Categories
Uncategorized

Bir Sonraki Manikürünüze İlham Verecek 23 Pembe Ombre Çivi

Ombre, en şık ve popüler tırnak tasarımlarından biridir. Çoğunuz onu seviyorsunuz ve trend burada kalıcı. Deneyebileceğiniz pek çok farklı ombre renk kombinasyonu var, ancak bugün size harika pembe ombre çivi gösteriyoruz. Pembe, eğlenceli ve güzel bir renktir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk var, bu yüzden herkese ve her mevsime uyacak pembe bir ton var. Öyleyse, bununla birlikte, okuyun ve bu muhteşem tırnak tasarımlarına bir göz atın. Özel günler için tırnaklarımız, ilkbahar ve yaz için kıyafetlerinizi renklendirecek manikür ve çok daha fazlası var!

1. Kalın Pembe Ombre Stiletto Çiviler

İlk olarak, bu kalın ince tırnaklara sahibiz. Bu görünüm için tırnaklar yumuşak pembedir ve ardından renk parlak ve daha canlı bir gölgeye karışır. Tırnakların rengi ve şekli birlikte harika görünüyor. Bu, yaz için harika olacak, eğlenceli ve açıklama yapan bir mani. Bunu böyle basit tutun, yoksa tırnakları yapay elmas veya parıltıyla canlandırabilirsiniz.

2. Pembe ve Mor Ombre

Pembe, biri mor olan birçok diğer rengi tamamlar. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, bu tırnaklara bakın. Bu tırnaklar mor renkte başlar ve daha sonra uçlara doğru pembeye karışır. Gördüğünüz gibi renkler birlikte çok güzel ve modaya uygun. Bunu yeniden oluşturabilir veya etrafındaki renkleri değiştirebilirsiniz. Bunun pastel bir versiyonu da harika görünecektir.

Pembe ve Mor Ombre

Kaynak: @kafadergisi

3. Çiçekli Aksan Çivili Parlak Pembe Ombre Çivileri

Çiçek sanatıyla güzel tırnakları seviyorsanız, o zaman bu tam size göre. Tırnakların çoğu çıplak ve parlak pembe ombre özelliğine sahiptir ve bir vurgu çivisi vardır. Vurgu çivisi, üstte pembe çiçeklerle ışıltılı. Çarpıcı bir tırnak fikri ve ilkbahar, yaz ve balo gibi özel etkinlikler için harika olacak. Çiçek çivi çıkartmaları satın alabilir veya güzel çiçekleri elle boyayabilirsiniz.

4. Alevli Pembe Ombre

Bir sonraki tırnak fikri çok moda ve cesur. Bu tırnaklar uzundur ve canlı turuncu ve pembe ombre içerir. Bir çivi ombre alevi ile çıplaktır. Severiz alev çivi sanatı çünkü çok çekici ve şiddetli. Ombre etkisi yaz ve tatiller için olmazsa olmazdır çünkü tropikal bir havası vardır! Alev sanatı için öğreticiler bulabilirsin ve sadece alev çivileri için göz atman gereken bir makalemiz var.

Alevli Pembe Ombre

Kaynak: @kafadergisi

5. Simli ve Yapay Elmaslı Krom Ombre

Sonra, ışıltılı, çekici ve şık bir ombre mani var. Bazı tırnaklar pembe ve ışıltılıyken, diğerleri çıplak ve ombre sanatına sahiptir. İki farklı ombre tasarımı var, biri rhinestones, diğeri ise krom. Bunu seviyoruz çünkü sahip olunması gereken tırnak trendlerinden birkaçı tek bir bakışta kullanıldı. Tüm maniyi veya tüm tırnaklarda yalnızca bir tasarımı yeniden oluşturun.

Glitter ve Rhinestones ile Krom Ombre Çiviler

Kaynak: @kafadergisi

6. Hafif Pembe Ombre Çivileri

Daha ince tırnak sanatını mı tercih edersiniz? Eğer öyleyse, şuna bir bakın. Bunun için tırnaklar, uçlara doğru daha parlak bir pembeye karışan yumuşak ve açık bir pembedir. Bu, ombre giymenin daha sade bir yoludur, ancak daha koyu pembe rengi kullanarak daha cesur bir görünüm yaratabilirsiniz. Bu tasarım, stiletto veya tabut gibi diğer tırnak şekillerinde çarpıcı görünecek.

7. Şeftali ve Pembe

Pembenin harika görünen bir başka rengi de turuncu. İşte onu giymenin çarpıcı bir yolu. Burada şeftali rengi turuncu bir tonda boyanmış tırnaklarımız var ve ardından renk uçlara doğru parlak pembeye karışıyor. Herkese uyacak eğlenceli ve cesur bir tırnak fikri. Bunu yeniden yaratın veya daha canlı bir turuncu kullanın. Bu mani için kullanılan renklerin tümü LONDONTOWN şirketi tarafından Royal Wedding, Summer Fling ve Britannia renklerindedir.

Kısa Şeftali ve Pembe Ombre Çiviler

Kaynak: @mvargas_nails

8. Parıltılı Pembe ve Beyaz Ombre

Olması gereken tırnak görünümlerinden biri de Fransız ombre. Tırnaklar Fransız ombre olduğunda, klasik yumuşak pembe ve beyaz renklere sahip olurlar. Çarpıcı ipuçları yerine renkler ombre sanatına harmanlanıyor. Gördüğünüz gibi çok zarif bir tırnak görünümü yaratıyor. Bu tırnaklar parıltıyla eşleştirilmiştir, ancak tüm tırnaklarda sadece Fransız ombre olabilir.

9. Sevimli ve Parlak Pembe Tırnak Fikri

Bu bir sonraki tırnak fikri çok sevimli ve çekici! Burada kısa ince çivilerimiz var ve her çivi farklı bir tasarıma sahip. Tırnak sanatı pembe ombre, parıltılı ombre, yapay elmas tasarımları ve daha fazlasını içerir. Bunun gibi tırnaklar, cesur renkler, ifade verme sanatı ve bolca bling sevenler için mükemmeldir.

Sevimli ve Glam Pembe Tırnak Fikri

Kaynak: @kafadergisi

10.Kısa Tırnaklar İçin Pembe Ombre

Güzel ombre tırnaklara sahip olmak için çok uzun tırnaklara sahip olmanıza gerek yok. Sonra, size göstereceğimiz daha kısa bir mani var. Tırnakların bir kısmı çıplak ve pembe ombreye sahipken, diğerleri ışıltılı. Kısa tırnaklar için mükemmel olan güzel ve pembe bir tırnak tasarımıdır. Elbette tasarımı daha uzun tırnaklarda da deneyebilirsiniz. Bu mani, Glitterbels’den Barbie Candy ve Peluş Kapak ve GlitterArty’den 008 Yanardöner Pembe ve Bebek Pembe İnci Multi Mix renkleriyle oluşturuldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *