Categories
Uncategorized

60 En İyi Erkek “Okula Dönüş” Saç Modeli

En iyi “okula dönüş” saç stillerini mi arıyorsunuz? İhtiyacın olan her şey tek bir yerde olduğu için başka yere bakma. Diğer saç stilleri gibi, okul saç kesimi de aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı stilde gelir.

Ama hepimiz modaya uygun ve modaya uygun bir saç kesimi istiyoruz. Bu nedenle, size “okula dönüş” saç kesimi için en havalı 60 fikri açıklamaya karar verdim.

# 1

yan okula geri ayrıldı saç modeli

# 2

erkekler için okula dönüş saç kesimi

# 3

okula dönüş kase saç kesimi

# 4

okula dönüş saç kesimi çok kısa

# 5

erkekler için okula dönüş saç kesimi

# 6 Dokulu Üst ile Fade Cut

Dokulu Üst ile Fade Cut
Kaynak

Bu tarz kesinlikle harika görünüyor. Üst ve taç dokuludur ve ön tarafta hafif bir tarak kaldırma sağlar. Yanlarda ve arkada, pürüzsüz ve taze bir yüzey oluşturan yüksek soluk bir kesim vardır.

# 7 Fade Cut ile Yükseltilmiş Pompa

Fade Cut ile Yükseltilmiş Pomp
Kaynak

Burada, şekli oluşturmak için iyi işleyen bir pompanın zarafeti ile çok fazla ağırlık elde edersiniz. Soluk kenarlarda ve sırtta, daha organik bir görünüm oluşturmak için doğal çukurların ve çukurların etrafında koyu noktalar bulunur.

# 8 Bırak

Düşürmek
Kaynak

Bu, üstünde çok sayıda doku ve hacim bulunan güzel bir şekillendirme saç modeli. Üstteki saç kesilir ve dikenli bir görünüm verilir. Arka ve yanlar sivrilir ve sakalın bağlantısını kesen keskin bir solma verilir.

# 9 Afro Uçları

Afro Uçları
Kaynak

Burada afro ve fade cuts dünyasında en iyiyi elde edersiniz. Dokulu afro üst kısmı süslüyor ve daha fazla görsel hacim sağlamak için bukleler halinde şekillendirildi. Soluk yanlar, bu tarzın taze görünümünü yepyeni bir seviyeye taşıyor.

# 10 Kırpılmış

Kırpılmış
Kaynak

Masif kalın saç yönetmek oldukça güç olabilir. Ancak, derisinden yukarı doğru solmuş kutu kare şeklinde bir kesim verebilirsiniz. Daha ayrıntılı bir görünüm oluşturmak için kırpılmış bir saçak eklenir.

# 11 Yarı Pomp

Yarım Pomp
Kaynak

Bu yarısı Pompadour şık ve kesinlikle harika görünüyor. Yüzü daha uzun hale getirir ve daha fazla zarafet için dokuludur. Taraflar alttan kesme stilin bakımını oldukça kolaylaştırmak için.

# 12 Bukleler ve Keskin Kenarlar

Bukleler ve Keskin Kenarlar
Kaynak

Hem şık hem de zarif, sinirli bir görünüm yaratmak için kıvırcık kilitlerinizi biraz değiştirmenin yolu. Taraflara bir cilt solması temiz bir yüzey sağlamak için. Saçınıza serin bir dokunuş vermek için künt bir nokta arkayı süslüyor.

# 13 Doğal Sonbahar

Doğal Güz
Kaynak

Saçınıza bu şekilde daha doğal bir yaklaşım kazandırabilirsiniz. Üst kısım, doğal dalgaların serinliğini ortaya çıkarmak için dokulu ve tarzdadır. İçinizde kesinlikle o cesur görünümü yaratacak bir tarz.

# 14 Basit ve Mükemmel

Basit ve Mükemmel
Kaynak

Bu stil, çekmeyi çok daha kolay hale getiren büyük bir sadeliğe sahiptir. Saç, üstte biraz daha uzun olması için yanlardan dokulu ve kırpılmıştır. Şık ve resmi bir görünüm oluşturmak için geriye doğru kaydırılır.

# 15 Konik Kenarlar

Konik Kenarlar
Kaynak

Dokulu dalgalı saçların şekillendirilmesi oldukça zor olabilir. Ancak kenarlarda biraz inceltme yaparak tüm zorluklardan kurtulabilirsiniz. Bu size kesinlikle seksi, tatlı ve keskin bir görünüm verir.

# 16 Düz Üst

Düz üst
Kaynak

Burada, üst kısım afro saçların zarif dokunuşunu veriyor. Düz bir profil oluşturmak için üstten kırpılır. Mükemmel bir görünüm oluşturmak için yanlar ve sırt cilde kadar traş edilir. kel solması.

# 17 Kanallı Saç

Kanallı Saç
Kaynak

Bu mükemmel erkekler için saç kesimi daha karmaşık bir şey arayanlar. Önde bükülmüş patlamalara dönüşen kanallı üst kısım. Yüksek bir solma arka ve yanları süslüyor. Bu daha fazla drama ve eğlence yaratan bir saç kesimi.

# 18 Bağlantısız Pompa

Bağlantısız Pompa
Kaynak

Bu saç kesiminin benzersiz stili, büyük bir görsel etki yaratır. Daha iltifat bir görünüm için hafifçe bir tarafa çevrilmiş bağlantısız bir pompaya sahiptir. Üst kısım keskin bir şekilde temiz soluk kenarlara düşer ve geriye doğru sivrilir.

# 19 Dokulu ve Kesilmiş Cilt Soluyor

Dokulu ve Kırpılmış Cilt Soluyor
Kaynak

Soluk kesik cildiniz sıkılmaya mı başlıyor? Üstte kırpılmış bir saç kesimi ile eşleştirerek daha güncel görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu, dağınık ama havalı görünen kör bir saçak oluşturur.

# 20 Skin Fade Hard Part

Cilt Sert Parçayı Soldurur
Kaynak

İşte keskin ve klasik bir görünüme nasıl kavuşacağınız. Bir zor bölüm soluk kenarlara ve arkaya geçiş yapan mükemmel bir saç kesimi yaratır. Bu, içinde birçok formalite barındıran bir stil.

# 21 Konik Taraflı Dalgalı Üst

Konik Taraflı Dalgalı Üst
Kaynak

Bu saç kesiminin dokulu ve dalgalı görünümü ona modern bir dokunuş katıyor. Yanlarda zarif çift dokunuşa sahiptir ve sakala iyi bağlanır. Bazı modaya uygun güneş gözlükleri takarak bu saç kesiminin havalı görünümüne katkıda bulunabilirsiniz.

# 22 Dalgalı Sarışın

Dalgalı sarışın
Kaynak

Bu, yumuşak dalgaların zarafetini sağlayan oldukça tatlı bir saç kesimi. Saçınıza daha hassas bir dokunuş katar ve görsel hacmini arttırır. Çıkarması kolay havalı bir beyefendi tarzı.

# 23 Dağınık Kesilmiş Saç

Dağınık Kesilmiş Saç
Kaynak

Dağınık üst kısım, bu saç kesiminin havalı görünümünden hiçbir şekilde ödün vermez. Kırpılmış ön kısmın eğlenceli görünümüne katkıda bulunurken daha dramatik hale getirir. Saç kesimi için mükemmel bir şekil oluşturmak için yanlar soluk.

# 24 Düşük Solma

Düşük Solma
Kaynak

İşte orta uzunlukta saçlarınızı şekillendirmenin sorunsuz bir yolu. Tek yapman gereken bir şey vermek düşük solma ve hayranların dikkatini çekecek kadar sade ama zarif bir stil elde edersiniz.

# 25 Eğimli

Eğimli
Kaynak

Saçınızı aynı seviyede kesmek oldukça sıkıcı olabilir. Rustik sarı saçlarınızı eşsiz ve modaya uygun bir şeye dönüştürmek için bir şans.

Üst kısım önden arkaya doğru eğimlidir. Yanlara bir alt kesim yapılarak sakala bağlanması sağlanır.

# 26 Künt Mahsul

Künt Kırpma
Kaynak

Bu, saç kesimi şeklinizi mükemmelleştirmenin güzel bir yoludur. Bir kase kesiği Önde soluk kenarlara temiz bir dokunuşla kör bir ürün verilir.

# 27 Klasik Saç Kesimi

Klasik Saç Kesimi
Kaynak

Burada saçlara bir tarak parçası verilir ve kenarlar kısa kesilir. Üst kısım, bu koyu saçların görünümünü yükselten dalgalı bir pompanın yanılsamasını yaratır.

# 28 Dalgalı Cephe için Fade Cut

Dalgalı Cephe için Fade Cut
Kaynak

Bu saç kesimi, onu kesinlikle çarpıcı kılan sinirli bir görünüme sahiptir. Üst kısım dokulu ve ön tarafta güzel dalgalara dönüştürülmüştür. Yanlarda, saç kesimini şekillendirmek için üst kısımla dikey olarak hizalanan bir cilt solması bulunur.

# 29 Preppy Saç Kesimi

Preppy Saç Kesimi
Kaynak

Bu resmi tarz, görünüşünüzde kesinlikle romantik bir dokunuş yaratacaktır. Gardırobunuza çok yakışacak son moda bir saç kesimi. Basitçe düzgün ve şaşırtıcı.

# 30 Dokulu Karışıklık

Dokulu
Kaynak

Bu saça çok fazla doku verilir ve daha fazla hacim ve yükseklik oluşturmak için üstte vahşi bırakılır. Ense, üst kısımla harika bir kontrast oluşturan şık dokulu bir görünüme sahiptir. Bu karanlık için mükemmel bir eşleşme Asya saçı.

Bunlar, dünya çapında pek çok kişi tarafından benimsenen nihai “okula dönüş” saç stilleridir. Stilleri kolaydır ve sizi okulda birçok hayran edinecek eşsiz bir zarafet sağlarlar.

Fikir # 31

Okula Dönüş Saç Modelleri 26
Kaynak

Fikir # 32

Okula Dönüş Saç Modelleri 27
Kaynak

Fikir # 33

Okula Dönüş Saç Modelleri 28
Kaynak

Fikir # 34

Okula Dönüş Saç Modelleri 29
Kaynak

Fikir # 35

Okula Dönüş Saç Modelleri 30
Kaynak

Fikir # 36

Okula Dönüş Saç Modelleri 31
Kaynak

Fikir # 37

Okula Dönüş Saç Modelleri 32
Kaynak

Fikir # 38

Okula Dönüş Saç Modelleri 33
Kaynak

Fikir # 39

Okula Dönüş Saç Modelleri 34
Kaynak

Fikir # 40

Okula Dönüş Saç Modelleri 35
Kaynak

Fikir # 41

Okula Dönüş Saç Modelleri 36
Kaynak

Fikir # 42

Okula Dönüş Saç Modelleri 37
Kaynak

Fikir # 43

Okula Dönüş Saç Modelleri 38
Kaynak

Fikir # 44

Okula Dönüş Saç Modelleri 39
Kaynak

Fikir # 45

Okula Dönüş Saç Modelleri 40
Kaynak

Fikir # 46

Okula Dönüş Saç Modelleri 41
Kaynak

Fikir # 47

Okula Dönüş Saç Modelleri 42
Kaynak

Fikir # 48

Okula Dönüş Saç Modelleri 43
Kaynak

Fikir # 49

Okula Dönüş Saç Modelleri 44
Kaynak

Fikir # 50

Okula Dönüş Saç Modelleri 45
Kaynak

Fikir # 51

Okula Dönüş Saç Modelleri 46
Kaynak

Fikir # 52

Okula Dönüş Saç Modelleri 47
Kaynak

Fikir # 53

Okula Dönüş Saç Modelleri 48
Kaynak

Fikir # 54

Okula Dönüş Saç Modelleri 49
Kaynak

Fikir # 55

Okula Dönüş Saç Modelleri 50
Kaynak

Fikir # 56

Okula Dönüş Saç Modelleri 51
Kaynak

Fikir # 57

Okula Dönüş Saç Modelleri 52
Kaynak

Fikir # 58

Okula Dönüş Saç Modelleri 53
Kaynak

Fikir # 59

Okula Dönüş Saç Modelleri 54
Kaynak

Fikir # 60

Okula Dönüş Saç Modelleri 55
Kaynak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *