Categories
Uncategorized

Başın Arkası, Ön ve Yanlar

Tıraşlı kafa tasarımları tarzdadır ve kişisel yaratıcılığınızı göstermenin ve saç stilinizi benzersiz kılmanın harika bir yoludur. Dünyanın dört bir yanındaki berberler bu tasarımlarda uzmanlaşmıştır ve biz onlara saç sanatını borçluyuz.

Denemek için yeni bir şey arıyorsanız veya saç stilinizi benzersiz kılmak ya da bir açıklama yapmak istiyorsanız, saç tasarımı kesinlikle bunu yapmanın yoludur. Saçınız tekrar uzar, bu yüzden kalıcı bir taahhüt değildir.

Yapabileceğiniz pek çok farklı şey olduğu için, göz önünde bulundurmanız için 20 farklı seçenek aramaya başladım.

Başın Tıraşlı Tasarımları

Bu seçenek, partiyi geride tutmak ve uzaklaşırken bir izlenim bırakmak isteyen erkekler için harika. Bazı ön veya yan tasarımlar, bazı erkekler için biraz korkutucu ve yersiz görünebilir, bu nedenle sanatı arkada tutmak iyi bir stratejidir.

Ayrıca, başınızın arkasını tıraş ederken üzerinde çalışmak için çok daha fazla alana sahipsiniz ve berberler bununla kesinlikle çok eğlenebilirler. Bazı berberler saç sanatını çok ciddiye alır ve orada Leonardo da Vinci’nin Son Akşam Yemeği gibi ünlü tablolarını yeniden yaratabilirler. Ama bu çok fazla! Bugün işi basit tutuyoruz.

İşte düşünmeniz gereken en iyi kafa arkası tasarımları!

1. Tüy Tasarımı

Erkekler için Tüy Tıraşlı Kafa Tasarımı

Dikkatinizi kendinize çekmeyi umursamıyorsanız ve gerçekten aşırı bir şey denemek istiyorsanız, daha karmaşık bir traşlı saç tasarımına gidebilirsiniz. Bu tüy tasarımı cesur bir seçimdir ve ayrıca bir yaprağı ve ilginç ve yapılabilir bulduğunuz diğer her şeyi deneyebilirsiniz.

2. Funky Desenler

Başın Arkasındaki Tıraşlı Kafa Tasarımı

Bu, çok uzağa gitmeden komik desenler isteyen erkekler için bir başka traş edilmiş kafa tasarımı seçeneğidir. Bu tür korkak tasarım, ilginç bir görünüm elde etmek için eğrileri ve çizgileri birleştirir.

Çizgiler istediğiniz kadar kalın veya ince olabilir ve bireyselliğinizi ve benzersizliğinizi göstermek için kendi tasarımınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Erkekler için Havalı Kısa Düz Saç Modelleri

3. Ayrıntılara Sahip Harika Tıraşlı Tasarım

Detaylar ile Funky Tıraşlı Kafa Tasarımı

Birçok traşlı kafa tasarımının yanlardan başladığını ve başınızın arkasında bittiğini göreceksiniz. Bu hoşunuza giden bir şeyse, korkak stili yanınızdan ensenize gidecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu tasarım yukarıdakinden biraz daha basit ve bir kez daha çizgiler istediğiniz kadar kalın veya ince olabilir.

4. Skin Fade ile Basit Üçgen

başın arkasındaki üçgen tasarım

Cilt saç kesimi solmak saç tasarımlarının büyük bir parçası çünkü her şeyi bir araya getiriyor ve güzel, temiz bir görünüm yaratıyor. Bu durumda, bu gerçekten basitliği ile harika görünen ince bir tasarımdır. Cilt solması, saç stiline çok fazla karmaşıklık katar ve ters üçgen süper havalı görünür.

5. Kısa Bukleler + Soluk Tasarım

erkekler için soluk traşlı kafa tasarımı

Saç tasarımındaki bu yaklaşım harika ve süper ince. Şekilleri cilde solarak oluştururlar ve tasarımınızın basit ama dikkat çekici olmasını istemiyorsanız bu harika bir seçenektir.

Önde Popüler Tıraşlı Saç Tasarımları

Ön taraftaki traşlı kafa tasarımları çok popülerdir ve tam ön tarafta oldukları için çok ince ve süper düz olma eğilimindedirler. Kafanıza çok fazla tüy yapmazlar ve saç stilinize ekstra bir şey katarlar.

6. Yan Kısım Saç Kesimi

Zor kısım, belki de şimdiye kadarki en popüler ön traşlı tasarımdır. Her tür saç üzerinde çalışır ve yan kısım saç kesimlerinin normalde olduğundan çok daha zarif ve temiz görünmesini sağlar.

7. Paralel Çizgiler

paralel çizgilerle kafa tasarımı

Paralel çizgiler harika bir detaydır ve süper basit ve ince bir desen oluştururlar. Cildin solmasıyla birlikte harikalar ve dilediğiniz kadar kısa veya uzun olabilirler.

8. Yan Hat Tasarımı

Dikenli Saçlı Yan Tıraşlı Tasarım

Bununla birlikte, en iyi tasarımlar kesinlikle çok eğlenceli. Herkes için değil, ancak fikri beğendiyseniz, bu tarz kesinlikle size hitap edecek. Gördüğünüz gibi bu tasarım dokularla oynuyor ve çok ilginç bir kontrast yaratıyor.

9. Yarım Ay Asker traşı

Ön taraftaki bu kavisli traşlı kafa tasarımı, siyah erkekler arasında çok popüler ve genel olarak kıvırcık saçlarda harika görünüyor. Ön tarafa küçük ekstra ayrıntı ekler ve göze çarpmak için başka hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur. Bu tasarım süper kolay ve basit ve düz çizgilerden hoş bir kırılma.

10. Zor Bölüm + Yüksek Kel Fade

erkekler için traş kafa tasarımları

Normalde, sert kısım saçınızın çizgisini takip eder, ancak düz kısım biraz daha etkileyicidir çünkü düz çizgi serttir ve hoş bir bölme oluşturmak istediğiniz kadar kalın olabilir. Ten rengi ile birleştirirseniz detaylı ve zarif bir saç stiline sahip olursunuz.

11. Sezar Kesimi

Kavisli tasarımı zaten gördük, ancak bu sefer eğri daha küçük ve daha kısa. Bu, onu daha ince ve basit hale getirir, ancak yine de saç stilinize ekstra bir şey katar.

Erkekler için Trendy Yan Tıraşlı Tasarımlar

Yan saç tasarımları süper popülerdir ve başınızın yan tarafıyla çalıştığınız için farklı yeni şeyler denemek için çok yeriniz vardır. İşte düşünmeniz için en iyi saç tasarımlarından bazıları!

12. Erkekler At Kuyruğu

sıralı yan traşlı tasarım

Sert seri, yaygın bir traş edilmiş tasarımdır ve başın arkasına kadar uzanabilir. Bununla ilgili ilginç olan şey, çizginin tasarımı ile farklı şeyler yapabilmeniz.

13. Çiçek Desenleri

Erkekler için Çiçek Tıraşlı Kafa Tasarımı

Bu tasarım bir nilüfer çiçeğini andırıyor ve onu başın yan tarafına yerleştirerek bu inanılmaz, eşsiz saç stilini elde edersiniz. Zarif ve havalı!

14. Sahte Şahin + Yan Çizgi

Seri, erkekler için çok yaygın bir seçimdir çünkü cildin solmasını çok güzel bir şekilde tamamlar ve bu küçük ekstra ayrıntıyı ekler. Çizgi istediğiniz kadar kalın olabilir ve ince bir eğri de oluşturabilirsiniz.

15. Uzun En Kısa Yan Saç Kesimi

yan traşlı kafa tasarımları

İkili eğri hoş bir küçük etki yaratır ve inanılmaz görünür. Bu düzgün ve zarif bir modeldir ve bununla yanlış gidemezsiniz.

16. Paralel Çizgilerle Sıraya Girin

Dizinin en güzel yanı, tasarımı daha karmaşık hale getirmek için ayrıntılar ekleyebilmenizdir. Bu durumda, traşlı kafa tasarımının daha da öne çıkmasını sağlamak için paralel çizgiler ekleyebilirsiniz.

17. Quiff + Küçük Paralel Çizgiler

Bir saç tasarımını denemek istiyor ama çok gösterişli bir şey istemiyorsanız, bu küçük paralel çizgiler harika bir fikir. Harika görünüyorlar ve küçük olsalar bile dikkat çekiyorlar!

18. Çizgiler ve Eğriler

Geri kaygan saç tasarımları ile çok eğlenceli olabilir ve bu mükemmel bir örnek. Çizgi ve eğrilerin bu kombinasyonu, basit ama çok ilginç ve karmaşık olan harika bir küçük tasarım sağlar.

19. Paralel Çizgiler Pomp

çizgili yandan traşlı kafa tasarımı

Eğriler sizin için çok fazlaysa, belki yandan aşağıya doğru giden paralel çizgileri beğeneceksiniz. Bu, yandan traş edilmiş saçlar için harika bir tasarım ve aynı zamanda çok zarif ve havalı görünüyor.

20. İndüksiyon Kesim + Ark Tasarımı

erkekler için yan traşlı kafa tasarımı

Ark tasarımları çok ilginçtir ve basit ve incelikli tasarımları seven erkekler için harika bir seçenektir. Cildin solmasıyla harika görünüyor ve göz önünde bulundurmanız gereken eğlenceli bir seçenek. Bu traşlı kafa tasarımı, herhangi bir saç kesimini tamamlayabilir ve tüm saç tiplerinde harika görünür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *