Categories
Uncategorized

Xiaomi Hipee Smart | Aygıtlar

Tescilli kitle fonlaması platformu Xiaomi Youpin, duruş düzeltmesi için tasarlanmış kompakt bir Hipee Smart cihazının piyasaya sürülmesi için fon toplamak amacıyla bir proje başlattı. Kompakt ve hafif (değişikliğe bağlı olarak 50 veya 62 gram), cihaz, insanlığın en acil sorunlarından birini – hareketsiz bir yaşam tarzı nedeniyle duruş değişiklikleri, sürekli akıllı telefon kullanımı ve bilgisayarlarla çalışmak için tasarlanmıştır.

Tam adı Hipee Akıllı Duruş Düzeltme Sihirbazı’na sahip akıllı bir cihaz, kullanıcıyı gerçek zamanlı olarak zayıflayan kasları çalıştırmaya yönlendirir. Ayrıca, elektronik cihaz, postürü düzeltmek için profesyonel kurslar sunacak ve (eğlenceli bir şekilde) “kambur omurgayı düzleştiren” eğitimin yürütülmesine izin verecektir.

Standart bir duruş düzeltme kemeri, omurgaya harici bir yük ile etki eder ve bu, uzun süre takılırsa sorunu yalnızca daha da kötüleştirebilir. Bu arada Hipee Smart, gerçek zamanlı vücut izleme hatırlatıcıları ve çeşitli egzersiz setleriyle kullanıcıların doğru duruşu kendilerinin oluşturmasına yardımcı olur.

Kullanıcı sadece cihazı takar ve talimatlara göre doğru duruşu düzeltir. Cihaz, duruşun yanlış olduğunu algıladığında, kullanıcıya doğru duruşa dönmesini hatırlatmak için titreşmeye başlar. Sonuç olarak, kullanıcı doğru duruş alışkanlığını geliştirecektir.

Yaşa bağlı olarak kullanıcılar, yetişkinler ve çocuklar için farklı Hipee Smart modellerinden seçim yapabilecek. İkincisi, kedi pençeli cihazlar sunulmaktadır. Youpin’de Hipee Smart’ın fiyatı 99 Yuan (14,8 $). 23.500’den fazla kullanıcı projeye ilgi gösterdi ve projeyi başlatmak için gerekenden 2,3 kat daha fazla fon topladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *