Categories
Uncategorized

Bob’un Garip Büyüyen Aşaması İçin 7 Saç Modeli

Bir bob büyütmenin garip aşamaları, herhangi bir kadının şimdiye kadar verdiği en zor saç kararlarından biri olmalıdır. Sürekli olarak tüm saçlarınızı tekrar kesmek istemekle uzun deniz kızı saçına sahip olmak arasında sıkışıp kaldınız. İşte bob’unuzu büyütmenize ve bu arada garip aşamalardan kaçınmanıza yardımcı olacak 7 saç modeli.

1. Düşük Topuz

Saçınız garip bir uzunlukta olmasa bile klasik bir saç modeli, klasik alçak topuzdur. Bu saç modeli süper basit olsa da, bir bob yetiştirmenin garip aşamaları için mükemmel bir stil. Sadece bir saç tokası, saç tokası veya hatta saç atkısı, birkaç saç tokası ve saç spreyi kullanarak bu görünüme kolayca ulaşılabilir. Bu stil, ister orta ister yan olsun, tüm saç uzunluklarında ve tüm kısımlarda harika görünüyor. Aynı zamanda her türlü etkinlik için mükemmel bir yol. Giyinmiş ve hatta terinizin içinde evde uzanmanız harika görünüyor! Bu alçak topuz, çeşitli aksesuarlarla da kolayca değiştirilebilir. Bir gün dağınık hale getirin ve ertesi gün şık hale getirin ve iki farklı görünüm yarattınız.

Bob'un Garip Büyüyen Aşamaları İçin 7 Saç Modeli

2. Sahte Fransız Çekmeli Örgü

Saçınız şu anki bobunuzu büyütme aşamasında gerçekten örülecek kadar uzun olmasa da, bu saç modeli her uzunluk için mükemmel! Saçınızı Fransız örgüsü yapmak yerine, tek yapmanız gereken saçınızı 3-4 bölüme ayırmaktır. İlk bölüm daha sonra şeffaf bir plastik elastik içine yerleştirilir ve kendi içinde çevrilir, böylece şimdi bükülmüş görünür. Önceki bölümlerin etrafından saç toplarken bunu ilerleyen bölümler için tekrarlıyorsunuz ve bom, sahte bir fransız örgüsünüz var. Benim kişisel favorim, iki sahte fransız örgüsü yapmak ve bunları küçük çörekler halinde toplamak. Bu saç modeli, sadece bazı şeffaf saç lastikleri ve muhtemelen saç tokası (saçınızın uzunluğuna bağlı olarak) ile kolayca yapılır.

Bob'un Garip Büyüyen Aşamaları İçin 7 Saç Modeli

3. Yarı-Yukarı Dağınık Topuz

Bu saç modeli muhtemelen tüm listedeki en kolay ve en çok kullanılan saç modeli olabilir. Klasik yarı yukarı yarı aşağı görünümü alın ve yarı yukarı kısmı dağınık bir topuz haline getirin. Bu saç modeli, bob’unuzun önündeki birkaç garip uzun parçayı almak ve onları yüzünüzden geri ve dışarı çekmek için mükemmeldir. Bu saç modeli, bu parçaları geri çekme sorununu çözerken, yine de yeterli miktarda saçınızı aşağıya çekmenize izin verir. Şimdi bob’unuzda patlama olsaydı, bu kötü çocukları hayal kırıklığına uğratmanın zamanı olurdu. Bu klasik görünümü canlandırmak için mükemmel saçaklar. Bu saç modeli herkes için harika görünüyor ve her saç uzunluğu için mükemmel. Tek ihtiyacınız olan tek bir saç tokası! Çörek ne kadar dağınıksa o kadar iyi.

Bob'un Garip Büyüyen Aşamaları İçin 7 Saç Modeli

4. Klasik Uzay Çörekler

Yaza yaklaşırken uzay çörekler oldukça trend oldu. Bu saç modeli, herhangi bir kıyafete biraz dikkat çekmek için harika. Ayrıca saçınız önceki bob saç stilinizden çıkarken oluşabilecek garip katmanları gizlemek için de mükemmeldir. Bu saç modeli, her bölümü uzay topuzuna kadar fransız örgülere dekoratif klipsler ve saç tokası eklemek kadar basit şeylerle çeşitli şekillerde değiştirilebilir. Bu saç modeli 3-4 günlük saçlar için mükemmeldir ve tüm durumlar için harikadır. Bu saç modeli bu sezon festivale katılanlar arasında çok popüler! Sadece iki saç bağıyla bunu başarmak kolaydır.

Bob'un Garip Büyüyen Aşamaları İçin 7 Saç Modeli

5. Düşük Dağınık Uzay Çörekler

Önceki görünümü alın ve daha da değiştirin. Ara çörekler doğrudan başınızın üstüne yerleştirmek yerine alın ve ense kısmına yerleştirin. Bu görünüm özellikle başının arkasındaki tüyleri daha kısa olanlar için harikadır. Düşük alanlı çörekler tüm saç uzunlukları için mükemmeldir ve tıpkı klasik uzay çörekler gibi özelleştirilebilir. Elde etmeye çalıştığınız görünüme bağlı olarak tüm uzay çörekler dağınık veya şık yapılabilir. Dağınık görünüm, yüzünüzü çerçevelemek için bazı parçaları çekerek ve gerçek çörekler de dağınık hale getirilerek elde edilebilir. Saçı geriye doğru kaydırarak, şık, alçak bir topuz oluşturarak ve boşluk topuzlarını olabildiğince kompakt hale getirerek daha şık bir görünüm elde edilebilir. Düşük dağınık boşluklu çörekler, yalnızca iki saç bağıyla kolayca elde edilir.

Ayrıca bakınız

Bob'un Garip Büyüyen Aşamaları İçin 7 Saç Modeli

6. Geri Örgü

Bu, önceki saç stillerinden herhangi biri için harika bir seçenektir. Saçınızın ön kısmını alın ve fransız örün. Bu görünüm, özellikle saçlarında daha uzun ön kısımları olanlar için harika. Onu geri örmek, herkesin bob’unuzla komik büyüyen o uzun garip parçaları göstermekten kaçınmasını sağlar. Bu saç modeli önceki saç stillerinin çoğuna eklenebilirken, saçınız da biraz daha uzunsa, kendi başına harika bir seçenek. Saçınızı yüzünüzden çekmek için mükemmel! Fransız örgü senin işin değilse, bunun yerine her zaman sahte fransız örgü çekme yöntemini kullanmayı deneyebilirsin!

Bob'un Garip Büyüyen Aşamaları İçin 7 Saç Modeli

7. Topuz Sahte Şahin

Bu saç modeli, bir bob yetiştirmenin garip aşamaları, saçlarında çeşitli farklı uzunluklarda bırakan her kız için mükemmeldir. Saçınız tek bir at kuyruğuna sığacak kadar uzun olmasa bile tüm saçlarınızı geri çekmenin harika bir yoludur. Topuz sahte şahin, birden fazla küçük bölümün bir araya getirilip toplanmasına izin verir, böylece tüm saçlarınızı geriye ve dağınık bir stile çeker. Bu saç stilini herhangi bir bakışla sallayın. Sadece evde uzanmak için değil, şehirde bir gece geçirmek için harika. Kanımca, bu saç stiline sadece birkaç berrak saç lastiği ve bazı saç tokası ile kolayca ulaşılabilir. Ne kadar karışık olursa o kadar iyi, bu yüzden bunun için saçınızı eşit şekilde bölmemenizi öneririm!

Bob'un Garip Büyüyen Aşamaları İçin 7 Saç Modeli

Bir bob’un garip aşamalarını büyütmek için bu saç stillerinden herhangi birini deneyecek misiniz? Aşağıda favorinizi yorumlayın!

Öne Çıkan Görüntü Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/786370784922499310/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *