Categories
Uncategorized

Bu Cadılar Bayramı için En Sevdiğiniz Gözlüklerle Eşleştirmek için En İyi 6 Kostüm Fikri!

Bu Cadılar Bayramı için en sevdiğiniz gözlüklerle eşleştirmek için kostüm fikirleri

Ekim ayındayız ve bu, balkabağı baharatlı latte ve mumlardan rahat yünlülere, Hocus Pocus, Cadılar Bayramı ve şeker mi şaka mı kadar her şey anlamına gelebilir!

Ancak Cadılar Bayramı ile birlikte bir kez daha “ne giyeceğim?” Diye sormaya başladık. Görünüşe ya da hayaletlere hizmet ediyor olsanız da, dışarı çıkabileceğiniz yılın bir zamanı, Cadılar Bayramı Yaratıcılığınızı gösterme fırsatıdır! Ancak gözlük takan ve lens takmaktan hoşlanmayan insanlar için, gözlüklerinizin karakterle anlamlı olduğu doğru kostümü bulmak zor olabilir!

Her yıl yeni bir kostüm bulmak gerçek bir mücadeledir – her zaman aynı ikilemdir. Neyse ki, gözlükler yerleşik bir destek olarak görülebilir ve Cadılar Bayramı görünümünüzü oluşturmak için çiftinizin etrafında çalışabilirsiniz!

En iyi görünüm, tamamen görünüme bağlı olduğunuz ve ona sahip olduğunuz zamandır!

İşte gözlüklü olanlar için mükemmel olan en iyi Cadılar Bayramı kostümleri:

Gözlük

Audrey Hepburn, Holly Golightly olarak, bu Anoushka Tom Ford çiftini Tiffany’de kendi kahvaltınızı yapmalarını tavsiye ediyoruz. Bu sunnies, tapınakların yakınında sivrilen yukarı kıvrık bir kaş çizgisine sahiptir. İkonik ile birleştirildi Tom Ford T, ister Cadılar Bayramı’nda ister sahilde olsun, kesinlikle bir açıklama yapacaksın.
Kızlar için sevimli gözlükler
İkonik roket adamı Sir Elton John. Quay’den bu kalp şeklindeki kaplumbağa çerçeveli sunnies ile tuhaf görünümü alın ve sanatçının benzersiz ve eğlenceli tarzını kanalize edin ve küçük dansçı hareketleri yapmaya hazırlanın.

Harry Potter gözlükleri

En sevdiğimiz büyücümüz Harry Potter, ünlü bir yuvarlak gözlük kullanıcısıdır ve görünüşü sadece Cadılar Bayramı için değil, Hogwarts’ta okumuyor olsanız bile her gün için zamansızdır. “Accio” İzci SmartBuy koleksiyonundan çerçeveler, şimşek şeklindeki yarayı çizin, bir asa alın ve hepiniz bir sihirbaz için bir geziye hazırsınız!

70'lerin gözlükleri

John Lennon’a kanallık yaptığınızı hayal edin. İhtiyacınız olan tek şey bu John Lennon sunnies ve müzik dehası, sevdiği ‘Imagine’ albümünde bu güneş gözlüklerinin bir versiyonunu salladığında kendinizi 70’lere geri götüreceksiniz. Diğer 3 Beatles’ınızı bulun ve bir konser vermeniz istenecektir.

Velma gözlükleri

Gizemli makineye atlayın ve Velma’nın görünümünü elde etmek için bu SmartBuy koleksiyonu Polly’yi koyun. Scooby atıştırmalıklarıyla dolu kaldığınızdan emin olun ve eksik Mystery Inc meslektaşlarınız sizi bulacaktır.

şeffaf çerçeveli camlar

Hem bayanlar hem de baylar tarafından giyilebilen bu şeffaf çerçeveli gözlükler, içinizdeki Bayan Doubtfire’ı yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle bunlar, sadece gözlüklü nihai Cadılar Bayramı kostümünüzü değil, aynı zamanda mükemmel günlük çiftinizi de yapar.

Umarım, burada bazı kostüm ilhamı bulmuşsunuzdur, ürkütücü değiller ama kesinlikle kafaları çevireceksiniz!

180’den fazla tasarımcı gözlük markasını ve 80.000’den fazla güneş gözlüğü ve gözlük en iyi fiyata Doğrudan Vizyon. Oyunu değiştiren teknoloji sunan, çevrimiçi gözlük satın almak onların yardımıyla hiç bu kadar kolay olmamıştı Sanal Deneme Çevrimiçi bir ayna gibi çalışan ve satın almadan önce kendinizi yüzlerce gözlük takarken görmenizi sağlayan araç. Artı, hatta alabilirsin gözlük reçetesi çevrimiçi onların sayesinde Lens Tarayıcı uygulaması. Mevcut gözlüklerinizi tarayarak ücretsiz çevrimiçi reçete Her yerde, her zaman. Ayrıca, gözlerinizi dijital baskıdan koruyun. zFort. Şimdi ücretsiz kargo, 100 günlük iade ve en iyi fiyat garantisi için Vision Direct’ten alışveriş yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *