Categories
Uncategorized

Yeşil Saç Ürünleri Saçlarınızın Size Teşekkür Edeceği Ürünler

Saçınıza gelince, yeşil ürünleri seçmek için zaman ayırmak saçlarınızın genel sağlığına yardımcı olabilir. Yeşil, organik veya sıfır atık ürünler saç derisine daha nazik davranır, saçınızdaki doğal yağları korur ve saçınızın daha sağlıklı ve güçlü uzamasını sağlar. Sadece organik, tamamen doğal, vegan veya sıfır atık ürünler çevre için iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda süper besleyicidir ve saçınız için harikadır! Saf yağlar, doğal olarak türetilmiş kokular, şifalı bitkiler ve daha fazlası gibi bileşenleri kullanan bu ürünler, geleneksel saç ürünlerinde bulunan genel kimyasalları kullanmaz, bu nedenle saçlarınızın bu yeşil saç ürünlerini kullandığınız için size teşekkür edeceğinden emin olabilirsiniz.

Ethique Şampuan ve Saç Kremi Barları

Bu şirket, sürdürülebilir saç bakımı pazarında bir kodaman. Sıfır atık, sertifikalı zulüm içermeyen, vegan ve hurma yağı içermezler, ayrıca plastik içermezler ve minimum, biyolojik olarak parçalanabilir ambalajlar kullanırlar. Bugüne kadar, altı milyondan fazla plastik şişenin çöplüklere düşmesine son verdiler. Şirket ayrıca kârının% 20’sini Dünya’ya yardım eden hayır kurumlarına da bağışlıyor! Yeşil saç ürünlerinin her yerinde bir rock yıldızı arıyorsanız, işte bu. Şampuan ve saç kremi her tür saç için yapılmıştır. Hasar kontrolü, elektriklenmeyi önleme, yağ veya gevşek saçlar için onarımlar veya mor bir şampuan ihtiyacınız olsun, hepsi var. Hepsi etik olarak elde edilen en kaliteli malzemelerle yapılmıştır, çubuklarını kullanacağınızdan emin olabilirsiniz. İçeriği sizi etkilemeye yetmiyorsa, bu aynı zamanda finansal olarak da sağlam bir seçimdir: her çubuk bir şişe şampuan veya saç kreminden 2-5 kat daha uzun sürer! Şampuanınız ve saç kreminizdeki plastik şişeleri ve ekstra kimyasalları atmaya hazırsanız, bu barları deneyin!

Yeşil Saç Ürünleri Saçlarınızın Size Teşekkür Edeceği Ürünler

Allpa Botanicals Saç Yağları

Bir ürünün basit olması, lüks olamayacağı anlamına gelmez! Allpa Botanicals saç yağlarının tümü, optimum kalite için küçük gruplar halinde yapılan tek bileşenlerdir. Şirket, etik kaynaklı yağlarla vegan, zulümsüz ve organiktir. Malzemeler, ürünleri bilen ve takdir eden çiftçiler tarafından Ekvador’da özenle toplanıyor. Şirket, yağın kaynağına saygı gösteren tamamen doğal ve etkili bir saç yağı yaratmak istedi. Saç yağlarının hiçbiri dolgu maddesi, koku veya renk içermez, böylece% 100 saf olduklarından emin olabilirsiniz. Her yağ, saç bakımının farklı bir yönüne odaklanır, böylece hangisinin saçınıza hak ettiği bakımı özel olarak vereceğini seçebilirsiniz. Argan, zencefil, zerdeçal ve Sacha Inchi gibi sunulan yağlardan bazıları kabarmaya, yumuşamaya, parlamaya, büyümeyi teşvik etmeye ve daha fazlasına yardımcı olur! Gözden geçirenler, bu yağların en iyisi olduğuna ve bunlara giren kalite ve özen seviyesine sahip olduğuna yemin ediyor, denemeye değer başka bir yeşil saç ürünü!

Yeşil Saç Ürünleri Saçlarınızın Size Teşekkür Edeceği Ürünler

Acure Organics Kuru Şampuan

Sürdürülebilirliğe odaklanan bu zulümsüz, vegan, toksik olmayan ve organik şirket, mükemmel kuru şampuanı yaratma hayaliyle başladı. Acure Organics, ABD’de etik olarak elde edilen süper besin açısından zengin bileşenleri kullanarak, sadece saçınız için değil, aynı zamanda Dünya için de iyi olan iki farklı tür kuru şampuan üretiyor! Her iki kuru şampuan da bir çalkalayıcı şişesinde (aerosolsüz) toz halindedir, bu nedenle daha konsantre ve etkilidir. Şirket, tüm saç tipleri için bir karışım veya daha koyu saç renkleri için bir karışım sunar ve her ikisi de saçı tazelemek için kolay ve hızlı bir şekilde emer. Gözden geçirenler, küçük bir serpmenin uzun bir yol kat ettiğini ve iki veya üç günlük kirli saçlarla bile kolaylıkla savaşabileceğini söylüyor! Biberiyenin hafif kokusuyla, kuru şampuanını her kullandığınızda saçınız kadar tazelenmiş hissedeceksiniz!

Yeşil Saç Ürünleri Saçlarınızın Size Teşekkür Edeceği Ürünler

Doğa Saç Boyasının Renkleri

Sebep olabileceği zarar nedeniyle saç boyasına karşı temkinliyseniz, Tints of Nature hayat kurtarıcı olacaktır. Bu şirket, yarı kalıcı ve kalıcı renklerde başınıza ve saçınıza zarar vermeyen çevre dostu boya kitleri sunmaktadır. Formüller vegandır, amonyak veya saça zarar veren diğer kimyasallar içermez. Aloe ve narenciye ile takviye edilmiş saçlarınız her renkten sonra daha sağlıklı çıkacaktır. Şu anda siyah, kahverengi, kırmızı ve sarışının her tonunda 24 renk sunan her ürün, uzun ömürlü renklerle% 100’e kadar gri kaplama sunuyor. Daha canlı gölgeler içindeyseniz, Tints of Nature ayrıca neondan pastele geçmenizi sağlayan 8 özelleştirilebilir gölgeli cesur bir renk çizgisine sahiptir! Ürünlerini kullanarak saçınızı suçsuz bir şekilde boyayabilir ve doğal içeriklerin saçınızı kullanırken güçlenmesine ve nemlenmesine izin verebilirsiniz!

Yeşil Saç Ürünleri Saçlarınızın Size Teşekkür Edeceği Ürünler

Rahua Amazon Yağı

Rahua yağı henüz saç bakım rutininizin bir parçası olmayabilir, ancak bu inanılmaz yağı öğrendiğinizde, saç sağlığınız için temel bir ürün haline gelecektir! Rahua, yerli Quechua-Shuar kabilesi tarafından Amazon yağmur ormanından toplanan bir yağdır. Kabile, petrolün inanılmaz faydalarını başkalarıyla paylaşmak için Rahua saç şirketinin kurucusu ile birlikte çalışarak yağı geleneksel yöntemlerle toplamaya devam ediyor. Yağ, en çok zarar görmüş saçları bile iyileştirmek ve güçlendirmek için her bir saç köküne nüfuz eder. Hafif bir formülle günlük olarak kullanılmak üzere tasarlanan ürün, elektriklenmeyi ve dalgalanmayı önlemek ve parlaklığı artırmak için kullanılabilir. Yazın sert güneş ışığı saçınızı mahvederken, bu, küçük, etik temelli bir saç ürününü desteklerken saçınızın yazın zarar görmesini önlemek için harika bir seçenektir!

Ayrıca bakınız

Yeşil Saç Ürünleri Saçlarınızın Size Teşekkür Edeceği Ürünler

Olivia Garden Bambu Saç Fırçaları

Saçlarınızı kurutmaktan saçınızı fırçalamaya kadar, genellikle fırçalarımızın tam olarak yeşil olmayan ürünlerden yapıldığını unutuyoruz. Olivia Garden sayesinde fırçalarınızı kullanırken kendinizi iyi hissedebilirsiniz! Dayanıklı, hafif ve biyolojik olarak parçalanabilen bambudan üretilen şirket, birkaç farklı türde fırça başlığı sunuyor! Yaban domuzu kılı ve iyonik yuvarlak termal fırçalar gibi birkaç seçenek varken, bambu masaj kürek fırçaları hayranların favorisidir. Tamamen bambudan yapılmış (hem taban hem de kıllar) iyonik yastık, kıllar saç derinize nazikçe masaj yaparken parlamayı geri kazandırır ve statik elektriği önler. Bir dahaki sefere saçınızı fırçalamaya gittiğinizde daha sürdürülebilir bir malzemeden yapılmış bunlardan biriyle bakım yapın!

Yeşil Saç Ürünleri Saçlarınızın Size Teşekkür Edeceği Ürünler

Yeşil saç ürünleri kullanıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaş!

Emily Bell

Emily Bell, Central Michigan Üniversitesi’nden Halkla İlişkiler konsantrasyonu ile Gazetecilik derecesi ile mezun olmuştur. Şu anda Florida sahilinde kocası ve köpeğiyle birlikte yaşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *