Categories
Uncategorized

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

üzerinden100 ABD Doları tutarında Amazon Hediye Kartı Çekilişleri / Ücretsiz Eşantiyonlar

Bol, sarkık hırkalar, muhtemelen şimdiye kadar icat edilmiş en rahat ve kullanışlı kıyafet parçalarından biridir. Soğuk havalarda sizi sıcak tutarlar, kapıdan dışarı koşarken çabucak fırlatmaları kolaydır ve bunları, herhangi bir yere bakmadan neredeyse her kıyafete sorunsuz bir şekilde dahil edebilirsiniz.

Neyse ki moda söz konusu olduğunda konforu ve rahatlığı her şeyden öncelikli gören tüm kadınlar için, huysuz hırkalar hem rahat hem de şık. Görünüşe göre ünlüler ve stil ikonları Miley Cyrus -e Kendall Jenner dünyanın dört bir yanındaki çeşitli moda haftalarından podyum modelleri, gevşek oturan hırkaların büyüsünü tanıyor. Bu yıldızlar ve diğerleri, huysuz hırkaların sadece kendi favori stillerini herkesin önünde giyerek trend listelerinin en üstüne çıkmasına yardımcı oldu. Sizi bekleyen şık konfor günlerinde sevinin. Her gün aynı hırka ve tozluk kombinasyonunu giymeye başlamadan önce, sadece hırkalarınızı farklı şekillerde şekillendirerek çok çeşitli modaya uygun görünümler oluşturmayı öğrenerek huysuz hırkaların çok yönlülüğünden yararlanmayı deneyin.

1. Mom Jeans Giyin

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

üzerinden

Mom jeanler ve slouchy hırkalar hem rahat hem de şık olmanın muhteşem dengesini aynı anda yakalayan nadide parçalardır. Bunları birlikte giydiğinizde, mevsimsel sınırlara meydan okuyan ve gün boyu rahat ve şık hissetmenizi sağlayan rahat, kaygısız bir görünüm elde edin.

Çift sıkıntılı anne kot görünümünüzün kaygısız havasını artırmak için kırpılmış gevşek örgü bir hırka ile. Biçimsiz görünmekten kaçınmak için, forma uyan bir kaşkorse veya kotunuzun beline sokulmuş gevşek bir tişört giyin. Aksesuarlarla bu görünüme daha fazla denge katın. Kotlarınız yüksek belli ise, figürünüzü vurgulamak için geniş bir kemer giyin. Kıyafetinize daha modern bir görünüm kazandırmak için patik giyin; Kotlarınız henüz kırpılmamışsa, kelepçeleyin.

2. Renkli Olun

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

üzerinden

Pek çok kadın, huysuz hırkalarını siyah, gri, beyaz veya çıplak gibi nötr renklerde satın alır ve görünümünüze gerçek bir ilgi veya stil katmalarını beklemeden kıyafetlerini daha sıcak veya daha mütevazı yapmak için kullanır.

Nötr bir hırka ile ilgili yanlış bir şey olmasa da bazen hırkanızı kıyafetinizde bir renk sıçraması olarak kullanmak daha eğlencelidir. Sarı veya zümrüt yeşili gibi parlak bir renkte bir hırka seçin ve göz alıcı ve neşeli görünmeniz için herhangi bir nötr kıyafetle giyin. Parlak renkli bir hırkanın çok yönlülüğünden endişeleniyorsanız, daha geniş bir kıyafet yelpazesine uyacak lacivert veya kestane rengi gibi daha ince, mücevher tonlu bir renk kullanın.

3. Kalıpları ve Katıları Karıştırın

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

üzerinden

Bir bakışta çok fazla meşgul desen giymek, göz alıcı olmak yerine kalabalık ve bunaltıcı görünme eğilimindedir. Bununla birlikte, doğru desenleri ve katıları bir araya getirmek, tüm doğru şekillerde dikkat çeken dengeli ve ilginç bir görünüm yaratır.

Siyah ve beyaz çizgiler gibi nötr renklere sahip desenli bir üst kısmı olan parlak renkli, hantal bir hırka giymeyi deneyin. Düz kot pantolon veya tayt giyerek altlarınızı nötr tutun. Hırkanızın parlak rengi, üstünüzün ince deseniyle birleştiğinde çok meşgul görünmeden ilgi çekici, dengeli bir görünüm yaratacaktır.

4. Elbisenizi Giydirin

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

üzerinden

Neredeyse her kadının kesinlikle sevdikleri, ancak günlük kullanım için uygun olamayacak kadar abartılı bir elbise vardır. Yılda üç kez kulübe gittiğinizde giymek için aldığınız seksi bir bodycon elbise veya en iyi arkadaşınızın düğünü için satın aldığınız ve bir daha hiç giymediğiniz ipeksi bir nedime elbisesi olsun, figürünüze uyan ve onu gururlandıran bir elbisenin gizli kalmasını görmek sinir bozucu dolabının arkasında. Güvenilir huysuz hırka, sorununun cevabı olabilir.

Çoğu etkinliğiniz için fazla süslü veya resmi olan elbiseleri daha rahat ve daha geniş bir etkinlik yelpazesine uygun hale getirmek için gevşek bir hırka kullanabilirsiniz. Elbiseniz bolsa, kıyafetinizde dengeyi korumak için kalın örgü, kısaltılmış düğmeli bir hırka ile eşleştirin. Elbise dar veya sıkı ise, görünümünüze modern bir görünüm kazandırmak için kumaş malzemeden yapılmış daha uzun bir hırka ekleyin. Rahat ve tasasız görünümünüzü korumak için düz patik veya sandalet ekleyin.

5. Bir Flanel Katmanı ekleyin

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

üzerinden

Slouchy hırkalar soğuk havaların favorisidir. Bununla birlikte, bazen en sevdiğiniz hırkanın kalın örgüsü bile aşırı soğuk havalarda sizi sıcak tutmaya yetmeyebilir. Ne yazık ki, üst üste birden fazla kalın katman giymek çoğu zaman hantal görünmektedir.

Ekstra soğuk günler için sarkık hırka altına bir pazen giyin. Bu katmanlı eşleştirme, fazladan hacim olmadan ekstra sıcaklık sağlar; artı, görünümünüze anında ilgi ve stil katar. Nötr bir hırka giyiyorsan, kıyafetini aydınlatmak için biraz renkli bir pazen seçin. Hırkanız nötr olmayan bir renkse, belirgin bir şekilde eşleşen bir gölgeye sahip bir pazen bulmaya çalışın.

6. Ayakkabı ile Dönüştürün

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

üzerinden

Sarkık bir hırka ile giyebileceğiniz tek ayakkabı türünün botlar olduğu yaygın bir yanılgıdır. Gerçekte, farklı ayakkabı stilleri, görünümünüzün geri kalanına bağlı olarak hırkaları tamamlar.

Klasik bir kış görünümüne gidecekseniz, dana ortası veya diz çizme ve koyu renk kot pantolon giyin. Şık ve modern bir görünüm için, uyluk yüksek, bağcıklı botları tozluk ve gevşek bir tişört ile eşleştirin. Düz veya blok topuklu patikler ve kelepçeli veya kırpılmış kot pantolon, kaygısız bir görünüm yaratmak için hırka ve kaşkorse tamamlar. Hırkanızı daha kısa etekli veya elbiseyle giymediğiniz sürece, tek bir kıyafetle sandalet ve sarkık hırka giymekten kaçının. Bu eşleşme genellikle dengesiz ve özensiz görünür.

7. Kışlık Yazlık Giysiler

Slouchy Hırka Nasıl Stil Verilir

üzerinden

Slouchy hırkalar, yılın soğuk aylarında en sevdiğiniz yazlık giysilerini giymek istediğinizde sahip olmak için çok kullanışlı parçalar olabilir.

Hırkanızı bir kot şort ve tişört, kısa bir etek veya yazlık bir sundress üzerine katlayabilirsiniz. Etek veya elbise giyiyorsanız ekleyin tayt ve hırkanızı dengelemek için altına çizmeler. Patik veya savaş botları ile kot şortların altına tayt giyin.

Bir daha asla bol bir hırka büyükannenizin kışlık giyim koleksiyonunun ayrılmaz bir parçası veya omuzlarınıza attığınız bir şeyi evde bir gün rahat bir giyim olarak düşünmeyeceksiniz. Bunun yerine, gardırobunuza ekledikleri zahmetsiz stil ve rahatlık için hırkalarınızdan yararlanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *