Categories
Uncategorized

Seyahat Güzelliğinde Olması Gerekenler – Çalışkan MVP’ler

Genel olarak seyahat etmek çoğu zaman çok stresli olabilir. Her şeyin zamanında ve zamanında olduğundan emin olurken konaklama, ulaşım gibi şeyleri çözmeye çalışırken… ayrıca hayatınızı 1 veya 2 çantaya koymanız gerekir.

Çantalarınızı paketlemeyi bitirdikten sonra, doğru şekilde emin olmalısınız. uçuş sırasında ihtiyaçlarınızı paketleyin aynı zamanda konforlu bir uçuş için çünkü kimse kuru, tahriş olmuş ciltle uyanmayı sevmez. Her zaman tekrarlanan soru şudur: Fazla paketlemediğinizden ve TSA ağırlık limitinde kalmadığınızdan nasıl emin olursunuz?

Uzun bir uluslararası uçuşun üzerine bu stresi katlayın ve sadece güzellik MVP’lerinizi kesinlikle paketlediğinizden emin olun. Çünkü HİÇBİR ŞEY, gerçekten ihtiyacınız olmayan bir şeyin ağırlığını taşımaktan daha kötü değildir.

Bildiğiniz gibi, eve geldiğimde yüzümü yıkamayı ve zaman izin verdiğinde cilt bakımı rutinimi yapmayı SEÇEN bir insanım (ICYMI: Holy Grail Cilt Bakımı Rutini burada).

Seyahat ederken, yalnızca hava ve seyahat stresi ile mücadele etmek için güvenebileceğim çalışkan güzellik malzemelerimi toplamaya özen gösteriyorum. Bununla birlikte, moda ayı boyunca Paris ve New York’tayken beni taze ve nemlendiren güzellik kahramanlarımın neler olduğunu paylaşmak istedim.

İçinden Gelen Güzellik

Nerede olursam olayım Goop Glow Paketlerimi her zaman yanımda taşıyorum ve Beauty Chef’s Inner Beauty Powder’ı da seviyorum. Bu Clé De Peau Göz Maskeleri, göz altı gözlerimi sıkı ve nemli tutarak jet gecikmesini yenmek ve yorgun yolculuk gözlerini dışarıda tutmak için harikadır.

GOOPGLOW Sabah Süper Tozu

Bu adamlar her an çantamda. Ritüel olarak her sabah suyuma bir paket ekliyorum. Temiz, etkilidir ve hücresel enerji üretimini desteklemek için vitamin ve COENZYMNEQ10 ile doludur.

Clé de Peau Beauté Canlılık Artırıcı Göz Maskesi

Bu maskeyi özellikle seyahat ederken ve uçakta bazı zzz’leri yakalamadan hemen önce seviyorum. Gözlerimin donuk görünmesini engelliyor ve beni nemlendirmek için kuru, uçak havasıyla mücadele ediyor.

Güzellik Şefi İÇ GÜZELLİK TOZU

Güzelliğin içinde başladığına inanan bir kişi, bu güzellik tozunu çaylarıma ve suyuma ekliyorum. Tüm vitamin ve minerallerimin yanı sıra pre ve probiyotiklerimi de almamda bana yardımcı oluyor.

Son zamanlarda, gerçekten doğal, nemli bir görünüme girdim ve bu ürünler, nerede olursam olayım en iyi şekilde görünmeme ve hissetmeme gerçekten yardımcı oldu. Cildim biraz kuru hissetmeye başladığında, fazladan bir hidrasyon desteğine ihtiyacım olduğunu biliyordum ve bunu karıştırdığımdan emin oldum. iS KLİNİK Hydra-Cool Serum gerçekten hile yapan benim vakfıma veya kapatıcıma. Tüm seyahatlerim boyunca yüzümde neler vardı:

Saç Kahramanları

Saçım şu anda çok kısa ve normal düz saçlarıma daha fazla sıçrama ve hacim eklemek için ona küçük bir dalga ekledim. Saçımın yerinde olduğundan emin olmak için yanımda getirdiğim eşyalar:

Amazon’da Viboos Sıcak Hava Fırçasıbenim Oribe Kuru Tekstüre Edici Sprey (gerçekten en iyisi) ve benim Mason Pearson Fırçası saçıma çok hacim verdiği için asla geride bırakmam

Ayrıca – seyahat etmenin cildinizi çok fazla kurutacağını unutmayın. Susuz kalmayı unutmadığınızdan emin olun. Yeniden kullanılabilir bir su şişesi getirin kendi kendini temizleyen bir Larq Biri harika çünkü aşırı fiyatlı havaalanı suyu için ödeme yapmak zorunda kalmadan herhangi bir çeşmede dolabilirsiniz. Mümkün olduğunda tek kullanımlık plastik kullanımınızı ortadan kaldırabileceğiniz için çevre için de daha iyidir.

Larq Kendi Kendini Temizleyen Su Şişesi

Su ve şişeden% 99,9999’a varan biyo-kirleticileri ortadan kaldırmak için UV-C LED ışığı kullanan kendi kendini temizleyen bir su şişesi

Seyahat ederken HER ZAMAN yanınızda hangi güzellik ürünlerini getiriyorsunuz? Seyahat güzellik ipucu sırlarınız var mı? Instagram sayfamızda bize bildirin buraya!

Fotoğrafı çeken: Karla Ticas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *