Categories
Uncategorized

Tığ Örgüler İçin En İyi Saç

Tığ Örgüler İçin En İyi Saç |  Tığ Saç Markaları Rehberi

Tığ Örgüler İçin En İyi Saç | Tığ Saç Markaları Rehberi

Peki hangi saç için kullanılacak en iyi saç tığ örgüler? Nispeten kısa bir kurulum süresinde size büyük, dolgun saçlar verebilecek koruyucu bir stil arıyorsanız, tığ işi örgüler yeni en iyi arkadaşınızdır. Saçınızı takmanın bir dizi çok yönlü yolunu sunarlar ve özellikle kendilerini amatör olarak gören herkes için, kutu örgülere veya dikili uzatmalara kıyasla evde çıkarmak çok daha kolaydır. Harika bir tığ işi örgülü stil bir aydan fazla sürebilir ve insanları hiç uzatma takmadığınızı düşünmelerine neden olabilir. Tarzda yeni olan kadınlar için, konu söz konusu olduğunda sahip olduğunuz seçeneklerin sayısı karşısında bunalmış hissedebilirsiniz. tığ işi saç satın almak. Uzantılar o kadar çok farklı uzunlukta, dokuda ve malzemede mevcuttur ki, hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar vermek zor olabilir.

1Tığ Örgüler İçin En İyi Saç Seçimi

Uzantı dünyasında, insan saçı genellikle sentetikten daha çok tercih edilir. Başkasının kafasında uzayan gerçek saçlar gibi yıkanabilir, ısıyla şekillendirilebilir ve tıpkı kendi saçınız gibi boyanabilir. Fakat tığ örgülü stilleriaslında tam tersi doğrudur. Daha yoğun sentetik saç, tığ örgüsünde kullanılan düğümlere takılı kalmak için daha uygundur, ipeksi yumuşak insan saçı, özellikle nemi emdiğinde yerinden kayma eğilimindedir. Bunun tersi, tığ örgülerinin uzantıları içeren en uygun fiyatlı stillerden biri olması, ancak bazı kadınlar stillerinin ucuz veya doğal görünmeyeceğinden endişe ediyor. Bir sonraki kroşe örgüsü stiliniz için en iyi sentetik saçı seçmenize yardımcı olmak için, işte en iyi saç ürünlerimiz:

2Ön Kıvrılmış Saç: Outre X-Pression Kinky Curl

Tığ işi yeni başlayanlar için mükemmel saç, bu önceden kıvrılmış saçlar paketten çıkar çıkmaz sapıkça bir tarzda gelir, yani perma çubukları veya sıcak suyla uğraşmak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. Kendi saçınıza iyi uyum sağlayan yumuşak, kabarık görünümler yaratmak için harikadır. X-Pression Kinky Curl Rapunzel tarzında bırakılabilen veya modaya uygun, orta uzunlukta bir stille kesilebilen ultra uzun 24 ‘uzunlukta gelir.

3Outre X-Pression Cuevana Bounce

Outre’den bir başka tığ işi hazır stil, Cuevana Bounce saç, çok doğal görünümlü bir kıvrılma deseni ile yüksek hacimli stil oluşturmanıza olanak sağlar. Bu buklelerin ömrünü uzatmak için, saç takıldıktan sonra kıvrımı yeniden ayarlamak için perma çubukları ve sıcak su kullanabilirsiniz.

4FreeTress Gogo Curl Kroşe

FreeTress GoGo Curl saç genellikle listemizdeki diğer önceden kıvrılmış uzantılardan daha ucuzdur, bu da onu bir bütçeyle kroşe örgüler için iyi bir seçim haline getirir. Bazı kullanıcılar, paketin hemen dışında oldukça sert olduğunu düşünür, ancak ipleri takmadan önce gevşetmek ve yumuşatmak için tutabilir ve değiştirebilirsiniz.

5Isis Collection Bohem Yumuşak Su Bukleleri

Bunlar Bohem Yumuşak Su Bukleleri uzun ömürlü tığ işi stilleri yaratan çok sıkı bir kıvrılma desenine sahiptir. Saçlar kabarmaya meyillidir, ancak bazı kadınlar için bu, daha doğal bir görünüme katkıda bulunmasından dolayı bir artıdır.

6FreeTress Su Dalgası

Kolay tığ işi kurulumu için önceden ilmekli olarak gelen bir diğer popüler saç ise FreeTress Su Dalgası. Oldukça sıkı bir kıvrılma deseni ile FreeTress Water Wave, makul bir fiyata doğal görünümlü bir stil sunar ve daha kısa, kabarık kesimler için çok uygundur.

7FreeTress Derin Büküm

Bu saç, sentetik saçlar için ne kadar yumuşak ve gerçekçi olduğu konusunda dikkat çekicidir. Kıvrılma deseni uzun, parlak, küçük bukleler halinde düşer ve yağ bazlı ürünler uygulamak onu kontrol altında tutmanın iyi bir yoludur. Daha ucuz bir saç olmak, FreeTress Derin Büküm olumsuz yönleriyle birlikte gelir ve alt katmanlarda ve ense kısmında dökülme ve dolaşma eğilimindedir.

8Outre X-Pression Bahamalar Curl

Çantadan çıkar çıkmaz tığ işi yapmaya hazır bir başka önceden kıvrılmış stil olan bu saç, uzun, yumuşak saçlarla size lüks bir görünüm kazandıracak. İpeksi yumuşak dokusu nedeniyle, çözülmeyi önlemek için kendinizi daha küçük parçalar veya çift düğümleme tekniğine ihtiyaç duyarken bulabilirsiniz. Outre Bahamas Curl saç, FreeTress Deep Twist’e benzer, ancak kıvrılma tanımı o kadar sıkı değildir.

9Model Model İkiz Derin

Tığ örgülü bir tarzda en büyük önceliğiniz saçın dokunuşa ipeksi yumuşaklıkta olması ise, Model Model İkiz Derin bir sonraki saç alımınız olmalı. Bu yumuşak yumuşak teller, parçaları ayırırken düğümlenmeyen derin, iyi tanımlanmış dalgalar halinde gelir. Bu kadar yumuşak saç giymenin dezavantajı, tığ işi stillerde sabitlemenin daha zor olmasıdır ve stilinizin kaymasını önlemek için çok küçük parçalar kullanmanız ve üçlü bir döngü yöntemi kullanmanız gerekir.

10Kıvrılmamış Saç – Supreme NY Short Braid

Bu sentetik saç, doğal ve gevşemiş saç görünümünü taklit eden toyokalon lifi adı verilen bir malzemeden yapılmıştır. NY Kısa Örgü Kutu örgüler için de harika olan ince kıvrımlı bir dokuya sahip düz bir stildir, yani toplu olarak satın alabilir ve çeşitli stiller için kullanabilirsiniz. Tığ işi örgüler için kullanıldığında, perma çubukları ve sıcak su kullanarak önceden kıvırma veya paketten çıkar çıkmaz takma seçeneğiniz vardır. Düz bir şekilde takmayı seçerseniz, saçınızı örterek ve takıldıktan sonra sıcak suya batırarak tarzınızı yenileyebilirsiniz.

11Outre X-Pression Cuevana Twist

Doğrudan paketten çıktığı için, bu Kanekalon elyaf kılının dokusu oldukça kabadır ve tığ işi veya diğer örgülü stillerde sabitlemeyi kolaylaştırır. Kroşe tekniği kullanılarak kurulduğunda, Outre Cuevana Twist saç, çubuklar ve sıcak su kullanılarak kıvrılabilir veya resimdeki stili elde etmek için doğrudan fön ile kurutulabilir. Bu saç nispeten ısıya dayanıklıdır, ancak fön makinenizin belirli sıcaklığını gevşek bir saç teli ile test etmenizi öneririz.

12FreeTress Eşit Jamaikalı Twist

Kurulum için bolca kavrayışa sahip, kaba bir dokuya sahip paketten çıkan örgü saç, Jamaikalı Büküm Örgü Saç biraz çalışmayla bu çarpıcı patlama stiline dönüştürülebilir. Saçı yerleştirdikten sonra, karışıklıkları gidermek ve daha doğal görünmesine yardımcı olmak için tamamen fırçalayın. Saçları esnek perma çubuklarının etrafında döndürün, ardından her çubuğu sıcak suya daldırın ve birkaç saat veya bir gece bekletin. Perma çubuklarından çözüldükten sonra, saçlar kurumaya devam edecek ve bu noktada bu fırçalanmış görünümü elde etmek için bukleleri nazikçe ayırabilirsiniz.

13FreeTress Eşit Kinky Twist

Tığ işi örgülü afro tarzı arıyorsanız, FreeTress Eşit Kinky Twist Gerçek saçınızı güvenle sararken size hacim ve şekil kazandıracak inanılmaz derecede doğal görünümlü bir saç sağlar.

14Twists And Locs – Janet Collection Havana Mambo Twist

Bükülmüş veya bükülmüş kroşe örgü stilleri için bir go-to, Janet Collection’dan Havana Mambo Twist saç, makul bir fiyata alabileceğiniz doğal görünümlü bir üründür. Saçı olduğu gibi kurarsanız ve daha sonra bükülü bir stil denemeye karar verirseniz, artan hacmi yönetmek için biraz düzeltme yapmaya hazır olun.

15Afri Naptural Senegal Bantu Twist

Senegalli Bantu Twists by Afri Naptural, önceden bükülmüş ve kurulumu çok kolay olan çok yumuşak sentetik saçlardır. Janet Collection Havana Mambo Twist, jumbo Senegalli veya bükülmüş tarzlar için daha popüler saç olma eğilimindeyken, bu marka iyi bir alternatif sunuyor ve çeşitli eğlenceli ve ombre renkleriyle geliyor.

16Outre X-Pression Büyük Senegalli Twists

Tığ örgü tarzınızı değiştirmek istiyorsanız, bu Senegalli kıvrımlar denemek için listenizin başında olmalıdır. Outre’dan başka bir ürün, X-Pression Senegalli Twists dokunması pürüzsüz ve çözülmemesi gereken sıkı bir tarzda önceden bükülmüş. Kolay tığ işi örgü için özel olarak tasarlanan büyük halkalar, kurulumu kolaylaştırır ve çift düğüm gerektirmez. Bu stil, tüm Senegal hayallerinizi hayata geçirmek için çeşitli renklerde (ombres dahil!) Gelir.

17Afri Naptural 3D Cubic Twists – Kanekalon saçlı tığ işi örgüler

Afri Naptural’ın 3D Kübik Dönüşü saç, iki farklı iki telli bükümün birbirinin etrafına sarılmasıyla oluşturulan kübik kıvrımlar halinde önceden şekillendirilmiş olarak gelir. Kurulduktan sonra, ağır görünebilecek inanılmaz derecede dolu bir saç kafasına sahip olacaksınız, ancak Kanekalon kılı çok hafif ve giyilebilir. Daha da büyük hacimli bir görünüm elde etmek istiyorsanız, uçları kesebilir ve bükme yöntemiyle aşındırabilirsiniz. Bu muhteşem saç, bu zengin görünümlü ombre bordo da dahil olmak üzere birkaç ombre tonunda gelir.

18Janet Koleksiyonu Havana Mambo Sahte Locs

Saçı birlikte bükmeyi ve ardından bu kıvrımları sentetik saçla sarmayı içeren geleneksel sahte loc yöntemiyle karşılaştırıldığında, kroşe örgü sahte lokmalar, görünümü elde etmenin hızlı ve basit bir yoludur. Bu Janet Koleksiyonu Havana Mambo Sahte Locs saçın takılması kolaydır ve parlak lokmalar, karıştırması ve eşleştirmesi kolay eğlenceli renklere sahiptir.

19Bobbi Boss Mikro Locs

Bazı kalın büküm stillerinden daha ince olan yeni bir stil arıyorsanız, Bobbi Boss Mikro Locs size düşük anahtarlı ve kurulumu kolay bir sahte loc stili verecektir. Saç, bitmiş uçlarla iyi yapılandırılmıştır ve haftalarca kullanımdan sonra bile çözülmeye karşı direnir.

20Bobbi Boss Bomba Sahte Locs

En doğal kroşe stilini arayan uzun zamandır yer sahibi iseniz, Bobbi Boss Bomba Dreadlocks Derin mücevher tonlarında bile ne kadar doğal göründükleri için tonlarca övgü alın. Bazı kullanıcılar, paketten çıktığı gibi giyildiğinde kör uçların birbirine yapıştığını fark ederler, ancak uçları ayırarak, ardından tekrar bükerek ve kurulumdan önce sıcak suya yerleştirerek bunları özelleştirebilirsiniz.

21Freetress Bohemian Tığ Saç

Doğal görünümlü bukleler elde etmek için bir başka harika sentetik saç, Freetress Bohem Kroşe. Günün sonunda hangi markayı seçerseniz seçin, nihai hedefiniz tığınızın olabildiğince doğal görünmesini sağlamaktır.

22Lihui Tanrıça Locs Tığ Saç

Tanrıça lokasyonları şu anda büyük bir trend! İster boho stilini ister daha şık bir sahte loc görünümünü seviyor olun, favori markamız Lihui tığ işi locs kıvırcık uçlu. Dalgalı tanrıça locs stilini, Eerya dalgalı tanrıça faux locs tığ işi çok sayıda olumlu eleştiri ve sonuç içeren başka bir harika ürün.

23Tığ Örgüler İçin En İyi Kıvırcık Saç – The Verdict

Tığ örgüleriniz için kullanacağınız saç tipi, stili yaratacak veya bozacaktır. Kıvırcık tığ işi yapmak istiyorsanız, FreeTress bukleler çoğu kişi tarafından kroşe örgüler için en iyi kıvırcık saç olarak kabul edilir, ancak aynı zamanda tercih ettiğiniz bukleler stiline ve dokusuna da bağlıdır.

24Tığ Örgüler İçin En İyi İnsan Saçı Nedir?

Tığ örgüleriniz için insan saçı kullanmayı tercih ediyorsanız, hangi markayı denemeniz gerektiğine dair kesin bir cevap yoktur. Unutma, içinde insan saçı, düğümler çok daha gevşek ve saç daha hızlı kayma eğilimindedir. Nereden Saga -e Divatressdenenecek sayısız marka var. DIt gerçekten elde etmek istediğiniz stile bağlıdır.

25Tığ Örgüler İçin Kullanılacak En İyi Saç – Özet

Sahip olmak istediğiniz saç stiline bağlı olarak çok sayıda tığ işi örgü türü vardır. Bazıları sentetik saçın tığ işi örgüler için en iyi saç türü olduğunu söylerken, diğerleri insan saçının gitmenin yolu olduğunu söylüyor, yine, hepsi tercih ettiğiniz stil ve dokuya bağlı.

26En sevdiğimiz kroşe örgü markalarımızdan daha fazlası

29Bahar büküm tığ işi saç

30Doğal Afro Bukleler Tığ

Süper sevimli ve doğal görünümlü Afro Kinky twist tığ işi saç.

Bu kılavuzun bir sonraki tığ işi saçınızı bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz!

Nicole Eve Brown

Güzellik blog yazarı, fotoğrafçı ve saç ve makyaj Junkie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *