Categories
Uncategorized

Yüz Şeklinize Uygun Erkek Saç Stilini Seçmek İçin En İyi 7 İpucu

Size uygun bir saç modeli seçmek telaşlı ve zaman alıcı olabilir. Sizin için doğru saç stilini belirleyen çok sayıda şey vardır ve bunlardan biri yüz şeklinizdir. Başka bir şey de saçın kendisidir. Saç tipiniz, şekillendirme söz konusu olduğunda önemli bir rol oynar.

Belirli bir saç stilinin yüzünüzün şekline uyabileceğini, bazılarının ise uymayabileceğini unutmayın. Örneğin, kısa ve sıkı saç modelleri kare yüzlü erkekler için mükemmeldir. Saç stilinizin kişiliğinizi ve estetiği tasvir etmesi gerektiğini anlamak çok önemlidir. Ayrıca saç stiliniz size güven vermeli ve kendinizi tam hissettirmelidir.

Bu nedenle doğru erkek saç stilini seçmek, birçok şeyi düşündükten sonra varacağınız bir karar olmalıdır. Nereden başlayacağınız konusunda hiçbir fikriniz yoksa, çok sayıda modaya uygun erkek saç modelleri çevrim içi.

Yüz Şeklinize Uygun Erkek Saç Stilini Seçmek İçin En İyi 7 İpucu

Yüz şekliniz için doğru saç stilini nasıl seçeceğinizi merak ediyorsanız, bu makale tam size göre.

Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

  • Yüzünüzün Şeklini Belirleyin

İlk önce ilk şeyler: Sizin için doğru saç stilini seçmeye başlamadan önce yüz şekliniz nedir? Farklı insanların farklı yüz şekilleri vardır ve arkadaşınıza uyan saç modeli size uymayabilir.

Yüz şeklinizi belirlemek, hangi saç stilinin size uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olacak en önemli ve ilk adımdır. Özelliklerinizi öğrendikten sonra, doğru saç stilini seçme süreci kolaylaşır.

Saç stilinizi seçmeden önce, saçınızı da kabul etmeniz gerekir. Yoğunluk, doku ve hareket de dahil olmak üzere birçok şey stilistin saçınızla nasıl yapacağını belirleyecektir. Unutma, belirli bir saç modeli seçebilirsin ama sonrasında daha kötü olabilir. Örneğin, ince saça en çok yakışan bir saç modeli, kalın ve kıvırcık saçlarda pek işe yaramayabilir. Bu nedenle, bunu anlamak güzel bazı saç modelleri Yüz şekliniz için mükemmel olanı seçmeye başlamadan önce sizin için değildir.

  • Bazı Etkileyen Faktörleri Düşünün

Yüzünüzün şeklini belirledikten ve onu tamamlayacak saç kesimlerinden kurtulduğunuzda, saçınızın dokusunu bilirsiniz; bu ikna edici faktörleri de göz önünde bulundurmanız gerekir.

  • Kişisel stil– Daha önce de belirttiğimiz gibi, saç modeli tamamen kişiseldir; giydiğiniz kıyafet türlerini belirlemeniz gerekir. Garip görünmemek için her şeyi eşleştirdiğinizden emin olun.
  • Bakım– Seçmek istediğin saç stiline ne kadar bağlısın? Unutmayın, farklı saç stilleri farklı bakım ve taahhüt gerektirir. Bu nedenle, seçtiğiniz saç stilini korumaya kendinizi adamaya hazır olduğunuzdan emin olun.
  • Ürün:% s– Ürünler saç stilinizin günlük bakımının bir parçasını oluşturur. Seçtiğiniz saç stiline ne kadar harcayacağınızı bilmeniz gerekir. Bu durumda, parasını ödeyebileceğiniz ve size zaman kazandıracak ürünler gerektiren bir saç modeli seçmeniz gerekecektir.

  • İstediğiniz Saç Stilini Belirleyin

Yüz şekliniz için doğru saç stilini seçmeye başlamadan önce, saçınız hakkında kendinizden emin hissettiğiniz bir stil var. Bu ne?

Arkadaşlarınızdan, seçmek istediğiniz stilin size en uygun olup olmadığını veya sadece mevcut saç stilinizi değiştirmeniz gerekip gerekmediğini ve daha iyi görünmek için hangi değişiklikleri yapmanız gerektiğini de sorabilirsiniz. Arkadaşlarınız değişmenizi önerirse, daha çekici görünebileceğini düşündükleri tarzı önermelerine izin verin.

Unutma, bu noktada arkadaşlarından bazıları sana özledikleri bazı stilleri önerecekler. Bu nedenle bazı öneriler size uygun olmayabileceğinden dikkatli olmanız gerekir.

Arkadaşlarınızın size vereceği önerilerin çoğu, gördükleri stillerdir. Yüzünüzü diğer insanlarda gördükleri bir saç stiliyle ilişkilendirecekler, böylece neden önerdikleri saç stilinin size uygun olduğunu düşündüklerini bildiklerinden emin olun. Onlara, önerdikleri saç stiliyle gördükleri insanların benzerlerini sorabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın yanı sıra, özellikle ünlüler için saç stilleri aramak için çevrimiçi göz atabilir ve sizin için doğru olanı bulana kadar resimleri tarayabilirsiniz. Ünlülerin saç stillerini tararken, sizinkine benzeyen yüz özelliklerine sahip olanları bulduğunuzdan emin olun. İlham almayı düşünebileceğiniz diğer alanlar moda dergileri ve spor ikonlarıdır.

  • Uzmanlardan Yardım Alın

Yukarıdaki tüm noktalara karar verdikten sonra, bir uzmandan yardım almanız gerekir. Kendinizden emin hissettiğiniz bazı saç stillerinin resimlerini basmışsınızdır. Bu fotoğrafları sizinle birlikte salona götürün. Muhtemelen, kendinizin veya arkadaşlarınızın farkında olmadığı daha fazla öneri alacaksınız.

Unutma, en pahalı salonlara gitmek zorunda değilsin. Bununla birlikte, en büyük önceliğiniz, sizi rahat hissettirecek, size rehberlik edecek ve size ve yüz şeklinize en uygun saç modeli konusunda tavsiyelerde bulunacak birinden yardım almaktır, ancak sonunda neyin olduğuna karar verecek olan sizsiniz. senin için doğru.

Arkadaşlarınızdan öneri sorduktan, ilham almak için internette araştırma yaptıktan ve bir uzmandan yardım ve tavsiye aldıktan sonra, şimdi hayal etmek yerine gerçek şeyi yapma zamanı.

İşini bilen iyi bir saç stilisti edinin ve bu durumda erkek saçını bilen bir kişinin tercih edilmesini sağlayın.

  • Aileden ve Arkadaşlardan Geri Bildirim İsteyin

Her şey bittikten sonra, sen yeni saç stili; tüm arkadaşlarınızdan ve ailenizden geri bildirim alabilirsiniz. Her birinden dürüst geri bildirimde bulunmalarını isteyin. Yeni saç stiliniz ile bir önceki saç stiliniz arasındaki farkı söylemelerini isteyin. Yeni tarz o değerli olanı alt ediyor mu? İlk saç stilinse harika görünüyor mu?

Bu şekilde, saç stilini korumanız mı yoksa daha iyi görünmesi için değiştirmeniz mi gerektiği konusunda mükemmel geri bildirim alabileceksiniz. Yeni saç stilinizi geliştirmek için hangi ürünleri kullanacağınız konusunda öneriler bile alabilirsiniz.

Son sözler

Bu noktaya kadar yeni saç stilinize güveneceğinizi umuyoruz. Umarız öneri ve tavsiyeler almışsınızdır ve saç stilistiniz hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için işini yapmıştır.

Siz bu sayfaya gelmeden önce sizin gibi sıkışmış olanlara ilham vermek için bu yazıyı paylaşmayı unutmayın.

Daha Fazlasını Gör:

Yıl Boyunca Noel Alışverişi Maliyeti Nasıl Yayılır?

Kaçınılması Gereken En Yaygın Erkek Ofis Modası ve Giyinme Hataları

Son Sonbahar Kış Makyaj Trendleri 2018-19 Güzellik İpuçları – Fikirleri Olmalı

Hidrokinon Kremleri ve Cilt Aydınlatıcı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey

İlgili Moda ve Stili Kontrol Edin

Yorumlar

yorumlar

Fazeela Hussain'in src =

24, bilgisayar bilimcisi, girişimci, moda ve stil bloggerı 4 yıldır çalışıyor. Blog yazmak benim tutkum ve en son moda trendleri ve modern yaşam tarzları hakkında yazılar yazmayı seviyorum. Blogumda ilginç bir şey bulursan sevindim.
Görüşlerinizi paylaşın ve bizimle işbirliği yapın: bloggerfazeela@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *