Categories
Uncategorized

Biraz güzellik büyüsü deneyelim mi? Seni daha güzel yapacak büyüler gibi. Evet gerçekten!

Daha güzel görünmek ister misin? Sivilceyi yok etmek mi istiyorsunuz? Ya da belki yavaşça gözlerinizin altında süzülen ince çizgileri kovalarsınız? Veya saçlarınızı sarıya mı çevireceksiniz? Kıyılarımıza vurmak için en havalı veya çılgın (bakış açınıza bağlıdır!) Güzellik trendi bir güzellik büyüsü deneyin.

Güzellik büyüleri mi? Bunlardan birinde olduğu gibi Çift çift zahmet ve sıkıntı bir şeyler? Seni bir şekilde daha güzel göstermek için mi? Ciddi anlamda? CİDDİ BİR güzellik büyüsü mü? Bu 900 dolar olur. Sadece.

Görünüşe göre evet. Görünüşe göre güzellik büyüleri sadece eğlenceli tuhaflıklar değil, aynı zamanda büyük bir iş. Bazıları bunun gibi 900 $ ‘a kadar gidiyor Kleopatra büyüsü “… büyücüler ve rahipler tarafından binlerce yıl önce büyük firavunlara kullanılan eski Mısır bilgisine dayanıyor.”

113 grup nadir bileşen ve malzeme, bir altıgen silici ve 14 katmanlı bir manevi kalkan içerir. Çok? Merak etmeyin, her şey büyü yapan kişi tarafından düzenlenir ve çevrimiçi olarak yönetilir (eMagic? İMagic?). Sadece 3 kasık kılı (!!), başınızdan veya kaşlarınızdan 14 kıl, kağıt peçeteye düşen 7 gözyaşı ve sağ ayağınızdan küçük bir parça ayak tırnağı göndermeniz yeterlidir.

Oh! Ve 900 dolar.

Kredi kartı ve PayPal kabul ediyoruz.

Paradan tasarruf edin, DIY’ye gidin

900 $ biraz yüksek görünüyorsa, bütçe rotasına gidip “daha çekici, daha güzel olmak veya bir başkasının daha çekici ve güzel olmasını sağlamak için” bir güzellik büyüsü satın almak için 10 $ ‘ın altında ödeme yapabilirsiniz.

Cimri, çok mu? Evde yapılabilecek güzellik büyüleri hakkında hiçbir bilgi eksikliği olmadığı için sadece DIY’i seçin. Perilere veya cadılara gerek yok.

Saç rengi için güzellik büyüsü

Vaat eden birine rastladım saçının rengini değiştir. İşte böyle: Ayın ağda olduğu bir cuma günü, en az 15 dakika yalnız kalabileceğiniz bir yere gidin. 3 turuncu veya kırmızı mum yakın ve düz bir yüzeye üçgen şeklinde yerleştirin. Saçınızın renginin solduğunu ve ondan renk çekildikçe beyazlaştığını hayal edin. Rengi ellerinizin içinde tutun. Ellerinizi yavaşça mumların üzerine indirin ve alevlere odaklanın. Ellerinizi başınızın üzerine kaldırın ve arzu ettiğiniz rengin saçınıza döküldüğünü ve o renge dönüştüğünü hayal edin. Tüm bunlardan sonra şunu söyleyin:

Ateş sıcak ve ateş kırmızısı
Başımdaki saçları çek
Ateş dansı ve ateş parıltısı
Nereden [the current colour of your hair] -e [the colour you want it to be] bu dilek benim.
Olacağım gibi, şimdi olacak
Ateş, su, rüzgar ve ağaçla

Şahsen test etmemiş olsam da, kesinlikle salon ücretlerinden tasarruf etmenin güzel bir yolu gibi görünüyor! Peki aynı zamanda önemli anlar isteseydin ne yapardın? Ya da belki bir ombre etkisi? Ah… Mısırlılar açıkça daha azıyla memnundu.

Akne ile mücadelede güzellik büyüsü

Sivilce için bir tane daha var. Bu nedenle: Bir elma alın ve ortadan yatay olarak ikiye bölün. Kestikten sonra 5 köşeli bir yıldız göreceksiniz. Elmanın yarısını yüzünüze sürün ve şunu söyleyin: “Elma, Tanrıça’nın kutsal meyvesi; bu armağanla okşuyorum; Beni utandıran sivilce; Bu sivilceyi sizin adınıza sürgün ediyorum. ” Bir elma daha alın ve yukarıdan aşağıya doğru dikey olarak kesin. Yüzünüze de bir yarısını sürün. Şunu söyleyin: “Kendimi bugün olduğum gibi seviyorum ve kabul ediyorum; berrak cilt yoluma gelmek için çağırıyorum; Benim irademle, üç kere üç kere üç olsun. ” İlk elmayı dışarıdaki bir ağaç, çalı veya çiçeğe gömün. İkinci elmayı suyla gömün. Böyle bir yer bulamazsanız, herhangi bir yere gömün ve üzerine su dökün.

Bugünlerde bazı cilt bakımı şirketlerinin iddialarından daha tuhaf gelmiyor.

Ve tüm cadı meseleleri gibi, bir başkasını da güzellik yeteneklerini kaybetmesi için lanetleyebilirsiniz. Bir tane var saç kaybı ve diğeri için erken yaşlanma bu şu anda hayatımda en az 17 kişi için mükemmel olurdu.

Tarih? Sihir mi? Bilim? Balderdash?

Şaka bir yana, kazmam başka bir ilginç gerçeği ortaya çıkarıyor: Güzellik büyüleri, tarihsel olarak insanlığın bildiği en eski tılsımlardan bazılarıdır. Eski Yunanistan, Roma ve Mısır’a tarihlenen çok sayıda papirüs ve kil parçasına dağılmışlardır.

Orta Çağ’a kadar uzanan edebiyatta daha güzel görünmeye yönelik büyüler ve çekicilikler de bulunur. Ve her büyük dünya dininin kişinin çekiciliğini artırmak için duaları ve ritüelleri vardır.

Aslında, insanın daha güzel, daha parlak ve daha ince görünme arzusunun her şeyi kapsayıcı olduğu düşünüldüğünde şaşırtıcı değil. Sonuçta, göz makyajını, vücut yağlarını ve tırnak rengini böyle geliştirdik – tüm o eski Yunan, Mısırlı, Çinli, Hintli, Arap ve Amerikalı kadınlar, tencere ve iksirleri yerli malzemelerle deniyor.

Peki güzellik büyülerine inanır mıyım? Hayır. Eski ritüellere ve tariflere inanmadığım için değil. Ve doğal içerikler genellikle Lancome veya La Mer’in 500 $ ‘lık parlaklığa dönüştürebileceğinden daha güçlüdür.

Sadece akıl yürütme ve mantıkla altı çizilen ritüellerimi ve tariflerimi seviyorum. Cadı fındığı Tanen içeriği nedeniyle gözenekleri sıkılaştırır. Elmalar sivilceleri temizleyin çünkü yüksek düzeyde bağışıklık artırıcı pektin içerirler. Zerdeçal güçlü bir antioksidan olduğu için erken yaşlanmanın üstesinden gelir. Temel olarak, bana temelleri gösterin, sizi kazana kadar takip edeceğim. O zamana kadar biraz eğlenelim.

Ne düşünüyorsun? Güzellik büyülerine inanıyor musun? Büyücülükte mi? Sihirde mi? Bu tılsımlardan ve büyülerden herhangi birini deneyecek misin?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *