Categories
Uncategorized

20 Buzz Varyasyonu Farklı Uzunlukları Keser

Buzz kesimleri, bir nesildir askeri erkekler tarafından uzun zamandır sürdürülen moda saç kesimleridir. Bu saç kesimlerinin bakımı kolay ve daha az çaba gerektirdiğinden. Buzz kesimleri şık ve ekonomiktir. Saç kesimlerindeki soluk ve traşlı tasarım, saç stilinize hayat katar. İşte farklı uzunluklarda 20 çeşit buzz kesimi.

20 Buzz Varyasyonu Farklı Uzunlukları Keser

1.) Tasarımla Buzz

İlk olarak, buzz kesiminin ne olduğunu bilmelisiniz? Saç kesimi, saç derisini korumak için makas kullanılarak yapılan kısa bir saç kesimidir. Buzz kesintilerinde birçok varyasyon görebilirsiniz. Tasarım ile vızıltıyı kullanarak saç stilinize tasarım ve farklı doku katıyorsunuz. Çok moda ve buzz varyasyonlarından biri farklı uzunluklarda kesiyor. Yuvarlak, oval ve kare yüz şekline çok uygundur. En iyi orta cilt tonunda görünün.

buzz kesimi farklı uzunluklarda tasarım varyasyonları ile vızıltı kesim

2.) Saçları İnceltmek İçin Buzz

İnce bir saça sahipseniz, bu saç kesiminden faydalanırsınız. Farklı uzunluklarda vızıltı kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Uzun vızıltı yerine uzun saç kesimi yapmayın, saçları inceltmek için vızıltı deneyin. En iyi görünen ve gurur verici kısa bir vızıltıya sahip olabilirsiniz. Bunu sıkıcı bulduysanız, kulakların etrafında solabilir ve saç çizgisi ve yüzünüzün ana hatları için yaratıcı bir şekilde kıvrımlar oluşturabilirsiniz.

farklı uzunluktaki saç kesimlerinin saç çeşitlerini inceltmek için vızıltı

3.) Sakallı Buzz

Birçok biftek, saçı denemeyi sever. Trend ve sıkıcı olmak istemiyorlar. Sakallı vızıltı, farklı uzunluklarda kesilen vızıltı çeşitlerinden biridir. Şekillendirme baskısı olmadan bakımı çok kolay olan modaya uygun bir görünüm elde etmek için sadece sakal ile vızıltıyı kesin.

farklı uzunlukta kesimler için sakal varyasyonları ile vızıltı

4.) Tasarımla Yüksek Fade

Görünüşünüzü kişinin zihninde bırakmak istiyorsanız, tasarımla yüksek solmayı deneyin. Çok ilham verici olan bu havalı ve şık saç stilini deneyin. Bu saç stiliyle inanılmaz bir görünüm elde etmek için kulağın arkasına iki ince çizgi ekleyin. Farklı uzunlukta kesimlerin en iyi varyasyonlarından biridir. Bu her insanın zihninde bir vızıltı yaratacaktır.

Vızıltı tasarım varyasyonları ile yüksek solma, farklı uzunlukta kesimler

5.) Erkekler İçin Şık Bir Kesim

Erkekler için şık bir kesim, farklı uzunluklarda vızıltı kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Tamamen tercihinize ve bakış açınıza bağlıdır. Bu düzgün ve temiz solmayı resimde gösterildiği gibi deneyin. Tam görünümü elde etmek için bu saç kesimini sakalınızla şekillendirin.

erkekler için şık kesim vızıltı farklı uzunlukta kesimler

6.) İnce Mohawk

İnce Mohawk, saç stilindeki saç stiline hayat katar. Hatta tam bir görünüme bile gidebilirsiniz. Bu saç stilinde, saç kesimi olan Mohawk, hayatta bir vızıltı yaratarak saçını şekillendirmeyi seven her erkekte benzersiz ve modaya uygun görünüyor. Farklı uzunluklarda vızıltı kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Stil, yuvarlak ve kare yüz şekline uygundur. Siyah erkekler ve orta ila koyu ten rengi için en iyisidir.

buzz'ın ince moahwk varyasyonları farklı uzunlukta keser

7.) Soluk Taraf

Sadece basit bir vızıltı arayan tasarım ve boyut eklemek istemiyorsanız, bu saç stilini deneyin. Farklı uzunluklarda kesimlerin en iyi varyasyonlarından biridir. Temel vızıltılarınıza soğuk bir solma eklemelisiniz. Daha iyi bir görünüm için alnın köşesinden ense kısmına kadar saç çizgisi için bulanıklık ekleyebilirsiniz. Ense çizgisine v şekli ekleyerek saça artı noktası ekleyin.

buzz'un soluk yan varyasyonları farklı uzunlukta keser

8.) Oduncu İlham Veren Saçlar

Saç şekillendirmeye karşı koyamayan öğrenciler için zarif ve çarpıcı saç modeli. Farklı uzunluklarda vızıltı kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Günümüzde çok popüler olan bu saç modeli ve büyüleyici bir görünüm ekleyebilirsiniz. Uzun saç istiyorsanız, daha uzun saç kesimi yapabilirsiniz.

lumberjack inpired hiar cut varyations of vızz kesimleri farklı uzunluklarda

9.) Line Up ile Buzz Cut

Siyah adam, doğal şık saç dokusuna sahip oldukları için bu saç kesimlerini çok iyi taşıyor. Farklı uzunluklarda vızıltı kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Saç modeli, her yüz şeklinde en iyi görünür ve daha koyu ten rengine çok uygundur.

vızıltı diziliş varyasyonları ile vızıltı kesimi farklı uzunluklarda

10.) Temiz Kesim Sağlam

Bu görünümü, preppy imajını oluşturmadan elde edebilirsiniz. Temiz kesim sağlam, farklı uzunluklardaki buzz kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Neredeyse saçsızlaşan erkekler de dahil olmak üzere birçok erkek bu saç stiline sahip olmak için çıldırıyor. Saç modeli görünümü düzgün ve bakımı kolaydır.

temiz kesim sağlam buzz çeşitleri farklı uzunluklarda kesimler

11.) Şekilli ve Yan Bölmeli

Hey beyefendi, bu bakış tam size göre. Şekilli ve yan bölmeli, farklı uzunluklarda kesim kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Bu centilmen görünümünü yaratabilir, şekilli ve yan kısım görünümünü deneyebilirsiniz. Saç stiline tasarım ekleyerek daha çok yönlü hale getirebilirsiniz.

traşlı yan parçalı vızıltı çeşitleri farklı uzunlukta keser

12.) Kısa Saç Modeline Uzun Bir Bakış

Kısa saç stilinin yanı sıra, farklı uzunluklarda kesimlerin varyasyonlarından biridir. Çoğu insan, saç kesme makinesinin yardımıyla kısa boydan hoşlanır, ancak uzun tarafta da kalabilirsiniz. İlk vızıltı kesiminden korkuyorsanız, bu saç modeli ile gergin kalın.

uzun saç modeli varyasyonları farklı uzunlukta keser

13.) Tıraşlı Tasarım

Bugün erkek kesiminde birçok varyasyon görebilirsiniz. Tıraşlı tasarım, farklı uzunluklarda kesimlerin en iyi varyasyonlarından biridir. Yakından kırpılmış ve daha kalın saçların tasarımı ve boyutu ile harika bir kombinasyonu. Bu görünümü deneyin veya kuaförünüze gitmeden önce çevrimiçi arama yapabilirsiniz.

traşlı tasarım varyasyonları farklı uzunlukta keser

14.) Kapaklı Buzz Stili

Kapaklı vızıltı stili, farklı uzunluklarda vızıltı kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Korkunç ve havalı vızıltı kesimlerinden biridir. Bu saç stilinde, arka hat boyunca keskin bir şekilde tıraş edilenler çok çekici görünüyor. Saç modeli sizi daha genç ve eşsiz kılar.

şapkalı varyasyonlar farklı uzunlukta keser

15.) Asimetrik Tıraşlı Tasarım

Asimetrik traşlı tasarım, farklı uzunluklardaki buzz kesimlerinin varyasyonlarından biridir. Saçınızı taban boyunca aynı uzunlukta tutan bu vızıltıyı deneyin. Asimetrik soluk ve traşlı tasarımıyla daha sevimli hale getirebilirsiniz. Boyundaki dövmeler saç modeli ile son derece sıcak görünüyor.

Asimetrik vızıltı varyasyonları farklı uzunlukları keser

16.) Uzun – Kısa

Uzundan kısaya, farklı uzunluklarda vızıltı kesimlerinin en iyi varyasyonlarından biridir. Sizi çok genç veya askeri kesim yapmadan trendde çok fazla. Kenarlara vızıltı ekleyin ve taç bölgesinde kalınlık bırakın.

Uzun ve kısa saç çeşitleri, farklı uzunluklarda keser

17.) Fade Away

Buzz saç modeli, giymesi eğlenceli ve son derece şık. Saç modeli dramatik bir görünüm yaratır ve yüz kılı bu saç stiline olgunluk katar. Modern ve şımarık kesimdir.

farklı uzunlukta kesik kesik varyasyonları soluk

18.) Afro kesim

Afro kesim, güzel saç dokusu nedeniyle siyah erkekler için en uygun olanıdır. Afrikalı-Amerikalı görünümü çok şık. Farklı uzunluklarda vızıltı kesimlerinin varyasyonlarından biridir.

buzz'ın afro kesim varyasyonları farklı uzunlukta keser

19.) Shaved Açıklama

Cesur ve dramatik bir görünüm elde etmek için bu saç stilini deneyin. Tercihinize göre kısa veya uzun boyda yapılabilir. Tarz benzersiz ve en iyisidir.

buzz'ın afro kesim varyasyonları farklı uzunlukta keser

20.) Buzz Beard ile Buzz Cut

Vızıltı sakallı buzz kesim, farklı uzunluklarda kesimlerin en iyi varyasyonlarından biridir. Bu saç stilinde olduğu gibi, traşlı yan sakal bir saç stiline bağlanır.

buzz'ın afro kesim varyasyonları farklı uzunlukları keser

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *