Categories
Uncategorized

Bu Kesimleri, Stilleri ve Ürünleri Edinin

Yani bizim tavsiyemize uydunuz kıvırcık saçlar nasıl uzar ve şimdi uzun kıvırcık saçlı erkekler için bazı ipuçlarına ihtiyacım var. Bazı havalı saç kesimleri ve saç stillerine ek olarak, saçınızın doğal dokusundan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı ve uzun bukleleri nasıl şekillendireceğinizi okumaya devam edin.

1. Kıvırcık Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Harika saçlarla başlamazsan harika bir saç stiline sahip olamazsın. Öncelikle, kıvırcık saçlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınız burada. Bu 3’ü 1 arada şampuan-vücut yıkama-saç kremi ürünleri kimse için ideal değil, özellikle bukleler için değil.

Burada bazı erkek kıvırcık saç ürünlerini tavsiye edeceğiz. İlk olarak, ne tür bir ürün için kullanılacağından bahsedeceğiz.

Bu gönderideki belirli ürünlerin tümü, Siyah’ın sahip olduğu güzellik markalarından, çünkü dokulu saçları olan insanlar için dokulu saçları olan kişiler tarafından tasarlandı. Bu ürünler kıvırcık, kıvrımlı, bukleli ve dalgalı saç dokuları için çalışır.

Bu önerilerin birçoğu ve diğer kıvrılmaya özel ürünler, eczanelerde ve büyük kutu mağazalarında da mevcuttur.

Şampuan Yok

Şampuanı kesmek tüm saç tipleri için önerilir ancak özellikle kıvırcık saçlar için önemlidir. Saç derisi, cildi ve saçı nemlendirmek için sebum adı verilen bir yağ üretir. Şampuan, bu yağı kafa derisinden ve saçın geri kalanından da çıkarır. Kıvırcık saçlar kuru olma eğilimindedir, çünkü kıvrılmış şekli sebumun biraz doğal bakım için saç şaftından aşağı inmesini engeller. Şampuan saçı daha da kurutur.

Uzun kıvırcık saçlı erkekler

Her gün saçınızı yıkıyorsanız, gün aşırı giderek başlayın ve haftada bir defaya kadar çalışın. Saç deriniz yağ üretimini ayarlayacaktır. Kökler yağlı veya kaşınırsa, bu fazla yağın bir kısmını emmek için kuru bir şampuan deneyin.

Şampuanın türü de önemlidir. Kıvırcık saçlar için tasarlanmış ürünlere sadık kalın. Saç derisini kurutmadan temizlemek için sülfat içermezler ve genellikle sabun içermezler.

Kıvırcık Saçlar Nasıl Şampuanlanır?

Şampuanlarken kafa derisine konsantre olun. Şampuanı köklere sürmek ve kafa derisini ovalamak için parmaklarınızı kullanın. Saç, kafa derisine ulaşmayı zorlaştıracak kadar kalın veya kıvırcıksa, bunu deneyin. şampuan fırçası saç derisine masaj yapmak, ürünü saçtan ayırmak ve taramak için.

Ve bildiğinizden emin olmak için, kıvırcık saçları kurutmak için asla havlu kullanmayın. Pürüzlü yüzey kıvrım yaratır. Bunun yerine eski bir pamuklu tişört veya mikrofiber havlu kullanın. Suyu saçı ovalamadan yavaşça sıkın.

Birlikte Yıkama

Birlikte yıkama, sadece saç kremi yıkama, kıvırcık saçlar için şampuanın daha yumuşak bir alternatifidir. Bu yumuşatıcı yıkama, saçı nemlendirirken yağlı, kaşıntılı saç derisini önlemek için kalıntıları ve birikintileri giderir. Her gün kullanılabilir ama olması gerekmez.

Birlikte yıkamayı kullanmak için önce saç derisine ve şampuan gibi köklere uygulayın, kiri ve artıkları parmaklarınızı kullanarak temizleyin. Daha sonra saç kremi gibi saçın geri kalanına uygulayın. Yine ekstra masaj, dolaşık açma ve ürün dağıtımı için şampuan fırçası.

Şampuan gibi, tamamen yıkadığınızdan ve saç kremi ile takip ettiğinizden emin olun.

Oyin El Yapımı Zencefil Nane Eş Yıkama – Bu birlikte yıkama, nemlendirirken şampuan gibi temizler. Saç derisindeki birikintiyi giderir ve daha pürüzsüz ve güçlü saçlar için koşulları giderir ve yumuşatır. Nane, kafa derisine hoş bir karıncalanma verir.

Kıvırcık Saçlı Erkekler İçin Saç Kremi

Saç kremi, kıvırcık saça nem katmak için çok önemlidir. Şampuanla veya şampuan olmadan duşa her girdiğinizde kullanın. Kıvırcık saçlar için tasarlanmış saç kremlerinde genellikle normal saç kreminden daha fazla nemlendirici, genellikle bazı yağ türleri bulunur.

Frederick Benjamin Saç Kremi – Bu canlandırıcı saç kremi, kafa derinizi nane yağı ile karıştırdıktan sonra, aynı zamanda saç derisini pul ve kaşıntıdan arındırdıktan sonra kendinizi yeni yıkanmış hissedeceksiniz. Ayrıca badem, ısırgan otu ve kenevir tohumu yağları ile nemlendirir.

Erkekler İçin Derin Saç Kremi

Saç kremi yeterli olmadığında, derin bir saç kremi zamanı. Bu, kavrulmuş saçları söndürmek için uzun süre bırakılan daha kalın bir üründür.

tgin Bal Mucize Saç Maskesi Derin Saç Kremi – Bu tamamen doğal ürün, çeşitli kıvrılma türlerine nem, yumuşaklık ve yönetilebilirlik getirir. Zeytin ve jojoba yağları saça bakım yapar ve parlaklık kazandırmak, elektriklenmeyle mücadele etmek ve kırılmayı azaltmak için nemi hapseder. Pulları ve kaşıntıyı azaltmak için kafa derisine uygulayın.

4c bukleli Rob, “Bukleler yumuşak ve patlıyor! Henüz yapmadıysanız bu ürünü denemenizi tavsiye ederim. “

Durulanmayan Saç Kremi

Kıvırcık saçlı erkekler için bir başka nemlendirici seçenek de saç kremidir. İsminden de anlaşılacağı gibi, sürüyorsunuz ve içinde bırakıyorsunuz. Kıvam diğer nemlendiricilerden daha ince olduğundan saçları ağırlaştırmaz. Bu, duşta saç kremi yerine kullanılabilir. Aynı zamanda bukleler oluşturmaya ve kabarmayı en aza indirmeye yardımcı olan hafif bir ürün görevi görür.

EDEN BodyWorks Hindistan Cevizi Shea Durulanmayan Saç Kremi – Bol kayganlık içeren bu hafif ürün, duştan sonra saçları nemlendirir. Kuru veya telli saçlara veda edin ve buklelere merhaba deyin.

Kıvırcık saçlar için her zamankinden daha fazla ürün mevcut. Tek bir markanın tümünü kullanarak veya belirli konulara, fiyat noktalarına ve kokulara göre karıştırıp eşleştirerek işi kolaylaştırın.

2. Uzun Kıvırcık Saçlar İçin Erkek Saç Kesimi

İşte uzun kıvırcık saçlar için yuvarlak Afro stilleri, bazıları patlamalı ve gurur verici katmanlar da dahil olmak üzere bir dizi kesim.

Coily Bukleler

Lucash Cachoss

Çok Uzun Kıvırcık Saç

Çok uzun kıvırcık saçlı erkekler
Giaro Giarratana

Uzun Kıvırcık Saçlı Siyah Erkekler

Uzun kıvırcık saçlı siyah erkekler
Wallace Rodrigo

Uzun Kıvırcık Saç Kesimi + Saçak

Saçaklı erkekler için uzun kıvırcık saç kesimi
Myles Ellison

Uzun + Kalın Kıvırcık Saçlar

Uzun kalın kıvırcık saçlı erkekler
Costa Lillios

Siyah Erkekler İçin Uzun Kıvırcık Saç Modelleri

Uzun kıvırcık saçlı erkekler siyah
Ivanildo Mendes

Siyah Erkekler İçin Gerçekten Uzun Kıvırcık Stiller

Çok uzun kıvırcık saçlı Siyah adam
Vanderson Black

3. Undercut + Uzun Kıvırcık Saç

Kaybolur ve alttan kesimler her uzunluktaki kıvırcık saçlar için popülerdir. Dokuyu önemli olduğu yerde yoğunlaştırmanın, kalın saçları aydınlatmanın veya temiz kenarlar elde etmenin bir yolu.

Erkekler İçin Kıvırcık Undercut

Erkekler için alttan kesilmiş uzun kıvırcık saçlar
Mel

Uzun Saç + Alt Kesim + Sıra

Erkekler için kıvırcık kesim
Bay Bhola

Undercut + Erkek Topuz

Adam topuz kesilmiş
Bay Bhola

Üstte Uzun + Yanlarda Kısa

Erkek kıvırcık saçlı uzun üstte kısa yanlarda
Christian Ramos

Konik Fade Saç Kesimi + Uzun Saç

Şakaklı uzun saç erkekleri soluyor
Na Fešáka

4. Uzun Kıvırcık Saçlı Erkek Saç Modelleri

Erkeklerin uzun kıvırcık saçlarını şekillendirmek söz konusu olduğunda, aynı seçenekler vardır. uzun saç artı biraz daha.

Erkekler İçin Yüksek Yarım Saç Modeli

Uzun Kıvırcık Saç Siyah Erkekler İçin Yarım Saç Modeli
Ivanildo Mendes

Yarım yukarı stiller, bu akışı korurken saçı yüzden uzak tutar. Saçı yarım topuz veya yarım at kuyruğuna geri çekin. Yarım yukarı kısım, önden görülebilecek kadar yukarı çekilmiştir.

Erkekler İçin Düşük Yarım Saç Modeli

Kıvırcık saçlı uzun erkekler için yarım saç modelleri
Evan Germond

Farklı bir kıvrılma tipi ve alt yarım at kuyruğu farklı bir görünüm verir.

Yüksek At Kuyruğu

Uzun kıvırcık saçlı erkekler için at kuyruğu saç modelleri
Tom

Bu hacmi ve dokuyu göstermek için yüksek bir at kuyruğu içinde kıvırcık bir saç giyin.

Uzun Saçlar İçin Kolay Saç Modelleri

Uzun kıvırcık saçlı erkekler için kolay saç modelleri
Alex Barlotta

Bu havalı görünüm bir topuz ve at kuyruğu arasında. Bir at kuyruğu başlatarak şekillendirin, ancak sonunda saçları tamamen çekmeyin ve bir döngü saç bırakın. Aşağı, yukarı ve orta kısımda giymeyi deneyin.

Adam Topuz Saç Modeli

Uzun kıvırcık saçlı erkekler için erkek topuz saç modeli
Pramod

Bu havalı erkek topuzu tepenin üzerindedir ve önden görülebilir.

Serin Kıvırcık At Kuyruğu

Kıvırcık saçlar için havalı saç modelleri Siyah erkekler
Ivanildo Mendes

Ultra kalın saçlar ve daha sıkı bukleler için, sıradan bir saç lastiği onu kesmez. Bunun yerine bir deneyin streç tarak veya ayarlanabilir Bunzee Band saçları etkileyici bir saç kabarıklığına geri çekmek için. Bu kendi başına havalı görünüyor veya bir siperlik, bandana veya en sevdiğiniz kafa sargısı ile aksesuarlanmış.

5. Erkekler İçin Uzun Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır

Kıvırcık saçları fırçalarken ve şekillendirirken yalnızca iki araç gereklidir. Geniş diş tarağı ve / veya parmaklar. Dokulu saçlar için yapılan seçim ve diğer aletler de işe yarar, ancak diğer taraklar ve fırçalar kıvrılma düzenini bozacak ve kıvrılma oluşturacaktır.

Tanımlanmış, yumuşak, elektriklenmeyen bukleler yaratmanın en kolay yolunu size göstereceğiz. Jel döküm olarak adlandırılır. İşte yapmanız gerekenler.

Temizleme ve derinlemesine bakımdan sonraki yıkama gününde saç boyunca derinlemesine bir jel tabakası uygulayın. Bu, saç kururken doğal kıvrılma şeklini koruyacaktır. Hava ile kurutulurken saça dokunma dürtüsüne direnir çünkü belirginliğini yitirir ve elektriklenmeye neden olur.

Jel kuruduğunda, alçıyı uçlardan köklere doğru hafifçe kırarak kırın. Bu kadar. Birkaç gün sürmesi gereken bukleler tanımlamış olacaksınız.

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun açıklama daha fazla bilgi için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *