Categories
Uncategorized

Yıl Boyunca Kullanabileceğiniz 3 ‘Kızıl Saçlı Dostu’ Yüz Güneş Koruyucuları

Bu sayfadaki bağlantılardan komisyon alabiliriz, ancak yalnızca sevdiğimiz ve ‘kızıl saçlı dostu’ olduğunu düşündüğümüz ürünleri öneriyoruz. Tam açıklama.

Kızılların çoğu giymemiz gerektiğini biliyor güneş kremi Güneş dışarı çıktığında ve çoğu hala habersiz olduğunda, dışarısı çok güneşli olmadığında bile güneş hasarı meydana gelebilir. Biliyor musun UV filtreleri bulutlara nüfuz edebilir ve pencerelerden mi geçeceksiniz? Bu, içeride veya dışarıda yeterli koruma olmadan, kızıl saçlı cilt hasara açık –– en yağmurlu günlerde bile.

Ve cildimizi koruması gereken sadece biz kızıllar değil; melanin içeriği ne olursa olsun herkes bir Tüm yıl boyunca SPF.

Güneş hasarı, yaşlanma ile ilgili birçok estetik sorundan sorumludur. kırışıklıklar ve güneş lekeleriartmış melanom riskinden bahsetmeye bile gerek yok. Yaşlanma önleyici kremler ve serumlara bir servet harcıyor ancak günlük bir SPF kullanmıyorsanız, atabileceğimiz en hayati yaşlanma karşıtı adımı atlamış oluyorsunuz!

OKUYUN: 6 Kez Melanomdan Kurtulan Kızıllar İçin Güneşten Korunma 101

Doğal bir kızıl ve cilt bakımı aşığı olarak, piyasadaki en popüler yüz SPF’lerinin çoğunu denedim. Birçoğu bir iz bıraktı, yapışkan kalıntı bıraktı veya kırılmama neden oldu. Bununla birlikte, birkaç kişi beni ciddi şekilde etkiledi ve günlük cilt bakım kitimin hayati bir parçası haline geldi.

İşte benim en iyi 3 en iyi ‘kızıl saçlı dostu’ yüz güneş kremleri yıl boyunca giymek için:

Bu güneş sütü bir Sulu kıvamı sayesinde cilde hızla eriyen geniş spektrumlu güneş kremi. Ek bir bonus olarak, su geçirmezdir ve mükemmel bir makyaj astarı görevi görür. Şimdi bunun ikinci şişesindeyim ve kesinlikle yeniden satın alacağım!

Biore UV Aqua Rich güneş kremi, güneş lekelerini önlemeye yardımcı olur ve ter ile suya dayanıklıdır. İnternette yüksek puan aldı ve nedenini açıkça görüyoruz. Cilde iyi uyum sağlar ve kızıl saçlı cildi nemli ve rahat tutmak için hyaluronik asit gibi bazı nemlendirici bileşenler içerir.

Bu güneş kremi, cildi iyi emen ve çok parlak veya yapışkan bir his bırakmayan ultra hafif bir yüz güneş koruyucusudur.

Korunmaya devam edin ve muhteşem kızıl saçlarınızı sallayın. Redhead gibi sallayın!

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *