Categories
Uncategorized

Yuvarlak Yüzler İçin 12 Şık Pixie Cut

Yuvarlak yüzlü kadınların saç stillerini dikkatli seçmeleri gerekir. Bazı saç stilleri yuvarlak yüzlerle harika görünürken, diğer kesimler hiç işe yaramıyor. Pixie kesimleri yuvarlak yüzlü kadınlarda gerçekten harika görünüyor. Bu nedenle, yuvarlak yüzler için en iyi peri kesimlerinden bazılarının bir listesini oluşturmak için çok çalıştık.

Çarpıcı Pixie Cuts, Yuvarlak Yüzler İçin Uygun

Bazı insanlar kısa olduğu için perinin sıkıcı bir saç modeli olduğunu düşünür. Bununla birlikte, kadınların bir peri saç modelini daha ilginç göstermeye çalışabileceği birçok farklı şey var. Kadınlar, renklendirme ve vurgulama tekniklerini kullanarak saç stillerini değiştirebilirler. Kısa saç stilleri, saç stilinin belirli alanlarının uzunluğu ve dokusu değiştirilerek daha ilginç hale getirilebilir. Örneğin, bir alt kesim, bir peri saç stilinin görünümünü önemli ölçüde değiştirebilir.

# 1: Alttan Kesilmiş Kabarık Pixie

Round Face kadınlar için muhteşem Pixie Cuts saç

Bu, peri kesimindeki en sersemlemelerden biri. Saçınızın altını kesin ve ardından traşlı bölümü renklendirin, böylece platin kesiminizle muhteşem bir renk kontrastı yaratır.

Siyah Saçlar İçin Şık Kısa Bob Saç Kesimi

# 2: Mod Pixie

Yuvarlak Yüz için mod Pixie Cut saç modeli

Kafanın şeklini ve konturunu yakından takip eden bir peri, retro modaya uygun bir kaliteye bürünür. Yuvarlak saç modeli, yuvarlak yüz şekline sahip kadınlara gerçekten çok yakışıyor.

# 3: Emo Uzun Pixie

Uzun Peri Yuvarlak Yüz için saçları keser

Daha koyu bir peri saç kesimi, alttaki bölümlerden bazıları daha uzun süre büyümeye bırakıldığında gerçekten emo görünüyor. Emo stiline son rötuşları yapmak için bölümleri asimetrik bir tarzda süpürün.

# 4: Dağınık Çocuksu Kesim

Yuvarlak Yüz saçları için Dağınık Çocuksu Pixie Kesimleri

Pixie yuvarlak yüzler için kesimler mükemmel bakıma ihtiyaç duymaz. Tarzın arkasına doğru uzanan bir taç ile dağınık stil, kadınlar için çift cinsiyetli çocuksu bir saç kesimi yaratabilir.

# 5: Elfin Saç Modeli

Round Face kadınlar için Elfin Pixie Cuts

Saçınızı güzelce yuvarlatılmış görünecek ve başınızın şeklini yakından takip edecek şekilde düzeltin. Kulağınızın etrafındaki kılları keserek kulaklarınızın net bir şekilde göründüğünden emin olun.

# 6: Dalgalı Kesim

Yuvarlak Yüz İçin Pixie Cuts

Dalgalı, yuvarlak bir stil, perinize benzersiz bir görünüm verebilir. Patlamalarına dalgalı kesimler yapmak, saç şeklinin gözlerinin üzerindeki ağırlığını ve ciddiyetini azaltmaya da yardımcı olacaktır.

Zamanın Öne Çıkması İçin Kısa Saçlı Saç Modelleri

# 7: Çivili Saçak

Yuvarlak Yüz İçin Pixie Cuts

Saçınızın ön tarafını sivri bir saçak haline getirmek için saç jeli kullanın. Bu tarz, saçınız daha koyu köklere ve daha açık uçlara sahip iki tonluysa özellikle etkilidir.

# 8: Kabarık Saçak

Yuvarlak Yüz İçin Pixie Cuts

Hacimli bir peri kesimiyle yükseklik oluşturmak aslında yuvarlak bir yüzü daraltmaya yardımcı olabilir. Saç stilinize ekstra kabarıklık kazandırmak için ellerinizi kullanın.

# 9: Kıvırcık Pixie

Yuvarlak Yüzlü Kadınlar İçin Kıvırcık Pixie Cuts

Bir hafifçe kıvrılmış peri doğal dokulu saçlara sahip kadınlar için gerçekten şirin bir saç modeli. Dalgalı bir kesim, buklelerin en iyi saç stilini vermesi için düzgün bir şekilde oluşmasına yardımcı olacaktır.

# 10: Bakır Tonları

Copper Pixie Round Face Girl için Saç Keser

Bakır renginin farklı tonlarında bir peri kesimi, modern bir klasik görünümdür. Bakır renkler, yeşil gözler ve kırmızı dudaklarla bir araya getirildiğinde gerçekten güzel görünüyor.

# 11: Karanlık Kökler

Kökleriniz peri saç stilinizde görünmeye başlıyorsa endişelenmeyin. Daha koyu kökler aslında sarı saç kesiminin daha kalın ve dokulu görünmesine yardımcı olur.

# 12: Yandan Ayrılmalı Kısa Dalgalı Kesim

Yuvarlak Yüz İçin Pixie Cuts

Kısa, dalgalı bir kesim, saç stiline doku eklemeye yardımcı olur. Saçınızı bir tarafa ayırın ve ardından saçın her dalgalı bölümünü mükemmel bir şekilde düşecek şekilde dikkatlice düzeltin.

Yuvarlak Yüz Şeklini Düzeltmek için Saç Modeli

Yuvarlak yüzler için çok sayıda peri kesimi göstermiş olsak da, diğer yüz şekilleri için de çok sayıda harika peri saç modeli var. Yuvarlak bir yüzünüz yoksa, bir sonraki saç stiliniz için ilham almak için diğer harika listelerimizden bazılarına göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *