Categories
Uncategorized

1/3 Kapalı Dijital Kartvizitler ile Salonunuz Kapalıyken Öne Çıkın · MHD

Korkunç bir şekilde, koronavirüs salgınından kaçış yok – ister bir salon sahibi, ister bir stilist ya da bir sandalye kiralayan bir serbest çalışan olun. Ancak yorganınızın altına saklanmak cazip gelse de, salonlar kapalıyken bile müşterilerinizle etkileşim kurmak ve işinizi geliştirmek için atabileceğiniz proaktif adımlar vardır.

Bu nedenle, iş ortaklığı yaptığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz Kağıtsız Çalışın size onların dijital kartvizitlerini fiyatın üçte bir oranında düşürmek için. Salonlar, stilistler ve serbest çalışanlar için mükemmel pazarlama aracı olmalarının 5 nedenini keşfetmek için okumaya devam edin.

1 – Kalabalıktan sıyrılın

Kalabalıktan sıyrılın

Oluşturması ve paylaşması basit, Kağıtsız Çalışın dijital kartvizitler, size tüm dijital ayak izinizi tek bir merkezi konumdan tanıtma gücü verir – müşterileri etkileyebileceğiniz ve becerilerinizi sergileyebileceğiniz bir platform sağlar.

Logonuzu ve fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz. Çalışmanızın örneklerini sergileyin. Konumunuzu ve çalışma saatlerinizi ekleyin. Web sitenize veya sosyal medya kanallarınıza trafik çekin.

Basitçe söylemek gerekirse, Kağıtsız Çalışın dijital kartvizitler sizi rakiplerinizden ayırır ve işinizle ilgili bir vızıltı yaratmanız için size güç verir.

2 – Müşteri katılımını artırın

Müşteri katılımını artırın

Kilitlemenin ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Ancak müşterilerinizin, saçları kaldırıldıktan sonra kestirmek, boyamak veya perma yaptırmak için sabırsızlanacaklarını garanti edebilirsiniz.

Konu ilk randevuya gelince onların akıllarında ön planda olduğunuzdan emin olmak ister misiniz? Kağıtsız Çalışın dijital kartvizitler tam da bunu yapacak.

Müşterilerinize dijital kartvizitinizi metin veya e-posta ile gönderin (Merak etmeyin, bunlar GDPR ile tamamen uyumludur.) Alındıktan sonra, müşteriler simgenizi (genellikle logonuzu) cep telefonlarının ana ekranına kaydederler. Ve oradan, seçtikleri kanalı kullanarak sizinle bağlantı kurabilirler.

Hakkında diğer harika şey Kağıtsız Çalışın (diğer sağlayıcıların sunmadığı bir şey) kartınızın yeniden paylaşımlarını takip etmeleridir. Bu, bir müşteri kartlarınızı kişilerinden birine her ilettiğinde, alıcının ayrıntılarını alacağınız anlamına gelir – ağınızı oluşturmak ve gerçekten ilgilenen yeni bir potansiyel müşteriyi hedeflemeniz için size araçlar sunar!

3 – Becerilerinizi, hizmetlerinizi ve tekliflerinizi sergileyin

Becerilerinizi, hizmetlerinizi ve tekliflerinizi sergileyin

Galeri bölümü Kağıtsız Çalışın dijital kartvizitler sadece kuaförler ve berberler için yaratılabilirdi. Bu bölümde, istediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz – bu, müşterilerinizi etkilemek için çalışmalarınızı sergilemek için mükemmel bir yer olduğu anlamına gelir.

Sunduğunuz hizmetlerin ayrıntılarını sağlamak için kullanabileceğiniz bir Hakkında bölümü de vardır. Ayrıca, bir teklif veya promosyon yürütüyorsanız, bunu sergilemek için dijital kartvizitinizi de kullanabilirsiniz.

Kağıtsız Çalışın harika bir Öğrenim Kaynak Merkezine sahiptir – kartınızı oluşturma ve güncelleme sürecinin her aşamasında size anlatan kısa video eğitimleri içerir.

4 – Zaman ve paradan tasarruf edin

Zaman ve paradan tasarruf edin

İle Kağıtsız Çalışın, pahalı (ve zaman alan) baskı işleri için ortalıkta dolaşmanıza gerek yok. Bunun yerine, bilgileriniz değiştiğinde veya ekleyeceğiniz yeni bir şey olduğunda kartınızı ücretsiz olarak güncellemek için kontrol panelini kullanın.

Ayrıca, salon sahibiyseniz, bir ekip üyesi her hareket ettiğinde yeni bir kart satın almanıza gerek yoktur. Kartı tekrar ücretsiz olarak yeni çalışanınıza atamanız yeterlidir.

5 – Karbon ayak izinizi azaltın

Karbon ayak izinizi azaltın

Geleneksel kartvizitler sürdürülemez. Dünyaya gezegenin geleceğini önemsediğinize dair dijital haykırışlar yapmak – yeşil kimlik bilgilerinizi artırırken karbon ayak izinizi azaltmak. Ayrıca, satın aldığınız her kart için Go Paperless, ortağı hayır kurumu World Land Trust ile birlikte bir ağaç dikin.

Son sözleri, halihazırda kullanmakta olan Six Salon Services’dan Steve Turner’a bırakacağımızı düşündük. Kağıtsız Çalışın.

Kağıtsız dijital kartvizitler, hem hırslı salon sahipleri hem de kuaförler için inanılmaz derecede etkili bir pazarlama aracıdır. Müşterilerimizi etkilediler ve başarılı pazarlama kampanyaları yürütmemize yardımcı oldular. İşlerini farklılaştırmak isteyen herkese% 100 tavsiye ederim. ‘

Daha fazlasını öğrenmek ve 1/3 indiriminizi talep etmek mi istiyorsunuz? Aşağıya tıklamanız yeterlidir.

Daha fazlasını bul

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *