Categories
Uncategorized

Shahid Kapoor Yeni Saç Modeli ve Saç Kesimi Fotoğrafları Size İlham Verecek

Shahid Kapoor, tanınmış bir Bollywood oyuncusu ve Pankaj Kapoor. Bollywood endüstrisine girmeden önce, çoğu insan onu “Shahid Khattar” olarak tanıyor. Shahid Kapoor, son birkaç yıldır saç stilini çok çeşitli saç modelleri ve saç kesimi ile korumuştur. Alttan kesilmiş saç stilini gerçekten seviyorsanız, saçınızı onun gibi korumanız gerekir.

Shahid Kapoor, birkaç Bollywood filminde yeni saç ve saç stilleri deniyor. Flop filmi Shaandar için yepyeni etkileyici bir görünüm yapmadan önce ve şu anda yakında çıkacak filmi “Udta Punjab” için yeni bir moda görünümü alarak hazırlandı.

Shahid Kapoor Saç Modeli

Burada Shahid Kapoor’un Son Saç Modelleri, Giyinme stili, Eski ve gelecek filmlerden farklı saç kesimleri ile Saç Modeli adı hakkında bazı bilgileri ve fotoğrafları tartışıyor ve paylaşıyoruz.

1. R Rajkumar’da Shahid Kapoor Uzun Saç Modeli

R Rajkumar'da Shahid Kapoor Saç Modeli Adı
R Rajkumar’da Shahid Kapoor Saç Modeli

Shahid Kapoor Hairstyle, R Rajkumar filminde havalı görünüyor ve hayranlarının çoğu R Rajkumar filminde saç modeli isimleri arıyor. Çocuk saç modeli olarak da bilinen bu filmde uzun bir Messi saç stiline sahip.

2. Shandaar Filminde Shahid Kapoor Saç Modeli

Shandaar'da Shahid Kapoor Saç Modeli
Shandaar Filminde Shahid Kapoor Saç Modeli

Shandaar Movie’de Shahid Kapoor sade ve şık saç modeli. 2015 yılında gelen Shandaar Movie’de Alia Bhatt ile yukarıdaki resme bir göz atın.

Görmek gerekir: Virat Kohli Son Yeni Görünüm Saç Modelleri

3. Kaminey’de Shahid Kapoor Saç Modeli

Kaminey'de Shahid Kapoor Saç Modeli

Kaminey Movie’deki Shahid Kapoor’un yukarıdaki resmine bakın. Bu saç stilinde harika ve muhteşem görünüyor.

4. Teri Meri Kahaani’deki Shahid Kapoor Saç Modeli Adı

Teri Meri Kahaani'deki Shahid Kapoor Saç Modeli Adı
Teri Meri Kahaani’de Shahid Kapoor Saç Modeli

Teri Meri Kahaani’de Shahid Kapoor uzun saç modeli. Bu film Bollywood’da başarılı olmuyor ama birçok insan onun basit giyim tarzını güzel bir saç kesimi ile seviyor.

5. Haider Filminde Shahid Kapoor Kısa Saç Modeli

Haider'da Shahid Kapoor Kısa Saç Modeli
Haider’da Shahid Kapoor Kısa Saç Modeli

Haider Movie’de Shahid Kapoor kısa saç modelinin ne kadar farklı görünümü. Shahid Kapoor, kafasında çok kısa kıllarla uzun tıraş. Yukarıdaki Shahid Kapoor’un saç stillerini gerçekten sevdiyseniz, o zaman kesinlikle harikanın tadını çıkaracaksınız. David Beckham’ın saç modelleri.

Shahid Kapoor gibi ünlülerin saçları güzel saç stillerine sahip çünkü en iyi saç şampuanı ve saç kremi ve aynı zamanda saç uzmanlarından tavsiye almaya devam edin. Saçınızı da böyle istiyorsanız, o zaman gelin menshairstyleshub.com web sitesi düzenli olarak ve saç bakımı ipuçlarımızı takip edin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *