Categories
Uncategorized

2021’de Kopyalanacak 23 Kırmızı ve Siyah Çivi

Kırmızı ve siyah çok moda ve kolay takılan tırnak renkleri. Ama ikisini birleştirmeyi düşündün mü? İki renk birbirini güzel bir şekilde tamamlar ve onları nasıl giydiğinize bağlı olarak çok sinirli veya çekici görünebilirler. Bunların hepsi yeterli değilse, iki renk de çarpıcı tırnak sanatı yaratır. Renk kombinasyonunun ne kadar harika olabileceğini size göstermek için Instagram’daki en iyi kırmızı ve siyah tırnaklardan 23’ünü bulduk. Öyleyse bir bakın, bunları evde deneyebilirsiniz ve herkes için bir tasarım var! Bu kombinasyonu daha önce denemediyseniz, bundan sonra favoriniz olacak.

1. Parlak ve Mat Kırmızı ve Siyah Tırnaklar

İlk tırnak fikri çok şık, takması kolay ve yaratması basit. Bu mani, uzun tabut çivilerine sahiptir ve siyah, kırmızı desenlidir. Sadece bu değil, kırmızı parlak ve mat siyah olduğundan modaya uygun dokular da kullanıyor. Bu evde yapabileceğiniz eğlenceli bir manidir. Farklı dokuları koruyabilir veya tümü parlak veya tamamen mat seçebilirsiniz. Mat cilalar çevrimiçi olarak mevcuttur, ancak başka bir seçenek, mat bir üst kat ile parlak bir cila kullanmaktır.

Parlak ve Mat Kırmızı ve Siyah Tırnaklar

Kaynak: @filmdenkare

2. Glam Stiletto Çiviler

Sonra, glam ince tırnaklarımız var. Bu görünüm için bazı tırnaklar zengin kırmızı bir gölgedir, diğerleri ise noktalar ve dantel gibi siyah sanatlarla süslenmiştir. Mani, bazı yapay elmaslarla tamamlandı. Çarpıcı bir manyak ve gerçekten bir açıklama yapacak. Bunu yeniden yaratabilirsin ya da belki buzlu görünüm yerine kırmızı resimli siyah tırnakları deneyebilirsin.

Glam Stiletto Çiviler

Kaynak: @kafadergisi

3. Trendy Koyu Kırmızı ve Siyah Mani

Daha sinirli ve daha koyu bir görünüm istiyorsanız, o zaman bu mani tam size göre. Çivilerin çoğu siyah ve kırmızı ombre, mat siyah ve koyu kırmızı sim içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Bunu seviyoruz çünkü muhteşem görünen daha zengin bir kırmızı şarap tonu kullanıyor. Klasik parlak kırmızıya göre daha koyu renkleri tercih edenler için böyle bir tırnak rengi harikadır. Tüm görünümü yeniden yaratın veya tüm tırnaklarınızda bir veya iki tasarım deneyebilirsiniz.

4. Kırmızı, Siyah ve Altın Tabut Çivileri

Kırmızı ve siyah, biri altın olan diğer renklerle de harika görünüyor. Bu mani, bu renk kombinasyonunu giymenin çarpıcı bir yolunu gösteriyor. İki çivi kırmızı, biri parlak siyah ve diğeri ışıltılı altındır. Gördüğünüz gibi, parıltı ve renkler çok ışıltılı ve çekici görünüyor! Bunun gibi tırnaklar bir parti için mükemmel olacak. Bunu yeniden yaratın ya da benzer tonlarda parıltı yerine parlak veya mat cilalar kullanabilirsiniz.

5. Disney’den Esinlenen Sevimli Tasarım

Disney hayranı mısınız? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel! Burada Minnie ve Mickey Mouse’dan ilham alan tasarımlara sahip tırnaklarımız var! Klasik polka noktaları, Mickey’nin eli ve daha fazlası var. Bu, siyah ve kırmızı renkleri kullanmanın eğlenceli ve yaratıcı bir yoludur. Bütün görünümü deneyin ya da sadece bir veya iki tasarım yapabilirsiniz. Bunların tümü elle boyanabilir, ancak şablonlar ve bir noktalama aracı da kullanabilirsiniz. Bu görünümü oluşturmak için kullanılan cilaların hepsi Magpie Beauty’ye aittir ve Bella rouge, Pica-lily, Black Betty ve Plain Jane gölgelerindedir.

Sevimli Disney'den Esinlenen Tırnak Tasarımı

Kaynak: @kafadergisi

6. Kırmızı Folyolu Kırmızı ve Siyah Tırnaklar

Bir sonraki tırnak fikri modaya uygun ve cesur. Bu görünüm için bazı tırnaklar sadece kırmızı ve siyahtır. Çivilerin ikisi de muhteşem kırmızı folyolarla siyah. Gördüğünüz gibi, folyolar gerçekten manyağı canlandırıyor. Çevrimiçi olarak folyo satın alabilirsiniz ve uygulama için öğreticiler de vardır. Bu maniyi yeniden oluşturun veya tüm tırnaklarda siyah ve kırmızı folyo tasarımını kullanın. Bu sanat, ince tırnaklarda da harika görünecek.

7. Kırmızı ve Siyah Ombre Çivileri

Stiletto çivilerden bahsetmişken, bu sonraki fikir çok etkileyici! Bu tırnaklar uzun ve koyu kırmızı renkte başlar. Yaklaşık yarı yarıya tırnaklar uçlara doğru siyaha döner. Ombre güzel bir görünüm ve tırnak şekli ile çok çarpıcı görünüyor. Çevrimiçi ombre öğreticiler var ve benzer bir şey deneyebilir veya renkleri değiştirip siyahla başlayıp ipuçlarına kırmızı ekleyebilirsiniz.

Kırmızı ve Siyah Ombre Çivi

Kaynak: @kafadergisi

8. Kalpli Kısa Tırnak Tasarımı

Sonra, çok güzel bir fikrimiz var. Bu tırnaklar diğerlerinden biraz daha kısadır ve çoğunun tırnak sanatı farklıdır. Bazı tırnaklarda kalp kırmızı, diğer tırnaklarda siyah kalpler var. Tırnaklardan biri de yapay elmas ve incilerle süslenmiştir. Çok güzel ve eğlenceli bir görünüm ve Sevgililer Günü için mükemmel olurdu. Kalpleri elle boyayabilir veya şablonlar satın alabilirsiniz. Bu görünüm CND Shellac ile Wildfire, Oxblood, Lovely Quartz ve Black Pool tonlarında oluşturuldu.

Kalpli Kısa Tırnak Tasarımı

Kaynak: @kafadergisi

9. Kırmızı ve Siyah Chevron Nail Art

Chevron sanatı çok şık. Sadece bizim sözümüze güvenmeyin, bir sonraki bakışa bakın. Bir çivi klasik kırmızı, biri holografik siyah ve diğer iki çivi siyah, kırmızı ve çıplak şivron sanatına sahiptir. Köşeli çift ayraçlar bu renklerde çok ifade edici görünüyor. Şablonlar veya tırnak bandı ile köşeli çift ayraçlar oluşturabilirsiniz ve çevrimiçi eğitimler vardır. Bu görünümü yaratmak için Beyond from Color Club, My Vampire Is Buff by OPI ve IsaDora in Pure Coral kullanıldı.

Kırmızı ve Siyah Chevron Nail Art

Kaynak: @kafadergisi

10. Sinirli Yılan Derisi Tırnaklar

Sıradaki mani ile vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkın. Bu çivi sanatı yılanlardan esinlenmiştir. Her tırnağın kırmızı yılan derisi, kara yılan, damlalar ve daha fazlasını içeren farklı bir tasarımı vardır. Renkler birlikte harika görünüyor ve kırmızı yılan deseni muhteşem görünüyor. Yılan derisi tırnak sanatı için çevrimiçi birçok öğretici var. Deseni elle boyamak istemiyorsanız, o zaman tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz. Çıkartmalar farklı görünecek ancak tırnak trendini denemenin kolay bir yolu.

Sinirli Yılan Derisi Tırnaklar

Kaynak: @kafadergisi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *