Categories
Uncategorized

Siyahi Erkekler için 6 Cool Fade Saç Kesimi

Fade saç kesimi saç şeklini ve hacmini nasıl verebildikleri için günümüzde çok popüler. Soluk saç kesimlerinin daha da iyi yanı, neredeyse her tür saça yapılabilmesidir. Sıkı ve doğal olarak siyah erkekler için en havalı soluk saç kesimlerinden altı tanesini seçtik. Kıvırcık saç. Onları buradan kontrol edin:

Fade Saç Kesimi Stili # 1

soluk saç kesimi (1)

Fade saç kesimi, kısa ve sıkı bukleleri yönetmenin eğlenceli ve şık bir yoludur. Soluk saç kesimlerinde, saç yukarı çıktıkça yavaş yavaş kısalır.

Yine de bu soluk saç kesimi ile tapınaklar vızıldarken, arkadaki ve üstteki saçlar kalın ve dolu kalır. Arkadaki ve üstteki saçlar da aynı uzunlukta kesilir. Tarz söz konusu olduğunda çok fazla yumruk atan bu kadar basit bir saç kesimi, sence de öyle değil mi?

Bu tür bir saç stilini canlandırmanın birçok yolu var. Ancak buklelerinizin yumuşak, parlak ve nemli görünmesini sağlamak için onu çok parlak bir pomad ile giymek en iyisidir. Zaten yağlı saçlarınız varsa, pomadı atlayabilir ve buklelerinizi parlak ama mat bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Bunun gibi soluk saç kesimleri, her zaman, her yerde giymek için mükemmeldir. Partilere ve resmi etkinliklere takabilirsiniz. Bir ofis ortamında da bu kadar yerinde görünmeyecek. Bu saç kesimi çığlık atmıyor “Bana bak! Bana bak!”, ama normal solma saç kesimine basit ama şık bir dokunuş katıyor.

Fade Saç Kesimi Stili # 2

soluk saç kesimi (2)

Siyah erkeklerdeki farklı solma kesintileri arasında, bu muhtemelen en büyük favoridir. Başın tepesindeki tüm saçları yakından kırpılmış ve kısa tutan yüksek ve sıkı bir saç kesimi. Yanları ve arkası cilde yakın bir yerde hareket ediyor. Genel görünüm temiz ve klasik, pürüzsüz ve kesindir.

Bu, saçınızın ne kadar hızlı uzadığına ve saçınızın ne kadar uzun olmasını istediğinize bağlı olarak çok az bakım gerektiren veya hiç gerektirmeyen saç kesimi türüdür. Ama gerçekten, bundan daha fazla yıka ve giydirmez.

En iyisi bir takım elbise ve kravatla veya bir gömlek ve bir çift kot pantolonla giyilir. Aynı zamanda profesyonel bir ofis ortamında, çılgın bir partide veya yoğun bir basketbol oyununda tam da evde görünüyor.

Saç jölesi veya saç cilası yok mu? Sorun değil! Bu soluk saç kesimi, ıslak ve parlak bir yüzeyle veya cilasız harika görünüyor. Aslında, kuru veya mat bir yüzeyle giymeyi tercih ediyoruz. Tüm bayanların sevdiği dokunuş için daha yumuşak ve daha doğal.

Fade Saç Kesimi Stili # 3

soluk saç kesimi (3)

İşte gördüğümüz en havalı soluk saç kesimlerinden birinin başka bir örneği. Buradaki bu, stilin yanı sıra giyilebilirlik ve işlevsellik açısından da yüksek. Tapınak ve sırt sıkıca vızıldarken, başın tepesinde tam bir saç başı bulunur.

Soluk saç kesimi, yüzündeki dolu sakal ile daha fazla derinlik ve şıklık kazandırır. Ancak sakal olmadan bile saç kesimi kendi başına durabilir. Ağır bir şekillendirme gerekmez ve tam anlamıyla duştan çıkıp, birkaç kıyafet giyebilir ve saçınıza başka bir şey yapmadan kapıdan çıkabilirsiniz.

Biraz şekillendirmek istediğinizde, her zaman biraz pomad veya saç şekillendirici balmumu veya jeli uygulayabilirsiniz. Buklelere daha fazla parlaklık ve şekil eklemeye yardımcı olurlar ve taçlandıran ihtişamınıza ihtiyaç duyduğu parlaklığı verirler.

Fade Saç Kesimi Stili # 4

soluk saç kesimi (4)

Bu tür soluk saç kesimlerini giymek kesinlikle kendinizi modern ve başarılı bir beyefendi gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Genel olarak, temiz çizgileri ve dokulu görünümü seviyoruz. Sadece bu resme bakarak tepedeki saçın ne kadar dokulu hissettiğini neredeyse hissedebilirsiniz.

Kıvırcık siyah saçlarınız varsa ve aynı görünümü istiyorsanız, biraz da sakal uzatmak isteyebilirsiniz. Sakalla geldiğinde daha kötü olduğunu düşünüyoruz. Yan kısımlar, tapınaklar ve sırt kafa derisine yakın bir yerde hareket edecek ve üstteki saç tam olarak doğru kalınlık ve doku ile inceltilecektir.

Fade Saç Kesimi Stili # 5

soluk saç kesimi (5)

Eğlenceli ve şık soluk saç kesimi arıyorsanız, buna bir göz atın. Göreceğiniz ilk şey, yanlarda ve arkada güçlü bir solukluktur. Göreceğiniz bir sonraki şey, her zaman kıç tekmeleyebilen etkileyici Mohawk tarzı üst saç.

Diğer tüm soluk saç kesimleri gibi, yanlar ve arka kısımlar soluk ve sıkıca kırpılmış durumda. Bu tür bir üst saç elde etmek için buklelerinizin daha uzun olması gerekir, böylece tercih ettiğiniz uzunluğa göre şekillendirilebilir ve kesilebilir. Daha uzun üst saç, aynı zamanda saçınızı şekillendirmek için daha fazla yol anlamına gelir.

Bunun gibi solmuş bir saç kesimi ile onu doğal ihtişamıyla giymeli ve gevşetmelisiniz. Uzunluk değiştiğinde üst kısım kolayca kesilebilir ve şekillendirilebilir. Ayrıca, gelecekte bu saç kesiminden sıkılırsanız, istediğiniz zaman hızla daha kısa bir saç kesimine geçebilirsiniz.

Fade Saç Kesimi Stili # 6

soluk saç kesimi (6)

Solmuş saç kesimlerine bu kadar havalı nasıl direnebilirsin? Hassasiyeti ve temiz çizgileri kontrol edin. Dokunulmak için yalvaran o muhteşem saçlara bir bakın. Bu saçla ilgili her şey çok güzel görünüyor. Dönem.

Saç uzadığında, aslında daha da iyi görünecektir. Bu, üstte daha fazla yükseklik ve hacimle güzel görünecek türden bir saç kesimi. Görünümü tutarlı tutmak için yanları ve arka tarafı tekrar solabilirsiniz.

Ayrıca, parlak ve yumuşak görünmesini sağlamak için saçı eski güzel şekillendirme jeli ile kullanmak en iyisidir, ancak kuru bir mat da mükemmel görünmektedir.

Fade saç kesimi herkese gurur verici görünebilir. Çok şık ve işlevseldirler ve genellikle bakımı çok kolaydır. İşin püf noktası, istediğiniz şekilde giymek için doğru miktarda güvene sahip olmaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *