Categories
Uncategorized

Sütyen kayışlarınızı gizlemek için 7 ipucu

On iki yaşın üzerinde bir kadınsanız, sütyen giyme ihtimaliniz var. Sütyenler, göğüslerimizi kaldırmak ve desteklemek için etrafta olacağımız için mutlu olduğumuz bir zorunluluktur, ancak yeni sırtı açık elbisenizin altına baktıklarında inanılmaz derecede sinir bozucu olabilirler. Artık peekaboo sütyen kayışlarıyla uğraşmak istemiyorsanız, nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin. sütyen kayışlarını sakla zahmetsizce.

1. Bir Güvenlik Pini deneyin

Sütyen kayışlarınızı gizlemek için 7 ipucu

üzerinden

Yarışçı bir atlet giyiyorsanız ve sütyen kayışlarınızın sırtınızda görünmesini istemiyorsanız, kayışların arkasını birbirine tutturmak için bir çengelli iğne veya ataş kullanın.

Kayışlar pim ile bir arada tutacak ve tankın altında anında görünmez hale gelecektir.

2. Şeffaf Kayışlar Alın

Sütyen kayışlarınızı gizlemek için 7 ipucu

üzerinden

Çoğu gelenekselken sutyen renkli veya çıplak kayışlarla gelirseniz, zaten sahip olduğunuz sütyenlere takmak için ayrı şeffaf kayışlar satın alabilir, böylece ihtiyacınız olan desteği görünür kayışlar olmadan almaya devam edebilirsiniz.

3. Kupaları Dikin

Sütyen kayışlarınızı gizlemek için 7 ipucu

üzerinden

Sırtı açık veya askısız bir elbiseniz varsa, sütyen kayışlarınızı görünmez hale getirmek için kullanabileceğiniz hiçbir numara yoktur.

Bununla birlikte, sahip olduğunuz bir sütyeni yok etmeye istekliyseniz, kupaları kolayca kesebilir ve evde bir iğne ve ip ile elbisenizin içine dikebilirsiniz. Kayışları olmayan bir sütyenle aynı şekle ve desteğe sahip olacaksınız.

4. Sütyen Klipsi Alın

Sütyen kayışlarınızı gizlemek için 7 ipucu

üzerinden

Bir sutyen klipsi, yukarıda açıklanan ataç numarasıyla hemen hemen aynı şekilde çalışır. Bununla birlikte, sütyen klipsleri bir ataştan daha destekleyici, daha güvenli bir tasarımla tasarlanmıştır ve kullanım sırasında kendinizi sırtınızdan bıçaklama riskini ortadan kaldırır.

5. Bir Bralette deneyin

Sütyen kayışlarınızı gizlemek için 7 ipucu

üzerinden

Braletler inanılmaz çünkü görülmek için tasarlandılar. Bir sütyenle savaşırken sütyen kayışlarınız görünüyorsa, yapışkan veya çirkin değildir. Aslında bir moda ifadesi olarak görülüyor.

Ayrıca, braletlerin birçok farklı konfigürasyonu vardır. Birçoğu askılı bir kayışla tasarlandı veya kayışlarınız sarkmadan çok çeşitli gömlek ve elbiseler giymenize izin vermek için sırtınızda aşağıda duran bir arka kayışa sahip.

6. Bir Dönüştürücü Satın Alın

Sütyen kayışlarınızı gizlemek için 7 ipucu

üzerinden

Sırt kısmı düşük bir elbise giymek istiyorsanız, sütyen askısı dönüştürücü harika bir yatırımdır.

Sütyen askısı dönüştürücüleri, zaten sahip olduğunuz bir sütyene takılır. Sütyeninizin arka kayışını aşağı çekerler ve öne doğru sıkıca bağlarlar, böylece sütyeninizin arkası düşük sırtı olan bir elbisede görünmez.

7. Bir Kayış Yastığına Yatırım Yapın

Sütyen kayışlarınızı gizlemek için 7 ipucu

üzerinden

Kayış yastıkları, sütyen kayışlarınızın altına sıkıca oturan özel pedlerdir. Birincil amaçları, sütyen kayışlarınızın cildinize girmesini ve ağrılı eziklere ve tahrişe neden olmasını önlemektir. Bununla birlikte, sütyen kayışlarınızın omzunuzdan kayarak düz bir görünüme kavuşmasını önlemede de son derece etkilidirler.

Peekaboo sütyen kayışları, en iyi kıyafetinizin görünümünden uzaklaşabilir. Sütyen kayışlarınız bir dahaki sefere elbisenizin altında göründüğünde, bu gönderideki ipuçlarını kullanarak sütyen kayışlarını sakla anında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *