Categories
Uncategorized

Bir Erkek Topuzu Nasıl Büyür, Şekillendirilir ve Giyilir

Daha uzun saçları gözünüzden uzak tutmanın en kolay yolunu ele alıyorlar ve anında bazı harika puanlar alıyorlar. Erkek topuzları çoğu yüz şekli için gurur vericidir ve ister yüksek ister alçak tercih edin, aynı derecede moda.

Saçınızı uzatmaktan, zaten oldukça uzun olduğunda sahip olduğunuz seçeneklere kadar mükemmel erkek topuzunu nasıl elde edeceğinizi öğrenin. Farklı erkek topuz stillerini sallayan ünlülerden, onu kendinize özgü hale getirme yollarına kadar, erkek topuzu hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

En İyi Ünlü Adam Çöreklerinden İlham Alın

Trendin ana akım çekiciliği oldukça yeni olsa da, bazı ünlüler yıllardır erkek topuzunu sallıyor. David Beckham ilk olarak sahada havalı bir hale getirdi, ancak onu yeni bir izleyici kitlesine tanıtan Jared Leto ve Harry Styles gibi ünlüler.

Jared Leto Man Bun

Game of Thrones’un Kit Harington ve Chris Hemsworth da bu saç stilini yorumlama biçimleriyle büyük ilgi gördü. İster büyük bir hipster sakalıyla eşleştirin, ister temiz traşlı kalın, yine de bu harika trendi sallayabilirsiniz.

Adam Çörekler

Adam Topuzunu Büyütün

Kısa saçla başlıyorsanız, saçınız küçük bir topuz için yönetilebilir bir uzunluğa gelene kadar 6-8 ay beklemeniz gerekebilir. En az 6 inç uzunluğa ihtiyacınız var, ancak güzel ve dağınık bir topuz için daha uzun saçları büyütmeyi planlıyorsanız, bir yıldan fazla beklemeniz gerekebilir. Normal kırpmaları atlama hatasını yapmayın. Sadece kuaförünüze veya berbere onu büyüttüğünüzü söylediğinizden emin olun ve sadece kırık uçları çıkarmaları gerekir.

Dalgalı Saçlı Erkek Topuzkaynak

Saçınızı Doğru Kurutun

En iyi erkek çörekler biraz dağınık bir görünüme sahiptir ve bunu bir fön makinesi kullanarak havluyla kurutmaktan daha iyi olursunuz. Yumuşak bir havluyla hafifçe vurduğunuzdan emin olun, ovalamayın, aksi takdirde kabarmaya neden olursunuz. Ürünü sürmek ve topuzu nemli saça bağlamak bu görünüm için iyi bir seçimdir.

Kıvırcık Adam Topuzkaynak

Ürünlerinizi Dikkatle Seçin

Erkek topuzlarını şık bir şekilde çıkarmak istiyorsanız saç kremi veya en az 2’si 1 arada şampuan ve saç kremi kullanmayı unutmayın. Hindistan cevizi yağı saçınıza biraz ağırlık verebilir, bu da yıkadıktan sonra gereklidir. Kıvrımla savaşmak için şekillendirici krem, saç kremi veya daha plaj havası için deniz tuzu spreyi de kullanabilirsiniz.

Dağınık Adam Topuzkaynak

Sırtı Unutma

Boynunuzun ense kısmını göstereceğiniz için, erkek topuzuyla uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Doğru görünüm doğaldır. Sırada olmalı, ama aynı zamanda birkaç dağınık parça da olmalı. Arkadaki mükemmel temiz bir çizgi, çoğu erkek topuzunun serinlik faktörünü azaltacaktır.

Yarım Adam Topuzkaynak

Favorilerinizi Kontrol Altında Tutun

Sakalınız olmadığı sürece erkek topuzları favorilerinizde minimum ayrıntıyla en iyi görünür. Kulakların başınıza dokunduğu yerleri düzeltin ve derli toplu tutun, ancak fazla bakımlı olmasın. Bu görünüm, zahmetsiz göründüğünde en iyi şekilde çalışır ve çok fazla tanımlama onu bir çentik aşağı çekebilir.

Çok Sıkı Çekme

Çoğu erkek çöreği, küçük bir doku ile daha iyi çalışır. Saçınız doğal olarak çok düzse, çok sıkı çekmekten veya çok aşağı gitmekten kaçının. İstediğiniz son şey balerin topuz görünümü. Daha dokulu saçlar için alçalabilirsiniz, ancak onu yaratırken çok fazla gerginlikten kaçının.

Saçınızı Taramaktan Kaçının

Saçınızı şekillendirmek için parmaklarınızı kullanın. Zaten dokunuz varsa geniş dişli bir tarak da kullanabilirsiniz, ancak normal bir tarak kullanmaktan kaçının. Saçınızın uzunluğuna bağlı olarak, ayrı bir elastik bantla sabitlemeden önce saçınızı bükebilir ve yuvarlayabilirsiniz. Siyah en iyisidir. Topuzun ön kısmındaki hacimden memnun değilseniz, bir dokunuşla geriye tarama yapabilirsiniz, ancak ince olun.

Uzun saçlı sarışın adam topuzkaynak

Yüksek Çörek ile gidin

Samurayın görünümünden esinlenerek, tacın hemen arkasına çarpan yüksek topuz, kısa saçlar için harika bir görünüm. Yüksek bir at kuyruğu hedefleyin, ardından saçınızı bükün ve sabitleyin. Fazla derli toplu görünüyorsa, birkaç tutam saçı serbest bırakın. Daha uzun saçlarınız varsa, yarısını dışarıda bırakabilirsiniz.

Düşük Çörek ile Deney Yapın

Daha uzun ve dokulu saçlara sahipseniz, erkek topuzlarını bir araya getirirken balerin topuz görünümünden kaçınmak kolaydır. Kıvırcık saç, düşük topuzla en iyi sonucu verir. Ancak, ense kısmına taçtan daha yakın olan bir topuz için gidiyorsanız, onu biraz daha düzenli hale getirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *