Categories
Uncategorized

30 Teal Saç Boyası Tonu ve Teal Gitmek İçin İpuçları ile Görünüyor

Turkuaz Saç Rengi Rehberi

Doğal olmayan saç renklerine yönelik kalıcı eğilim, her yaştan kadına doğdukları rengi atmaları için ilham veriyor. Shades gibi lavanta ve pembe yıllardır popüler oldu, ancak deniz mavisi gibi daha alternatif görünümlü renkler hızla yükseliyor. Koyu ve karamsar veya denizkızı esintili cesur yeni bir saç rengini denemek istiyorsanız, turkuaz teller görünümünüzün diğer parlak renkli stillerin denizi arasında öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Nasıl dalgalanacağına dair ipuçları için okumaya devam edin, marka önerilerive muhteşem deniz mavisi saç renginin 30 örneğini görmek için.

1Turkuaz Saç İpuçları

Koyu renkli saçlarınız varsa, saçınızı deniz mavisi bir başyapıt haline getirmek biraz iş gerektirebilir, çünkü deniz mavisi boyanızı uygulayabilmeniz için önce kimyasal olarak açılması gerekir. Kimyasal olarak turuncumsu bir sarı gölgeye getirilmiş saçlar için mavi boya uygulamak deniz mavisi bir saç rengi elde etmenize yardımcı olabilir, ancak daha fazla aydınlatma daha doğru sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Deniz mavisi saçları kendi teninizle eşleştirmek istiyorsanız, mavimsi deniz mavisi daha sıcak ten tonlarında daha gurur verici. Soğuk alt tonlarınız varsa, yeşile doğru gitmeyi deneyin. Daha açık pastel renkler, açık ten tonlarıyla harika görünürken, orta tenli bayanlar doymuş bir mücevher tonunu tercih edebilir. Daha koyu ten tonları, derin ve zengin bir renkten pastel renklere ve hemen hemen aradaki her şeye kadar çeşitli deniz mavisi tonlarıyla harika görünür.

2Önerilen Markalar: Manic Panic

Evde tur atmayı planlıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda marka onu kafa karıştırıcı bir seçim haline getirebilir. Manic Panic’in yarı kalıcı saç rengi saçınızı beslenmiş hissi bırakacak ve mükemmel deniz mavisi görünümünüzü oluşturmak için tek başlarına kullanılabilecek veya birlikte karıştırılabilecek etkileyici bir ton yelpazesine sahip olacak.

3Önerilen Markalar: Özel Efektler

Özel Efekt boyası çok uzun ömürlü rengi sayesinde sevilen bir markadır ve daha az rötuş yapmak isteyenler için iyi bir seçimdir. “Sonic Green”, size tek başına veya koyu kahverengi veya siyah köklere karşı harika görünen yeşilimsi mavi bir renk verecek zengin bir gölgedir.

4Önerilen Markalar: Yol Tarifi

La Riche’nin Tarifi yarı kalıcı saç rengi için başka bir iyi seçenektir ve hem “Turkuaz” hem de “Alp Yeşili” tonları size havalı deniz mavisi bir saç modeli verebilir.

5Önerilen Markalar: Punky Color

Uzun ömürlü rengi ve düşük fiyat etiketi ile Jerome Russell’s Punky Rengi evde saç boyası için harika bir bütçedir. Diğer bazı markalar kadar çok renkte gelmiyor, ancak “Turkuaz” turkuaz rengi arayan herkes için bir kazanan.

6Teal Renk Eriyik

Tamamen boyutsal renkle ilgiliyseniz, deniz mavisi saçlarınızı derin mavi köklerden zengin deniz mavisi ve su uçlarına geçiş yapan erimiş renkte giymeyi deneyin.

7Teal Dip Boyası

Saçınızda sadece bir turkuaz dokunuşu arıyorsanız, daldırma boya stilleri evde kendi başınıza yapmak kolaydır ve kökten ipucuna geçmek kadar büyük bir taahhüt değildir. Koyu saç üzerinde böyle güzel ve canlı bir renk elde etmek için yarı kalıcı turkuaz rengi uygulamadan önce saçı hafifletmeniz gerekir.

8Derin Zengin Teal

Bu doymuş deniz mavisi, özellikle sarı alt tonlu cilde karşı güzelleşen inanılmaz derecede muhteşem bir renktir. Nötr olmayan bir saç rengi kullanmak büyük bir ayar olabilir, ancak makyajınıza ve giysilerinize diğer cesur renkleri dahil etmenizi engellemesine izin vermeyin.

9Mavi Uçlu Turkuaz Saç

Koyu ve fırtınalı bir deniz mavisi tonundan oluşan temel bir renk, saçın en uçlarına uygulanan daha açık mavi bir renkle hafif bir dokunuş alır. Mavi bir saç stiline her şeyi dahil edecekseniz, neden cesur olun ve farklı tonları inanılmaz derecede havalı bir tarzda bir araya getirmeyin?

10Dalgalı Teal Bob

Bu dalgalı bob, sinirli bir deniz mavisi görünüm oluşturmak için iki farklı renk tonuna sahiptir. La Riche’nin “Alpine Green” rengindeki yarı kalıcı boyası, alttaki katmanlara uygulanırken, dış taraf “Turkuaz” tonu kullanılarak boyanmıştır.

11Sessiz Teal ve Mavi Tonlar

Sessiz yeşil ve mavi renkler, bu şık ve boyutlu deniz mavisi görünümde birlikte oynar.

12Siyah ve Teal Emo Katmanlar

Bu sahne tarzındaki ustura dokulu katmanlar ve yan patlamalar, canlı bir açık deniz mavisi gölgesi ile zenginleştirilmiştir.

13Teal Ombre Lob

Omuzlar ile köprücük kemiği arasında bir yere inen lob saç kesimi neredeyse herkesi gururlandırıyor. Bir süredir bu görünümü giyiyorsanız, deniz mavisi ombre ile giydirmek tarzınızı sinirli bir şekilde yenileyebilir.

14Canlı Turquosie

Mavi ve yeşil tonların mükemmel karışımını içeren muhteşem ve zengin bir stil arıyorsanız, “Turkuaz” renginde Yol Tarifi yarı kalıcı boyasını deneyin.

15Peekaboo Teal Rengi

Canlı veya doğal olmayan saç rengi kullanmaya ilk adımınız için mükemmel bir saç modeli oluşturmak için koyu saçların altından deniz mavisi ve mavi çizgiler göze çarpar.

16Kalın Teal Kökler

Deniz mavisi kökleri ve pembemsi kırmızı bir ombre ile bu, listemizdeki en sıra dışı görünümlerden biridir. Bu tamamlayıcı renkler, ilkbahar veya yaz için mükemmel olan lezzetli görünümlü bir palet oluşturur.

17Mavi Köklü Teal Saç

Pulp Riot saç boyası, uzun ömürlü renkleriyle çok sevilen profesyonel kalitede bir üründür. Kanamaya karşı direnç, bu markayı birden fazla renk tonu kullanırken de favori kılar, tıpkı ipliklerin geri kalanı boyunca “Sucul” renk ile köklerde “Nightfall” da Pulp Riot’u öne çıkaran bu stil gibi.

18Tozlu Teal

Bu güzel tozlanmış deniz mavisi yeşil tarafa biraz daha eğilir ve daha soğuk alt tonlara sahip açık ten için iyi bir seçimdir.

19Yeşilimsi Teal Örgü

Bu zengin, yeşilimsi deniz mavisi saç rengi, daha koyu köklere karşı muhteşem görünüyor ve örgülü saç stillerinde gösteriş yapmak için mükemmel.

20Voodoo Mavi Ombre

Manik Panik boyası, kendi çılgın saç renklerini yapmaktan hoşlanan DIY kraliçelerinin favorisidir. Bu stil, kolaylıkla büyüyecek basit bir ombre içinde “Voodoo Blue” içerir.

21Teal ile Denim Mavi

Denim mavisi saç, koyu renkli kilitlerinizi yükseltmenin güzel bir yoludur ve deniz mavisi, kot mavisi yeleğinize bazı vurgular eklemek için mükemmel bir renktir.

22Koyu Köklü Zengin Deniz Mavisi

Deniz mavisi koyu kahverengi veya siyah saçlarla muhteşem görünüyor ve bu cesur rengi saçınıza eklemeye karar verdiğinizde bazı kökleri açığa çıkarmak için mükemmel bir bahane sunuyor.

23Teal Highlights ile Gece Mavisi

Bir vurgu olarak deniz mavisi kullanmanın bir başka muhteşem örneği, bu stil, mavi yeşilin daha açık lekelerinin, gece yarısı mavisi gibi daha koyu bir gölgeyi gerçekten nasıl geliştirdiğini gösteriyor.

24Pravana Teal Bob

Pravana profesyonel rengi, bu inanılmaz derecede şık deniz mavisi bob’u yarattı. Yüksek kaliteli, uzun ömürlü renkli bir kafa arıyorsanız, Pravana kullanan bir salon boyası işi rötuş sıklığını azaltacaktır.

25Deniz mavisi gökkuşağı saç

Saçınızı dünyadaki herhangi bir renge çevirme yeteneği ile, kafanıza gökkuşağı takmanın tonlarca farklı yolu vardır. Deniz mavisi, pembe ve tozlu mavideki bu küratörlü renkler, gökkuşağı saç stiline benzersiz bir yaklaşımdır ve başka hiç kimsenin sizinle aynı saça sahip olmamasını sağlamanın harika bir yoludur.

26Teal Peekaboo

Bu turkuaz peekaboo vurguları, doğru miktarda rengi sunar ve evde yapılması kolaydır.

27İnce Teal Ombre

Bu deniz mavisi saç modeli, doğal bir siyah temel renge karışan koyu bir gölgeyle her şeyi süper ince tutar. Deniz mavisi saçları denemekten korkuyorsanız veya işyerinizde çekmekten endişeleniyorsanız, bu çok fazla dikkat çekmeyecek iyi bir başlangıç ​​stili.

28Mor Köklü Teal Bob

Mor renkli kökler, zengin bir deniz mavisi gölgesine yol açarak bu bobun inanılmaz derecede canlı ve boyutlu görünmesini sağlar.

29Katmanlı Deniz Mavisi Rengi

Saçın alt katmanlarına uygulanan koyu bir deniz mavisi ve daha yüksek saf siyah bir gölge ile bu katmanlı görünüm, sık kök rötuşları için endişelenmeden bir ton turkuaz saç takmanıza olanak tanır.

30Teal Blues Undercut

Birçok alt kesim stili, saçın uzun parçaları üzerinde canlı bir renge sahipken, traşlı bölge doğal bir renkte bırakılır. Bu alttan kesme stili, bu konvansiyona meydan okur ve alttan kesilmiş ense bile ultra canlı bir deniz mavisi tonuyla renklendirilir.

31Sessiz Teal Ombre

Sessiz deniz mavisi, uzun, koyu saçlarınız için mükemmel bir iltifattır ve tekrar tekrar açmaya gerek kalmadan rengi tazelemesi kolay olacaktır.

32Deniz Kızı Teal Saç

Açık teninize iltifat etmek için daha açık bir turkuaz tonu mu arıyorsunuz? Manic Panic’in “Deniz Kızı” saç rengine yumuşak bir dokunuşla herkesin favori efsanevi su sakinleri gibi görünmenizi sağlayacak.

33Sonik Yeşil

Deniz mavisi saçlara yeşil tonlu bir görünüm kazandırmak için, “Sonic Green” özel efektleri, zengin ve uzun ömürlü renginin favorisidir.

34Atomik Turkuaz

Biraz daha yoğun bir şey arıyorsanız, daha güçlü Güçlendirilmiş formülünde Manic Panic’in “Atomic Turkuaz” sını deneyin.

35Koyu Zengin Teal

Deniz mavisinin bu koyu tonu, karamsar bir görünüm oluşturmak için doğal siyah saçla mükemmel uyum sağlar.

36Teal At Kuyruğu

Bu turkuaz pastel renk çok güzel ve yumuşak, hafif bir görünüm yaratıyor.

37Teal Patlama

Sinirli bir görünüme mi gitmek istiyorsunuz? Bu mor ve turkuaz combo harika görünüyor!

Kat Jorie

Kitapları, seyahat etmeyi ve çok fazla saç ürünü satın almayı seven güzellik yazarı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *