Categories
Uncategorized

Bunlar 166 $ ‘lık Fiyat Etiketinin Küçük Bir Kısmı İçin En İyi SkinCeuticals Serum Dupes

Cilt bakımı rutininizde harika bir C vitamini serumunun gücü küçümseniyor. Bu harika antioksidan, yara izi gibi hiperpigmentasyonu azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca yaşlanmayı yavaşlatabilir ve hatta kirlilikten kaynaklanan hasarı tersine çevirebilir. Etkili bir cilt bakım ürünü oluşturmak istiyorsanız, güzellik rafınızda bir C vitamini serumuna ihtiyacınız olacak.

Cilt bakımınıza C vitamini eklemek için doğru ürünü aramaya başladığınızda, serumların kraliçesi SkinCeuticals CE Ferulik Serum ile karşılaşırsınız. Bu serum kalitesiyle ünlüdür, aynı zamanda 166 $ fiyat etiketi ile de ünlüdür. Yine de cüzdanınızı boşaltmanız için bir neden yok – cildinizi mutlu ederken aynı zamanda banka hesabınızı da mutlu edecek en iyi kopyalar bizde.

Paula’nın Seçimi BOOST C15 Süper Güçlendirici E Vitamini + Ferulik Asit ile% 15 C Vitamini
Aldatmacalarla dolu bir dünyada, Paula’nın Seçimi gerçek anlaşma. SkinCeuticals serumu olarak fiyat etiketi veya şöhreti olmasa da, bu C vitamini serumu işi yapar. Paula’s Choice uzun zamandır hem güzellik uzmanları hem de cilt bakımı blog yazarları tarafından sevilen bir marka olmuştur. Mükemmel kalite, güçlü formüller ve adil fiyatlandırma ile sevilmeyecek ne var?

Bu ürünü SkinCeuticals dupe statüsüne layık kılan nedir? Sadece ciddi bir C vitamini almıyorsunuz, aynı zamanda sağlıklı bir peptid dozu alıyorsunuz. Bu cilt bakımı jargonuna aşina değilseniz, cildiniz için kesinlikle istediğiniz vitaminler gibi peptidleri düşünün.

Sarhoş Fil C-Firma Gün Serumu
Bu markanın adını seviyoruz ve gerçekten işe yaramasını da seviyoruz. Drunk Elephant, SkinCeuticals serumu için mükemmel bir kopya çünkü çok daha ucuz. Ayrıca tarifte paranızı uzatan birkaç güzellik daha var. Bu ürün ihtiyacımız olan C vitamini ile birlikte gelir. Ayrıca ihtiyacımız olan antioksidanları, nar enzimlerini ve E vitaminini verir.

Zamansız Cilt Bakımı% 20 Vitamin C Plus E Ferulik Asit Serumu
Son dupe’miz, neredeyse mükemmel bir kopya olmasıyla ünlüdür. Timeless Skin Care’in bu serumu, SkinCeuticals tarifine, birinin telif hakkı ihlali nedeniyle başını belaya sokmadan alabileceğiniz kadar yakındır (SkinCeuticals formülü patentlidir, dolayısıyla yüksek fiyat etiketi). Bu paraben içermeyen, zulümsüz ve kokusuz C vitamini serumu ile, SkinCeuticals fiyatının sadece bir kısmı olan dupe ile mutlu bir şekilde gideceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *