Categories
Uncategorized

Sizin İçin Doğru Sakal Boyu

Sakallarla ilgili en iyi şey, köpüklü bıyık çalışma zamanları bir yana, süreksiz olmalarıdır. Belki bir tane büyürsün ve sonsuza kadar kalır. Belki anız numunesi alırsınız ve sonra Ustura. Her iki durumda da, bu, tarzınıza doğal olarak geçici olan bir geçiş. İki günlük sakal bir daha asla aynı değildir. Sürekli değişiyor. Ve bugün hoşunuza gitmiyorsa, onu ortadan kaldıracak güç sizindir.

Dolayısıyla, bir imaj değişikliğine ihtiyaç duyanlar için yüz kılı sağlam bir yatırımdır. Başlangıç ​​olarak gardırobunuzu elden geçirmekten daha ucuzdur. Artı, kendiniz kesmekten daha güvenli saç ve kafanızda ‘yeni’ bir şey denemekten son derece daha az risklidir. Düzensiz kirli sakalın saklanması kolaydır. Başarısız bir rockabilly Pompadour, daha az.

Ancak sakallı yolculuğunuza başlamadan önce, doğru uzunluğu bırakmayı öğrenmek çok önemlidir. Bu amaçla, ister insan Brillo pedi gibi sağlam bir tel uzatın, ister sadece birkaç tel filizlemek için mücadele edin, sakalınızın bu kadar uzun olması gerekir.

Anız

Bu ne?

Kendinden açıklamalı – bu her şeyden çok tıraş eksikliğidir, ancak belirli özellikleri vurgulamanın bir yolu olarak kirli sakalın taze görünmesini sağlamanın yolları vardır.

Taahhüt Nedir?

Kirli sakalın gösterilmesi ne kadar zaman alır, bireyin kişisel gelişim modeline bağlıdır, ancak genellikle her yerde uygun bir kapsama için iki ila beş gündür.

Benim İçin Çalışacak mı?

9-5’i bunun mümkün olduğu bir ortamda yaparsanız, daha büyük, daha yuvarlak bir yüzünüz varsa kirli sakal iyi bir seçenektir. Yanaklarınızın etrafındaki belirli çizgileri keskinleştirerek yüzünüze daha fazla açı verebilirsiniz – bunu şu şekilde düşünün: erkekler için makyaj. Ama biliyorsun, değil.

Nasıl Tımarım?

1-3 mm arasındaki herhangi bir şeyde bir düzeltici kullanın (markadan markaya farklılık gösterebileceğinden bunu hangi korumanın yaptığını kontrol ettiğinizden emin olun) ve sakalını düzelt Cildinize zarar vermemeniz için günlük yerine haftada iki kez. Her zaman öncesinde hafif bir peeling ürünü veya cilt tipinize bağlı olarak bir yüz yıkama kullanın ve ardından cildinizin elektrikli tıraş makinesinin aşınmalarına dayanabilmesi için nemlendirin.

Kısa sakal

Bu ne?

Bu senin tatil sakalın. Bu sadece yüzünüzü tamamen kapattığınızda işe yarar, ancak erken aşamalarda sabırlı olun; biraz büyümeyi taahhüt ettikten sonra daha iyi görünebilir, ardından eşit bir şekilde kırpılabilir.

Taahhüt Nedir?

Yüzdeki kılların ayda yaklaşık yarım inç uzadığı göz önüne alındığında, kısa bir sakalın uzaması genellikle yaklaşık beş ila 10 gün sürer.

Benim İçin Çalışacak mı?

Kısa sakal, iyi, eşit bir yüz tüyü olan kişiler için en iyi sonucu verir. Eğer varsa yamalı yüz kılıbu, boşlukları daha da vurgulayacaktır.

Nasıl Tımarım?

3-5 mm’de bir düzeltici seti kullanın. Bazı bölgelerde (genellikle bıyık) daha kalın büyümeniz varsa, o bölgede bir derece daha kısa gidin, böylece eşit görünür. Ayrıca, düzelticileri korumasız kullanarak üst dudağınızda asılı kalan tüylerden kurtulmayı unutmayın. Kısa kirli sakalda olduğu gibi, burada da yüzünüze iyi bakmanız gerekir, bu nedenle bir peeling ve bir nemlendirici iyi durumda tutmak için.

Kişiye Özel Sakal

Bu ne?

İyi oturan bir foliküler eşdeğeri takım elbise, özel sakal, düzgün, tam yüz kaplamasıyla tanımlanır, ancak kırpılmış halde tutulur (herhangi bir noktada bir santimetreden uzun olmaz).

Taahhüt Nedir?

Büyüme için yaklaşık iki ila dört hafta, ama bakımın başladığı yer burası.

Benim İçin Çalışacak mı?

Daha akıllı bir ortamda çalışıyorsanız, kişiye özel sakal iyi bir seçenektir. Tutarlı kalmayı ve hatta her yerde kalmayı amaçlayan zarif bir görünüm. Bu nedenle, elmacık kemiklerini veya güçlü bir çene çizgisini vurgulamak isteyenler için harika; tersine, küçük bir çeneyi daha dolgun göstermek veya daha yuvarlak bir yüzü inceltmek istiyorsanız idealdir.

Nasıl Tımarım?

Kullanın düzelticiler İstediğiniz uzunluğa ulaşmak için her üç veya dört günde bir; daha dolgun uzayan bölgelerde saçların biraz daha kısalması. Sakalınızı suyla durulayın ve bir havluyla kurulayın, ardından düzgün görünmesini sağlamak için az miktarda şekillendirici macun veya sakal balsamı kullanarak ellerinizle düzeltin. Yüz kılı makası, aynı zamanda, süslemeler arasındaki başıboşluklardan kurtulmanıza da yardımcı olacaktır.

Daha Uzun Sakal

Bu ne?

Erkekler için testosteron Yumruk yükünden (ya da sadece iyi genlerden), avantajlardan birinde uzun bir sakal çıkacak. Bu, saçın yüzden düzgün bir şekilde uzaklaşmaya başladığı ve daha 3 boyutlu göründüğü zamandır.

Taahhüt Nedir?

Yaklaşık iki ila üç ay. Bu bir taahhüt ve bu arada yapılacak işler var.

Benim İçin Çalışacak mı?

Daha uzun sakallar, iyi, sağlam yüz kılları olan kişiler için işe yarar. İyi yüz oranları oluşturmak veya korumak için daha uzun tüyleri kullanabilirsiniz. Örneğin, küçük bir çeneniz varsa, orada büyüyen saç yüzün uzamasına yardımcı olur; Eğer ince bir yüze sahipseniz, yanlarda daha fazla saç büyümesi silueti doldurabilir. Yiyeceklerle çalışmamanız koşuluyla (çünkü sakal kılı ağları kimsede iyi görünmez) bu, çoğu kişinin işte yanına kalabileceği süre kadardır.

Nasıl Tımarım?

Sakalınız bu uzunluğa geldiğinde, birkaç günde bir şampuanlamanız ve bakımını yapmalısınız, aksi takdirde kuruma ve altındaki deriden nem alma riski taşır. Köklere bir sakal yağı sürün ve ellerinizle geçirin. Bu, onu besler ve saçın doğal nemini korumasına yardımcı olur. Formunu korumak ve parlak bir görünüm elde etmek için şekillendirici macunun kalıntısını kullanın. Ziyaret edin berber Her iki haftada bir kirpiklerinizi düzeltmek ve böylece yanak hattınızı temizleyebilsinler.

Tam Gandalf

Bu ne?

Yenilikçi sakal AKA tam Gandalf, çok arzu ederseniz kıvırıp kıvırabileceğiniz sakal türüdür.

Taahhüt Nedir?

İçin sakal bırakmak Bu uzunluk yaklaşık altı ila sekiz ay sürer, ancak aşamalar arasında ve aynanın önünde geçirilen zamanın düzgün olmasını sağlamak için bolca garipliğe hazırlıklı olun.

Benim İçin Çalışacak mı?

Büyükçe yüz mobilyaları yetiştirebiliyorsanız, bu en az bir kez denemeniz gereken bir şeydir, ancak aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Yağma olanlarda (ve ağır makine etrafında çalışan bir işi olmayanlar için) işe yarar. Yüz kıllarının cesur bir ifadesidir, bu yüzden kendinize uygun bir güvene sahip olduğunuzdan emin olun.

Nasıl Tımarım?

Düzeltme ve düzeltme için her iki veya üç haftada bir berberinizi ziyaret edin ve sakalınıza uzun bir sakalla aynı şekilde bakın – şampuan, bakım ve saç bakımı sakal yağı her gün. Tahta bir boru görünümü tamamlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *