Categories
Uncategorized

2020’de Denenecek 15 Stil

Edgar saç kesimi, dışarıdaki erkekler için en tartışmalı stillerden biridir. Birincisi, nedir? Edgar’ın belirleyici özelliği, alnın karşısındaki düz saçak çizgisidir. Latin ve Hispanik genç erkekler ve takuaches arasında popüler olan bu kitap, temelde Sezar saç kesimi. Bazen, Jim Carrey’in resimlerini getirebilecek kaput kasesi olarak adlandırılır. Dumb and Dumber saç kesimi akla. Yine de bundan çok daha iyi. Kıvırcık saçlı erkekler de olsa bu kesimi herkes takabilir.

Tüm Edgar kesimlerinde, kaşlara yakın, alnın ortasına veya saç çizgisine doğru daha yükseğe takılmış olsun, keskin olmayan bir saçak çizgisi vardır. Yanlar ve arka kısım farklı şeyler olabilir. Daha uzun versiyonlar genellikle yuvarlak veya mantar şeklindedir. Edgar ayrıca her tür solmaya karşı iyi görünüyor. Düşük, orta veya çok solmayı, tapınak solmasını veya her zaman popüler olanı deneyin konik solma.

Bu saç kesimini nasıl şekillendiriyorsun? Duruma göre değişir. Saç şeklini koruyorsa, saçı yerine oturtmak için fönden kurutmanın ötesinde şekillendirme gerekli olmayabilir. Dokulu veya hafif çivili bir üst için biraz pomad türü. Bazı ürünler ayrıca saçak çizgisini elementlere ve / veya alın yağlarına karşı tutmaya yardımcı olacaktır.

Bu, o “tartışmalı” saç kesimlerinden biridir. Bazı insanlar onu seviyor, bazıları ondan nefret ediyor. Hatta dalga geçecek çok sayıda mem var. Size olası tüm saç modeli seçeneklerini göstermek için buradayız, yargılamak için değil. Bazen bir saç kesimi hangi grubun parçası olduğunuzu gösterebilir. Bu, kısa askeri saç kesimlerinden mohawklara ve uzun saçlara kadar her şey için geçerlidir. Hangi saç kesimini seçerseniz seçin, gururla giyin.

1. Edgar Saç Kesimi Nedir?

Edgar saç kesimi nedir
Edgar

İster inanın ister inanmayın, bu genç adamın adı Edgar. Sanırım adın bir saç kesimi ise, onu almalısın. Ama işte Edgar saç kesimini karakterize eden ayırt edici patlamalar.

2. Saçaklı Saç Kesimi

Asyalı erkekler için Edgar saç kesimi
SeeCut Saç Stili

Daha uzun patlamalar bu hafifçe kıvrılmış etkiyi sağlayabilir.

3. Edgar + Kefal

Kefal ile Edgar saç kesimi
SeeCut Saç Stili

Ve sürpriz, yandan bir tapınak solması ve kefal akışı var.

4. Künt Patlama + Taper Fade

İspanyol erkekler için saç kesimi
Eazy Sharp, El Barbero

Önde, düz bir çizgi halinde kalın saçak, ciltte soluk favorilerle tezat oluşturuyor. Arkada, bir boyun incelmesi, sivriltmeyi tamamlar. Saç, kalın ve keskin olmayan patlamaları vurgulamak için kalın saçaklarla kesilir.

5. Edgar Kıvırcık Saç

Kıvırcık saçlar için Edgar saç kesimi
Kıvırcık Kafa Fan Sayfaları

Bu genç erkekler için son moda saç kesimi sadece düz saçlar için değil. İşte Edgar saç kesimi kıvırcık saçlarla neye benziyor. Künt saçak ve üstte doku bulunan bir ekin saç kesimine benzer. Deneyin bir bukle kremi bukleleri tanımlamak ve bu patlamaları sıkı tutmak için.

6. Kısa Patlama + Düşük Damla Solmaya

Kalın saçlar için kısa soluk saç kesimi
Omar Gadier

Künt saçak, istediğiniz yerde, neredeyse kaşlara kadar, saç çizgisine daha yakın veya arada bir yerde kesilebilir. Bu hafif dokulu görünümü bir Pomat saçı tanımlayan ve ayıran. Görünümü elde etmek için saçın içinden geçirin ve küçük saç kısımlarını sıkıştırın.

7. Erkekler İçin Kısa Saç Kesimi

Meksikalı erkekler için saç kesimi
Jose In The Cut

Bu saç kesimi için yaş sınırı yoktur. Bu havalı erkek saç kesimi, kalın saçakları bulanık bir solmaya karşı kontrastlar. Patlamalar kaşlara çarpana kadar saçın uzamasına izin verin ve sonra saç kesimi zamanı.

8. Kase Kesimi + Taper Fade

Edgar saç kesimi
Kuaför Gesus

Edgar’ın bu versiyonu, saçak çizgisini mantar şeklindeki bir kase kesiminde devam ettiriyor. Geçmişteki her şey gibi, kase saç kesimi geri döndü bebeğim. Konik solma, modern bir son dokunuş katar. Her saçı yukarıdaki gibi yerleştirmek için bir fön makinesi, fırça ve saç koruyucuya ihtiyacınız olacak. Saçı tüm gün pürüzsüz ve yerinde tutmak için hafif bir ürünle takip edin.

9. Edgar Haircut Meme

Edgar saç kesimi
JNB Görselleri

Kefalin yanında, bu en çok tartışılan saç kesimlerinden biri olabilir. Memleri dinleme. İyi göründüğünü biliyorsun.

10. Güzel Kısa Saç Kesimi

Havalı kısa saç kesimi
Efsanevi Berber

Neredeyse beyaz saç rengi, daha koyu bulanık bir solma üzerindeki patlama çizgisini tanımlar. Yandan bakıldığında beyaz, siyah ve ten olmak üzere üç şerit görünüyor. Renk kontrastı dikkat çekicidir ancak bu aynı kesim her renkte olduğu kadar havalıdır.

11. Taper Fade Saç Kesimi

Edgar konik solma ile kesildi
Willy Acosta

Katmanlar bu saç kesimine her yerde yuvarlak bir şekil verir. Tam bir kase kesimi değil ama kaseden ilham aldığını söyleyebilirsin. Saçı pürüzsüz tutmak için bir serum veya hafif bir ürün kullanın.

12. Tapınak Fade

Kalın saçlar için kısa saç kesimi
Brendan LaFrance

Yandan, kavisli bir tapınak solması ve düz saç çizgisinin harika bir kombinasyonu görülebilir. Bu versiyon, keskin kenarları olan kısa ve kalındır. Bu görünümü şekillendirmek için tarak veya yaban domuzu kıllı bir fırça deneyin.

13. Fade + Saç Tasarımı

Edgar saç tasarımıyla kesti
Bert / Berto

Hepsine sahip olabilirsin. Bu havalı görünüm, patlama çizgisini orta bir solmaya uzatır ve arkaya düşer. Tıraşlı bir Z şekli bir tarafı süslüyor, ancak traşlı çizgiler veya başka herhangi bir şekil de işe yarar.

14.Edwin Saç Kesimi For Young Boys

Kalın saçlı genç erkekler için saç kesimi
Brendan LaFrance

Tarz zamansızdır ve onu kucaklamak için yaşamda asla çok erken (veya geç) değildir. Bu, bu kesimin kısa versiyonudur. sıralanmak patlama altında ve biraz doku. Bu birbirine yapışmış dikenli görünümden kaçınmak için farklı bir saç jölesi veya bir saç pomadı. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var, ancak ürünlere başlıyorsanız, eczaneden bir şeyler alın ve orta-güçlü tutuş ve ayırma veya doku kelimelerini arayın.

15. Kısa Fade Saç Kesimleri

Kısa solma saç kesimi
Omar Gadier

Bu düşük cilt solması, arkaya bir eğri katarken, künt patlamalar ve kenarlar ön tarafta çizgiler oluşturur.

16. Meksikalı Sezar Saç Kesimi

Meksikalı Sezar saç kesimi
Elvinse Moleta

Bu saç kesiminin anahtarlarından biri süper düz bir çizgidir. Bu mükemmel saçak, bir cetvelle kesilmiş gibi görünüyor. Tapınaklardaki solma da etkileyici bir bulanıklık ve bu sadece kamera değil. Şimdi bu iyi bir berber.

17. Futbolcu Saç Modelleri

Futbolcu saç modelleri
Javier Chacon Perez

Futbolcular genellikle saç kesiminin son noktasındadır ve işte bunun başka bir örneği. Bu Marc Bartra, İspanyol takımı Real Betis için bir stoper. Yüksek bir solmaya karşı kısa bir saçak.

Bu yeterli değilse, bunlara bir bakın saç kesimi biraz daha künt patlama stilleri için.

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen okuyun açıklama daha fazla bilgi için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *