Categories
Uncategorized

Sonbahar Gelmeden Önce Denenmesi Gereken Güzel Sonbahar Saç Rengi Trendleri

Yaz neredeyse geride kaldığında, sonbaharın değişen renkleri mandalina tonları, kırmızılar ve sıcak kahverengileriyle bu sezon sonbahar saç renklerine dönüşüyor. Doku yanılsaması vermek için koyu veya sessiz renkler olabilirler. Bu güzel gölgelere sahip olmak ne büyük bir zevk. kasvetli hava günleri. Sonbahar saç renkleri ile trend olanları okuyun.

Esmerler İçin Sonbahar Saç Renkleri

En büyük trend çikolata renkleri. Benim favorim koyu ve sütlü çikolata tonlarının karışımıdır, diğerleri buna tarçın veya kahve tonları adını verebilir, her iki şekilde de saç rengine ne kadar güzel dönüştürülebileceğini hayal edebilirsiniz. Kate Beckinsale’in aşağıdaki vurguları gibi bu vurgular, temel renge harika bir boyut kazandırır ve normalde kalın düz renk olacak olana hoş bir doku ekler.

Kate Beckinsale sonbahar saç rengi

Kate Beckinsale (Fotoğraf Jon Kopaloff / WireImage)

Sonbahar / Kış 2020 için Saç Rengi Trendleri

Saç Madie

Sarışınlar İçin Sonbahar Saç Renkleri

Geçen sezon havalı ve buzlu sarışınlarla ilgiliydi. Altın kayısı ve şeftali yansımaları ile bu ışıltılı sıcacık sarışınların dönüşünün keyfine varacaksınız. Birkaç farklı ton bir araya getirildiğinde olağanüstü güzeldir ve renge yüksek ve düşük ışık efekti verir.

Sonbahar / Kış 2020 için Saç Rengi Trendleri

Saç Taç Saç

Kumral Saçlar İçin Sonbahar Saç Renkleri

Zaten trend olan bayanlarsınız, ancak hiçbir şey daha fazla ilgi göstermek için kumral kilitlerinize biraz altın veya daha sıcak kırmızı tonlar eklemenizi engellemez.

Sonbahar / Kış 2020 için Saç Rengi Trendleri

Saç Edwards ve Co

Sonbahar / Kış 2020 için Saç Rengi Trendleri

Hair by MC Hair Danışmanları

Bu renklerin oldukça teknik olduğunu ve iyi bir renk teknisyeni tarafından uygulanması gerektiğini unutmayın. Bu renklendirmeyi kendiniz yapmaya çalışmayın, özellikle de beyaz saçlarınız varsa, sıcak renk pigmentleri beyaz saçlarda oldukça parlak olabilir ve biz bunu istemiyoruz!

Evde Renginize Dikkat Edin

Renginiz bir yatırım olacaktır, bu nedenle büyük bir evde bakımla yapabildiğiniz kadar koruyun.
Örneğin ısıtmalı aletler, sıcak tonları hızla soldurur. Bu, bir ekleyerek önlenebilir Iles Formül serumu Bu sadece saçı ısıtılmış aletlerden korumakla kalmaz, aynı zamanda saçı asla aşağı indirmeden UV’nin solmasını sağlar. Ek bir bonus, sunduğu görkemli parlaklıktır.

Öyleyse devam edin ve bu sezon saç rengiyle oynayın. Yeni bir şey denemekten korkmayın!2020 sonbahar saç rengi trendleri

Bu makaleyi beğendin mi? Kaydolun (ücretsiz!) Ve size her hafta bunun gibi harika makaleler göndereceğiz. Buradan ücretsiz abone olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *