Categories
Uncategorized

9 Ateşli Kızıl Saçlı Cadılar Bayramı Kıyafetleri – Nasıl Kızıl Saçlı Olunur

Bu sayfadaki bağlantılardan komisyon alabiliriz, ancak yalnızca sevdiğimiz ve ‘kızıl saçlı dostu’ olduğunu düşündüğümüz ürünleri öneriyoruz. Tam açıklama.

Yine yılın o zamanı. Ağaçlar renklerini güzel kırmızımsı tonlara dönüştürüyor ve çoğu insan Cadılar bayramı. Dekorasyon, yemek ve kostümler – tümü turuncu, kırmızı ve tüm sonbahar renklerinden ilham almıştır. Bu günü, kesinlikle taptığımız ateşli kızılları içeren bir kostümle kutlayın. Kolaylık seviyesi size kalmış.

OKUYUN: TV Şovlarından ve Filmlerden 10 Kızıl Saçlı Cadılar Bayramı Kostümü

Çıldırın ve kızıl başlığınızı kutlayın:

Pippi Uzun Çorap

Pippi, işleri asla beklendiği gibi yapmaz. Pippi kimsenin kurallarına göre yaşamıyor ve biraz farklı olmakta gayet iyi. Redhead gibi salla ve içinizdeki Pippi’yi kucaklayın! Saçınızı örün (ölçülü tel kullanabilir ve etrafına örgü yapabilirsiniz), büyük boy yeşil bir tişört, reklam uyumsuz, diz boyu, çizgili çoraplar ve siyah botlar giyin. Kızıl saçlı dostu bir eyeliner kalemle fazladan çiller ekleyebilirsiniz. Son dokunuş için: Küçük bir maymun bebek alın, böylece Bay Nilsson da sizinle olsun.

Disney’den Prenses Merida Cesur

Bu İskoç Prensesi, krallıktaki en yetenekli okçulardan sadece biri değil, aynı zamanda giden ve yumuşak bir kalbe sahip. Merida bir savaşçı prensestir ve kıvırcık ve vahşi kızıl saçlarını kutlar. Ona benzemek için, kadifeden yapılmış mavimsi yeşil uzun kollu, V yakalı, uzun bir elbise giyin. Boyun çizgisi ve dirseklerin arkasında altın bir fırfır oluşturmak için sarı saten parçalarını kesin ve üzerine ekleyin. Deri bir kemer ve deri çizme, reklam yay ve ok (bir oyuncak mağazasından) giyin, saçınızı kıvırın ve çılgınca tutun!

Dan Megara Herkül

Meg olarak daha çok tanınan Megara, femme fatale ve gerçekten bağımsız bir kadın. Bu yapımı kolay kıyafetle, Meg’in bir erkeğe ihtiyacı olmadığı için kendinize bir Herkül bulabilir ya da bulamayabilirsiniz. Lavanta veya mor renkte bir maksi veya yüksek düşük bir elbise, ilan Yunan yaz sandaletleri giyin. Omuzlarda süslemeler yapmak için sarı veya altın kağıttan daireler kesin.

Spice Girls’ten Ginger Spice

Kız Gücü ve bir pop-star kostümüyle bu Cadılar Bayramı’nda hayatınızı renklendirin. Mavi ve kırmızı bu kıyafetin renkleri. Kırmızı veya mavi (İngiliz bayraklı bir elbiseniz yoksa), yayla botları, ateş kırmızısı dudaklı dar vücutlu bir elbise. Alternatif olarak, bir spor sütyen ve eşofman giyebilirsiniz. Tüm arkadaşlarınız Baby veya Posh Spice olmak için kavga ederken sen ateşli olacaksın.

OKUYUN: Kızıllar için 7 Süper Eşsiz Cadılar Bayramı Kostümleri

Şuradan Lola Lola Run Çalıştır

Lola ateşli bir kızıl ve erkek arkadaşının hayatını kurtarmak için yirmi dakika içinde çok fazla para kazanması gerekiyor. Odaklandığı ve her şeyi zamanında yönettiği için bir şekilde doğaüstü yeteneklere sahip. Lola, grimsi mavi bir kolsuz bluz, uzun yeşil pantolon ve siyah çizmeler giyiyor. Erkek arkadaşıyla bağlantıda kalmak için cep telefonunu sakladığı siyah bir kuşağı var.

Wilma Çakmaktaş

Taş devrinden gelen bu güzel kızıl saçlı, güçlü bir iradeye sahip ve minyon görünümüne rağmen, öfkelendiğinde büyük hasara neden olabilir. O ne istediğini bilen bir kadın. Kadınlığınızı vurgulamak için beyaz bir tunik ve bir kemer giyin. Wilma tek omuzlu görünümü sallarken elbisenizin bir omuz askısını kesin. Büyük boy beyaz boncuklu bir kolye ve basit ayakkabılar giyin. Tek başınıza veya aile olarak giyinebilirsiniz!

Lucille Ball

Lucy çok klasik ve her nesil için muhteşem bir kostüm. Bir vintage veya ikinci el mağazasından 50’ler tarzı puantiyeli bir elbise giyin veya önden bele kadar düğmeli yakalı bir bluz ve A-line etek giyin. Belinizin etrafına beyaz bir yarım önlük bağlayın. Yüksek topuklu ayakkabılar giyin. Yanaklarınıza kızıl saçlı dostu pembe bir allık sürün ve ateş kırmızısı ruj sürün. Herkes bu şevkli kızıl saçlıyı sever.

Jessica Tavşan

Jessica alıngan bir kızıldır ve kocası Roger Rabbit’i derinden seviyor. Aynı zamanda şu sözle de tanınır: “Ben kötü değilim, sadece bu şekilde çizildim.” Jessica Rabbit kostümünüzün en önemli kısmı, zeminin hemen üzerinde havada asılı duran, uzun kırmızı balo elbisesi. Jessica Rabbit elbiseniz bacağınızın en üstüne kadar bölünmüş olmalıdır. Kırmızı rujuna uyan kırmızı topuklu ayakkabılar ve ön koluna tamamen uyan mor eldivenler giyin. Saç? Bırak aksın!

Dondurulmuş Anna

Bu iyimser ve şefkatli kızıl saçlı prensesi taklit etme zamanı çünkü Elsa çok abartılı. Siyah bir kolsuz bluz giyin ve üst tasarımı ortaya çıkarmak için kumaş boyası kullanın. Mavi etek, mavi eldiven ve açık mavi fanila giyin. Siyah botlar işe yarar ve pelerin için omuzlarınıza koyu kırmızı veya kestane rengi bir şal atar. Kızıl saçlı dostu bir eyeliner kalemle ekstra çiller ekleyin ve güzel kızıl saçlarınızı örün. Son dokunuş için: Bir Olaf peluş oyuncak alın. ‘

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *