Categories
Uncategorized

2015 İlkbaharının En Sıcak Saç Şekillendirme Trendleri

Harika saç bir zorunluluktur. Geçen yılki saç trendleriyle kimse ölü görünmek istemiyor. Peki, saçlarınızın 2015 baharı için trend olduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Herkesin deneyebileceği bazı stiller var. İlkbahar için her şey rahatlamış, geriye dönük saçlarla ilgili. Sonuçta, kış kilitlerimizi mahvetti. Bahar, saçlarımızın her zamankinden daha güçlü ve kalınlaşmasını sağlamakla ilgilidir. İster iş için taze bir saç modeli isterse dışarıda bir gece için daha eğlenceli bir şey isteyin, ilkbahar saç trendleri onu kapladı.

Poker Düz Saç

Poker-Düz Saç

Poker düz saçları her zaman modaya uygun ve modası geçmiştir. Ancak, en sevdiğimiz, başarması kolay saç stilimiz geri döndü. Buklelere ve bohem tarzı saçlara veda etme zamanı. Bu sezon, her şey ne kadar dürüst olabileceğinizle ilgili. Yassı demir, ünlülerin favorisidir. Bu nedenle, bu sezon ısı savunma spreyi stokladığınızdan ve süper düz kilitlere hazırlandığınızdan emin olun.

Fransız Örgüler ve Up-Dos

Ofisten bara, Fransız örgüsü şık, saçma sapan bir saç modelidir. Ancak, 2015 baharı için güncellendi. Şimdi, Heidi görünümünden vazgeçiyoruz ve başımızın tamamı boyunca kalın, çapraz bir Fransız örgüsünü tercih ediyoruz. Yüzünüzün yan tarafında kıvrık dallara sahip olmak bir zorunluluktur. Bunlar yüzünüzü çerçeveleyebilir ve saç stilinin daha rahat görünmesini sağlayabilir. Bu görünümle ilgili en güzel şey, bir kez Fransız saçınızı ördüğünüzde, bütün gün ona tekrar dokunmanız gerekmeyecek. Mükemmel.

Patlamalara Hoşçakal Deyin

Patlama 2014’te büyük bir hit oldu. Şimdi, onları büyütmenin acısını çekmelisiniz. Bu yıl keskin bir trend değiller. Ancak, saç aksesuarlarının çok büyük olacağından emin olabilirsiniz. Böylece, saçınızı nasıl geri sabitlerseniz itin, saçınızın ışıltılı olmasını sağlayacak sevimli aksesuarlara sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Vintage broş klipslerinden tüylere kadar, bahar için bazı ciddi aksesuarlar var. Basitçe patlamalarınızı geri çekin ve uzaklaşın.

Kıvrımı Hisset

kıvrımlı saç klasik görünüm yanık

Seksenli yıllar saçlar için muhteşem bir zamandı. Ne kadar büyükse, fikir birliği o kadar iyi oldu. Ancak kaybolan bir trend kıvrılıyordu. Şimdiye kadar. Sıkma çok büyük olacak. Dolce ve Gabbana gibi tasarımcıların modellerinin saçlarını podyumda kıvırmasıyla, bunun sıcak uçlu bir trend olacağını biliyorsunuz. Saçınızı baştan aşağı kıvırmamaya dikkat edin. Saçınızın küçük kısımlarını bir 1980’lerin klasiğinde 2015 büküm için kıvırın.

Parlaklığı En Üst Düzeye Çıkarma

Parlak saçlar hiçbir zaman modası geçmedi. 2015’te, her şey Maximilian ile daha da fazla parlamanızla ilgili. Her şey zengin, sağlıklı görünen karanlık kilitlerle ilgili. Güvenilir serumu ve parlatıcı spreyi kazmanın ve saçınıza biraz sevgi göstermenin zamanı geldi. Poker düz saçları bu yıl sahip olunması gereken bir stil olduğundan, donukluğu en aza indirmek önemlidir. Yağlarla doldurulmuş serumlar saçlarınızın pozitif yansıtıcı görünmesini sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *