelye büyüklüğünde bir miktar pomad yeterli olacaktır.

Buzz Cut Saç İlhamı # 7

buzz-cut-saç modeli (7)

Her tarafının güzel ve yakından tıraş edildiği klasik vızıltı kesimini seviyoruz. Kıvrım veya hacim konusunda endişelenmenize gerek yok. Kuru saç veya yağlı saç için endişelenmenize gerek yok. Farklı saç sorunları için saç ürünlerine veya farklı görünümler için farklı şekillendirme ürünlerine bir ton para harcamanıza gerek yok. Bir vızıltı kesimi ile ne görürsen onu alırsın. Bu gece bu saçla uyuyabilir ve ertesi sabah aynı saçla dağınıklık yaşamadan uyanabilirsiniz. Saç kesimi ile kötü saç günleri yok.

Evde iyi bir saç kesme makineniz varsa, kendi saçınızı sallayabilirsiniz. Dağınıklığı veya karmaşayı istemiyorsanız, berbere de uğrayabilir ve berberinizin sizin için yapmasına izin verebilirsiniz. Çok uzun süre kaybolmayacak klasik bir saç modeli. Hareket halindeki ve çok aktif yaşam tarzlarına öncülük eden erkekler için mükemmel bir saç modeli. 7 gün 24 saat ne olursa olsun iyi görüneceğinizin garantisidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *