Categories
Uncategorized

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

Sonbahar yaklaşıyor, bu da demek oluyor ki balkabağı baharatını çıkarmanın ve yeni sonbahar koruyucu saç stillerini denemenin zamanı geldi. Sıcaklıklar soğumaya başladığında saçınızı sert hava koşullarından korumak ve nem seviyelerini düşürmek önemlidir. Bu sezon denemek isteyeceğiniz modaya uygun sonbahar koruyucu saç listemize göz atın.

1. Kutu örgüler

Kutu örgüler, sonbaharda giymek isteyeceğiniz popüler bir koruyucu saç modelidir çünkü bakımı kolaydır ve çeşitli şekillerde şekillendirilebilirler. Onları uzun, kısa, jumbo veya küçük halletmeyi seçebilirsiniz. Saç stilinizi renklendirmek için örgülerinize eğlenceli renkler ve saç aksesuarları bile koyabilirsiniz. Sıcak günlerde kutu örgülerinizi at kuyruğuna geri çekin veya dışarıda bir gece için yarı kabarık bir şey deneyin. İmkanlar sonsuzdur! Bu sonbahar koruyucu saç modeli, ne kadar büyüdüğünüze ve ne kadar iyi koruduğunuza bağlı olarak yaklaşık bir veya iki ay sürmelidir.

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

2. Büyük mısır tarlaları

Büyük mısır tarlası örgüler, çeşitli nedenlerle harika sonbahar koruyucu saç stilleri oluşturur. Normal kutu örgülerinden veya kıvrımlarından çok daha az zaman alırlar. Ayrıca bakımı çok kolaydır. Ama en iyisi? ŞAŞIRTICI görünüyorlar ve süper soğuk bir saç modeli. Bu sonbahar koruyucu saç stilinin bir başka yararı da, örgüler daha büyük olduğu için köklerinizde çok fazla gerginlik olmayacak olmasıdır. Bu, dışarıdaki şefkatli kadınlar veya saç dökülmesinden endişe duyanlar için çok büyük bir artı. Büyük mısır tarlalarınızı saç aksesuarlarıyla süsleyin ya da daha doğal bir görünüm için sadece nasıl oldukları gibi giyin.

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

3. Peruklar

Koruyucu saç stiliniz için bomba peruğu ile yanlış gidemezsiniz! Her şeyden önce, aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca stil var. Uzun, kısa, düz, kıvırcık, dalgalı, farklı bir renge gidebilirsiniz ve hatta orada örgülü peruklar bile var! Peruklar ayrıca geç kaldığınız zamanlar için hayat kurtarıcıdır. Tek yapmanız gereken kafanıza tokat atmak, biraz yukarı dokundurmak ve gitmekte fayda var. Peruğunuzu kolayca takıp çıkarabileceğiniz için, kalbiniz ne kadar uzun süre isterse onu düşmeye karşı koruyucu bir saç modeli olarak takabilirsiniz. Doğal saçınızı peruğun altında tutmaya devam ettiğinizden emin olun.

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

4. Bantu düğümleri

Bantu düğümleri kesinlikle bir geri dönüş yapıyor, bu yüzden bu geleneksel Afrika’yı bir sonraki sonbahar koruyucu saç stiliniz için düşünmek isteyeceğinizi biliyorsunuz. Bantu düğümleri, saçınızı yüzünüzden uzak tutacak kadar sinirli bir stildir. Ayrıca rüzgarlı sonbahar günlerinden birinde her yere uçacağından endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu listedeki tüm sonbahar koruyucu saç stilleri arasında Bantu düğümleri en az süre dayanır. Yaklaşık iki hafta sürmeleri gerekir, ancak düğümlerinizi indirdikten sonra muhteşem bukleler elde edeceksiniz. Biraz sallayabileceğin başka bir sevimli saç modeli var! Ya da sadece saçınızı yıkayın ve tercih ettiğiniz şey buysa Bantu düğümlerini yeniden yapın.

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

5. Tığ İşi Saç Modelleri

Daha küçük kıvrımların veya örgülerin sevimli görünümünü istiyorsanız, ancak onları bitirmek için bütün gün oturmak istemiyorsanız, tığ işi saç stilleri yeni en iyi arkadaşınız olabilir. En popüler sonbahar koruyucu saç stillerinden bir diğeri olan kroşe örgü, saçınıza uzatma eklemenin daha basit ve daha hızlı bir yöntemidir. Saçınızı geriye doğru kıvırarak başlarsınız, ardından saç uzatmasını kornişinizin altına döndürmek için kancalı bir kroşe iğnesi kullanırsınız, ardından iki parça tek gibi görünecek şekilde saçı bir düğüme bağlarsınız. Bu sonbahar koruyucu saç modeli, birçok çok yönlü stili denemenizi sağlar ve öğrenmesi nispeten kolaydır. Kullanabileceğiniz birçok tığ işi saç türü vardır, ancak yaygın olanları örgülerdir.

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

6. Tutku katlanıyor

Tutku kıvrımları, size şık bir boho görünümü verecek başka bir sevimli sonbahar koruyucu stildir. Eşsiz dokusu ve oldukça az bakım gerektirmesi nedeniyle modaya uygun bir saç modeli. Stili yapmak için kullanılan kıvrımlı saçlar biraz daha doğal görünmesini sağladığından, tutku kıvrımları normal kıvrımlarınız gibi değildir. Tutku katlamaları da normal kıvrımlar kadar ağır değildir. Uygun bakım ve bakımla yaklaşık iki ay dayanmaları gerekir.

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

7. Halo örgü

Halo örgüler basit bir sonbahar koruyucu saç modelidir, ancak yine de süper zarif görünüyor. Tek yapmanız gereken, başınızın etrafına iki uzun Hollanda örgüsü örmek ve BOOM! Artık süpermarkete bir geziden arkadaşınızın süslü düğününe kadar hemen hemen her fırsatta kullanabileceğiniz şık bir saç stiliniz var. Sonbahar koruyucu stilinize biraz yetenek kazandırmak için farklı şekillerde bile şekillendirebilirsiniz. Halo örgüsü takarken uçlarınız tamamen sıkıştığından, soğuk havanın saçlarınıza zarar vermesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Halo örgüsünü mükemmel bir sonbahar koruyucu saç modeli yapan şey budur!

Ayrıca bakınız

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

8. Üst düğüm topuzu

Üst düğümlü çörekler, saçınızı serin sonbahar havasından koruyacak ve yine de harika görünecek başka bir basit ve zahmetsiz stildir. Bu sonbahar koruyucu stil o kadar hızlı ve kolaydır ki, tüm sezon boyunca saçınızı en iyi düğüm topuzunda tutmak isteyebilirsiniz! Yeterince uzunsa gerçek saçınızı şekillendirmeyi seçebilir veya kendinize biraz uzunluk vermek için bazı uzantılar ekleyebilirsiniz. Ruh halinize bağlı olarak, şık görünümlü bir topuz veya dağınık görünümlü bir topuz tercih edebilirsiniz. Her iki stil de sevimli görünecek ve bu sonbaharda saçınızı güvende tutacak.

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

9. Düğümsüz örgüler

Düğümsüz örgüler, ne kadar doğal göründükleri ve saç derinizde ne kadar rahat oldukları için hızla bir trend haline geldi. Bu sonbahar koruyucu stil, normal kutu örgüler kadar acı verici değildir çünkü kafa derisinde daha az gerginlik vardır. Bu nedenle, istediğiniz gibi şekillendirmeden önce örgülerinizin gevşemesini beklemek zorunda değilsiniz. Düğümsüz örgüleri, normal kutu örgülere sağlıklı bir alternatif olarak düşünün. Bunları kesinlikle denemek için sonbahar koruyucu stiller listenize eklemek isteyeceksiniz!

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

10. Örgülü at kuyruğu

Basit, sıkıcı bir at kuyruğu ile uğraşamadığınızda, şık örgülü bir at kuyruğu tercih edin! Bu sonbahar koruyucu saç modeli her yere takılabilir ve yine de harika görünebilir. Örgülü bir at kuyruğu takmayı seçtiğinizde saçınızı şekillendirmenin pek çok yolu vardır. Kesinlikle herkesin durup bakmasını sağlayacak eşsiz ve muhteşem bir stil. Bu sonbahar koruyucu saç modeli ile yanlış gidemezsin.

Bu Sonbaharda Denemek İsteyeceğiniz 10 Koruyucu Saç Modeli

Sence bu sonbahar koruyucu saç modellerinden hangisi en iyi görünüyor? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *