Categories
Uncategorized

Bir Sonraki Mani için Harika Tırnak Rengi Kombinasyonları

Sizin için işe yaradığını bildiğiniz aynı manikür rengine geri dönmek kolaydır, ancak bazen bir şeyleri canlandırmak gibi hissedersiniz, ancak yenmeyecek kadar baharatlı bir manikür yapmak istemezsiniz. Bir sonraki manikürünüz için biraz tırnak rengi ilhamı arıyorsanız, size risk almadan arzuladığınız değişikliği verecek renk kombinasyonları için bazı sevimli fikirlerimiz var.

Fall Sky Feelels – Color Combo: Açık bej, koyu gri ve bordo

Bu, daha mütevazı bir manikür için gittiğiniz renk kombinasyonudur. Koyu gri ve bej, hemen hemen her kıyafete uyacak kadar nötrdür, ancak bordo biraz kenar ve ilgi eklemek için devreye girer.

Tatlı sonra Ekşi – Renk kombinasyonu: Tozlu pembe ve olgun kiraz

Bu manikür rengi kombinasyonu özellikle mükemmeldir çünkü bir derinlik katmanı eklemek için hala dramatik koyu kiraz rengine sahip olurken zarif pembenin tadını çıkarırsınız. Bu, her mevsim için harika bir kombinasyon, ancak özellikle yaz için tipik renk şemasının dışında bir şeye gitmek istiyorsanız.

Yaz Dondurması – Renk kombinasyonu: Kirli beyaz, limon ve koyu kırmızı

Sadece yaz demekle kalmayan bir manikür rengi kombinasyonu arıyorsanız, yaz çığlık atıyor; bu sizin için birleşiktir. Limon ve koyu kırmızının yoğunluğundaki beyaz tonlar, tatlı ve yazlık bir çilek-limonata paletini çağrıştırmak için birlikte çalışır.

Kawaii Rengi – Renk kombinasyonu: Koyu kahverengi ve lavanta

İlk başta, bu çılgın bir renk şeması gibi görünebilir, ancak bu hafif tuhaflık onu böyle yapan şeydir. kawaii. Koyu kahverenginin karşısındaki lavanta, sevimli ve sinirliğin mükemmel karışımıdır. Bu renkler birbirlerinin tonlarını güçlendirirken mükemmel bir şekilde uyumludur.

Sea Sailor – Renk kombinasyonu: Lacivert, kobalt, çıplak

Bu, denemek ve yenilikçi bir görünüme sahip olmak istediğinizde mükemmel manikürü yapan, ancak yine de manikürünüzü profesyonelliği yayacak kadar şık tutmak istediğinizde mükemmel bir manikür yapan tek renkli bir renk kombinasyonudur. Lacivert ve kobalt mavisi, bu renk kombinasyonuna göz alıcı bir derinlik katmak için birlikte çalışırken, çıplak renk onları daha da öne çıkarır.

Tropikal Smoothie – Renk kombinasyonu: Mango sarısı ve badem ten rengi

Bu renk kombinasyonu sizi tatmin etmede o kadar iyidir ki sizi neredeyse acıktırabilir. Sarı ve turuncu tonları manikür yapmak zor olabilir ama her zaman cezbedici olur. Badem rengi renginin nötrlüğü ile, daha önce hiç olmadığı kadar sarıyı sallayabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *