Categories
Uncategorized

Ünlülerden İlham Alan En İyi Saç Modelleri 2018

Bu yıla veda edip gelecek olanı karşılayacağımızdan önce sadece birkaç gün kaldı, Büyük beklentiler, hayaller ve hedefler doğrudan gelecek yeni yılla ilgili. Bugünlerde hepimiz tüm kötülükleri geride bırakmaktan yeni bir sayfa açmayı ve inanılmaz başarı için umutla ileriye bakmayı düşünüyoruz. Pek çok şey kesinlikle size bağlıdır, ancak önerebileceğimiz bir şey var: yepyeni fikirler en iyi saç modelleri 2018. Bu, daha büyük bir şeyin başlangıcı olacak. En iyilerden ve en yenilerden ilham alan bu kısa galeriye bir göz atmak için zaman ayırın. ünlü saç modelleri ve yeni başarılarınızda başlangıç ​​noktası olacak yeni stili size bakar ve seçer.

Pixie saç kesimi trendi

Michelle Williams pixie saç kesimi 2018
Michelle Williams

Ursula Corbero pixie saç kesimi 2018
Ursula Corbero

Kısa saçlı bir kadında özel bir şey vardır. Aslında periye gitmek cüretkar ve cesur olmak anlamına gelir, çünkü şimdi bile birçok kişi bir kadını yalnızca uzun saçlı bir kadınla ilişkilendirecektir.

2018 için zamansız bob saç modelleri

Emily Ratajkowsky bob saç modelleri 2018
Emily Ratajkowsky

Selena gomez bob saç modelleri 2018
selena Gomez

Zaman uçar ama bob saç modelleri kalmak. Moda dünyasında ne olursa olsun, saç stilistleri tüm listelerde yer alacak yeni bir bob versiyonu bulacaklar.

Orta kısım saç stilleri eğilimi

Olivia Palermo Orta Kısmı Saç Modelleri 2018
Olivia Palermo

Blanca Suarez Orta Kısmı Saç Modelleri 2018
Blanca Suarez

Bir şekilde orta kısım saç modelleri moda olmaya devam ediyor gibi görünüyor. En iyi tahminimiz, merkezden ayrılmanın yandan ayrılmadan çok daha rahat göründüğü, bu da popülerliğini açıklıyor. Genç görünüm için, en iyi saç stilleri 2018 arasında ihtiyacınız olan şey budur.

Yan çevirme bob – en iyi saç modelleri 2018

Anine Bing yan çevirme saç modelleri 2018
Anine Bing

Yandan ayrılmayı tercih edenler arasındaysanız, işte yeni yıl için benimseyebileceğiniz görünüm – yan kapak. Yani saçı özel bir şekillendirme olmadan bir tarafa itiyor.

Ultra moda lob saç modelleri

Alexa Chung bob saç modelleri 2018
Alexa Chung

Karlie Kloss lob saç modelleri 2018
Karlie Kloss

Bob’unuz büyüdü ve ne yapacağınızdan emin değil misiniz? Hiçbir şey yapma! Çünkü burada olağanüstü geliyor lob saç modelleri – geçmiş ve gelecek sezonların hit stilleri.

Fısıltı saç modelleri

Patlama 2018 ile Romee Strijd saç modelleri
Romee Strijd

Alessandra Ambrosio, 2018 saç modelini patlattı
Alessandra ambrosio

Patlama saç modelleri yine buradalar! Onları sevin ya da onlardan nefret edin, ancak kesinlikle 2018’de sahip olmaya çalışmalısınız. Ama keskin olmayan kalın patlamalar değil, modaya uygun perde saçakları tercih edin.

Sevimli kabarık fikirler

Chloe Moritz dağınık kabarık saç modelleri 2018
Chloe Moritz

Kabarık saç stillerini dışarıda bırakmayalım. Bununla birlikte, karmaşık stilleri de dahil etmeyelim. Rahat çörekler ve düğümler tam nokta.

Ünlülerden ekstra uzun saç modelleri

Taylor Hill ekstra uzun saç modelleri 2018
Taylor Hill

Sara Carbonero modeli uzun saç modelleri 2018
Sara Carbonero

Çoğunluk göğüs ve peri almak için can atarken, bazıları ayık ve sevdikleri tarzlarına sadık kalıyor. hakkında konuşuyorum uzun saç modeli.

Saç rengi 2018 – kök bira

Bella Hadid kökü bira saç renkleri 2018
Bella Hadid

Kaia Gerber kökü bira saç renkleri 2018
Kaia Gerber

Son olarak, trendler hakkında konuşurken, saç renkleri 2018 yanı sıra. Burada ana trend olan kök bira saç rengini görüyorsunuz.

Fotoğraflar: lavanguardia.com’un izniyle

Bob Saç Modelleri, Esmerler, Ünlü Saç Modelleri, Saç Trendleri, Uzun Saç Modelleri, Orta Saç Modelleri, Kısa Saç Modelleri, Kabarık Saç Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *