Categories
Uncategorized

Uzun Saçlı Kişiler İçin 10 Kolay Updos

Uzun saçlara sahip olmak can sıkıcı olabilir ve bazen sadece onu yüzünüzden çıkarmak istersiniz. Başka yere bakmayın çünkü burada uzun saçlı insanlar için on kolay updos var.

Topuz

Bu kabarıklık, özellikle uzun saçlarda yapabileceğiniz en kolay yöntemlerden biridir. Uzun saçlara sahip olmak hem bir nimet hem de bir lanet olabilir, bazı günler çok fazla alır ve yüzünüzden çıkarmanız gerekir. Bu sizin için geçerliyse, sizi çöremek sizin için harika bir seçenektir. Saçınızı bir topuzun içine koymanın birkaç yolu vardır, ancak benim için genellikle saçlarımı bir at kuyruğuna koyuyormuşum gibi başlayacağım ve sonra at kuyruğunu büküp bir topuz haline getirmeye devam edeceğim. Bunu yaptıktan sonra bir lastik bantla bağlayacağım. Bunun çok zor olduğunu düşünüyorsanız, bunu yapmanın daha kolay bir yolu, önce saçınızı bir at kuyruğuna koymak ve ardından etrafına bir lastik bant koymadan önce at kuyruğunu bir topuz haline getirmektir. Bunu yaptığınızda, kendinize kolay bir günlük saç stiline sahip olursunuz.

Uzun Saçlı Kişiler İçin 10 Kolay Updos

Örgülü at kuyruğu

Eğer benim gibiyseniz, iki günde bir at kuyruğu yapmak sıkıcı olmaya başlayabilir, biraz renklendirmek isteyebilirsiniz. Bu kolay kabarıklık, günlük at kuyruğuna küçük bir parlama eklemeyi garanti etti. Saçınızı bir at kuyruğuna kavuşturduğunuzda, o saçı örecek ve bir saç bandı ile bağlayacaksınız. Bu saç stilini ne zaman yapsam, alt kısmı bağlamak için daha küçük, şeffaf bir lastik bant kullanmayı seviyorum çünkü kişisel olarak daha iyi göründüğünü düşünüyorum. Sonra işte, at kuyruğu ile yeni ve eğlenceli bir görünüm var.

Uzun Saçlı Kişiler İçin 10 Kolay Updos

Hollandalı örgüler

Her gün düz eski Fransız örgüler yapmaktan bıktıysanız, Hollandalı örgüler işleri değiştirmenin mükemmel bir yoludur. Hollandalı örgüler yapmanın normal örgüler yapmaktan oldukça daha kolay olduğunu görüyorum. Hollandalı örgüler için, saçı başınızın iki tarafına böldüğünüzden emin olarak Fransız örgüleriyle aynı şekilde başlamak isteyeceksiniz. Bir tarafı örmeye başladığınızda, parçaları bir Fransız örgüsü gibi devralmak yerine, bunun yerine altına gireceksiniz. örgülere saç eklerken aşağı inmeye devam edin. Örgüyü bitirdikten sonra, diğer tarafı örün ve sonra kendinize bazı Hollandalı örgüler elde edin!

Fransız büküm

Fransız bir bükülme, at kuyruğunun basit kabarıklığına biraz parlama ekleyen eğlenceli ve kolay bir kabarıklıktır. Başlamak için saçınızı istediğiniz gibi ayırmak isteyeceksiniz. Ayrıldıktan sonra bir taraftan başlayacak, bir parça saç alıp iki bölüme ayıracaksınız. Bölümleri aldıktan sonra, alt bölümü üst tarafa saracak ve ardından alttan saç ekleyeceksiniz. Bunu ne kadar çok yapmaya devam ederseniz, o kadar çok bükülme gibi görünecektir. Bu adımları diğer tarafa tekrarlayın ve ardından arkadaki kalan saçları bir at kuyruğu veya dilerseniz alçak bir topuz haline getirin.

At Kuyruğuna Tek Örgü

Bu kolay kabarıklık için ya bir Fransız örgüsü ya da bir Hollanda örgüsü yapabilirsiniz. İlk önce saçınızı bir tarafa ayırmak isteyeceksiniz. Daha fazla ayrılan tarafta, örgü yaptığınız taraf olacaktır. Başınızın o tarafını ördükten sonra örgüyü açık bir saç tokasıyla bağlayacaksınız. Bir örgülü olmayan kalan saçla, daha sonra at kuyruğuna geri döneceksiniz! Bu görünüm basit ve kolay, aynı zamanda çok eğlenceli!

Uzun Saçlı Kişiler İçin 10 Kolay Updos

Bir Topuza İki Örgü

Bu görünüm, yapması çok basit, çok kolay bir kabarıklık. Saçınızı iki örgüye saracakmış gibi başlamak isteyeceksiniz. Bunu yaptıktan sonra, Fransız mı yoksa Hollandalı örgüler mi yapmak istediğinize karar verin. Her iki örgünüzü de tamamladıktan sonra, örgüyü ve kalan saçları alıp bükerek bir topuz için hazırlayacaksınız. Bunu yaptıktan sonra, saçları bir lastik bantla tekrar bağlayabilir ve ardından kendinize yaz için eğlenceli ve havalı bir kabarıklık elde edebilirsiniz!

Uzun Saçlı Kişiler İçin 10 Kolay Updos

Düşük Pony Twist

Bazen saçınızı tekrar at kuyruğuna atmak gerçekten sıkıcı olabilir ve onu değiştirmek istersiniz, bu kolay kabarıklık mükemmeldir. Benim için saçın dalgalı veya kıvrılmışsa bunun daha iyi görünmesini seviyorum, görünüme daha çok katkıda bulunuyor. Önce saçınızı alçak bir midilli haline getireceksiniz, daha sonra midillinizi biraz gevşetmek isteyeceksiniz, böylece saçınızı tutan lastik bandın üstündeki saçı tutabilirsiniz. Midillinin üstündeki saçları ayırın, ayırın. Böylece at kuyruğunu saçın içinden geçirebilirsiniz. Bunu yaptığınızda at kuyruğuna dönüşeceksiniz!

Ayrıca bakınız

Domuz kuyruklarına Fransız örgüler

Bu kolay kabarıklık yapmak çok kolay! önce saçınızı dilediğiniz şekilde ayırmak isteyeceksiniz! Bunu yaptıktan sonra saçınızın her bir bölümünü ya Fransızca ya da Hollandaca örebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, tamamen örmediğinizden emin olacaksınız, bunun yerine yarı yolda durun ve sonra kalan saçları bir at kuyruğuna, ardından viyola’ya koyun! At kuyruğu şeklinde iki örgüye sahipsiniz.

Uzun Saçlı Kişiler İçin 10 Kolay Updos

Hollandalı Taç

Bu kabarıklık daha zordur, ancak pratikle yapmak çok kolaydır. önce saçı iki bölüme ayıracaksınız. Bir bölümün arkasından başlayarak saçınızı Hollandalı bir örgüye örmeye başlayacak, başınızın etrafını örmeye devam edeceksiniz. Başınızın arkasına ve arkasına ördüğünüzde, örgüyü bağlayıp kafanıza sabitleyin.

Alay at kuyruğu

At kuyruğu benim için her zaman harika ve kolay bir kabarıklıktır, ancak bu onun sıkıcı olması gerektiği anlamına gelmez. Bir at kuyruğunu daha dolu ve tatlı yapmak için, iki at kuyruğuna sahip olmak için saçınızı ayırmak isteyeceksiniz. İki at kuyruğunuza sahip olduktan sonra, onları bir fırça veya alay fırçası ile hafifçe sallayın. O zaman kendinize eğlenceli bir at kuyruğu görünümüne sahip olursunuz!

Uzun Saçlı Kişiler İçin 10 Kolay Updos

Uzun Saçlı Kişiler İçin 10 Kolay UpdosHangi updosları deneyeceksin? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

PINTEREST ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *