Categories
Uncategorized

Bu Yılın En Öne Çıkan Pompadour Stilleri

pomp1

Erkekler için harika saç stilleri var ama pompadour, bu muhteşem erkek saç kesimleri listesinde özel bir yer tuttu. Eğer meraklıysanız, bu saç kesiminin ünlüler arasında çok popüler olduğunu fark edeceksiniz. Futbol efsanelerinden film yıldızlarına, “ünlülerin giydiği harika saç stilleri” ni aradığınızda, ilk üç aramada pompadour stillerini kaçırmayacaksınız.

Bu erkek saç kesimi çok uzaklardan geldi ve herkes onu seviyor. Saçları başınızın üzerinden yukarı ve geri süpürmeyi içeren basit bir stil. Ardından arkadaki ve yanlardaki saçlar düzgünce taranır ve başa yakın tutulur. Daha sonra ön taraftaki uzun saç kullanılarak bir saç teli oluşturulur. İşte en moda varyasyonları Pompadour saç modelleri.

1. Klasik Pompadour.

Elvis’in ünlü saç stilini gördünüz mü? Peki, gördüyseniz ve tam olarak onun gibi görünmek istiyorsanız, bu tercih edilecek en iyi görünümdür. Bununla birlikte, 1950’lerin bu saç modeli, sadece saçlarını şekillendirmek için her gün en az on beş dakika harcamaya hazır olan erkekler içindir. Bunun dışında saç kesimi ciddi bir bakım gerektirir.

Yüksek parlaklığı ve hacmiyle ünlü olan klasik pompadour, ense ve yanlarda ince bir şekilde daha kısa bir makasla kesilmiş çok sayıda kilide ihtiyaç duyar. Üstteki saçlar uzun bırakılır.

Bu saç kesimini yeniden yaratmak için yumuşak, kaygan ve parlak bir görünüm sağlayan eski tip pomad kullanın.

pomp2

2. Modern Pomp.

Daha kralca bir görünüme ihtiyacınız varsa, ancak yine de daha çağdaş bir şeye ihtiyacınız varsa, bu dağınık pompadour’u tercih edin. Bu saç modeli, tepedeki en uzun saç ile arkadaki ve yanlardaki yelelerin kısalığı arasındaki düzgün ve cesur kontrastla tanımlanır.

Klasik pompanın aksine, çağdaş pompanın saçı yandan ve arkadan çok fazla taramaya ve kesmeye ihtiyacı yoktur.

3. Kısa Pomp.

Klasik pompaya güzel bir alternatife ihtiyacınız varsa, kısa pompayı tercih etmelisiniz. Saçınızdan birkaç inç kesmek işe yarayacaktır.

Kısa saç, iyi görünmesini sağlamak için çok fazla bakım gerektiren daha uzun varyasyonların aksine her zaman düşük bakım gerektirir. Bu bakışta arka ve yanlar kırpılmış erkekler için kısa saç kesimiya bir uzunlukta ya da soluk.

Nihayet istenen pompaduru elde etmek için çok şey yapmanız gerekecek olsa da, çok fazla saça ihtiyacınız olmayacak ve bu da çok fazla ürüne ihtiyacınız olmayacağı anlamına gelir ve ayrıca zamandan tasarruf edersiniz.

4. Dokulu Pomp.

Çok zarif olacağını düşündüğünüz için geleneksel bir ponpon stiline ihtiyacınız yoksa, dokulu bir ponpon tercih etmelisiniz.

Bu görünüm, kıvırcık saçlı veya kalın saçlı erkekler için en iyisidir. Ayrıca mükemmel bir yüzey için temiz çizgiler ve yüksek parlaklık eklemeyi düşünebilirsiniz. Bir pomad kullanmak yerine, stil, arkaya düşmesini sağlamak için daha çok bir macuna veya tarağa bağlıdır.

pomp3

5. Pomp Undercut.

Çağdaş pompalar söz konusu olduğunda, en moda stillerden biri alt kesimdir. Pek çok erkek, uzun saçlı bir ponpondan ilham alan bir üst tutmayı ve ardından kalan yeleleri kesmeyi sever. Ancak bu saç kesimini şekillendirmenin birçok yolu var.

6. Orta Pomp Saç Kesimi.

Bu, bir pompadour ve alttan kesim yapmanın yaygın yollarından biridir. Tipik olarak, bu saç kesimi, arkadaki ve yanlardaki saçları kesmek için kullanılan kademeli yöntem nedeniyle orta-konik solma olarak sınıflandırılır.

7. Açılı Pompa.

Başları döndürecek ve zarif bir saç kesimi arıyorsanız, bu klasik saç kesimi saç kesimi ile yanlış gidemezsiniz. Bununla birlikte, bu kesimi sallamak için, birinci sınıf saç ürünleri satın almaya yatırım yapmanız ve ardından kişiliğinizi ve tarzınızı tanımlayan en iyi şekli almaya çalışmanız gerekir. Örneğin, bu açılı yaklaşım harika bir yoldur.

8. Dağınık Pomp.

Sizi ofisinize ve ondan sonra bir Cuma gecesi partisine götürecek süper ve klasik bir çağdaş pompaya ihtiyacınız varsa, bu dağınık ponpon gitmenin yolu budur. Tarz vermek kolaydır ve harika çocuksu bir görünüm yayar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *