Categories
Uncategorized

Sara Sampaio Saç, Saç Yapma, Saç Kesimi, Saç Rengi

Sara Sampaio Mandela Özgürlüğe Uzun Yürüyüş
Sara Sampaio Mandela: Özgürlüğe Uzun Yürüyüş’ün galasında

Doğum Adı

Sara Pinto Sampaio

Yaş

Sara, 21 Temmuz 1991’de doğdu.

Dogum yeri

Porto, Portekiz

Meslek

Moda / Pist modeli

Doğal Saç Rengi

Koyu kahverengi

Sosyal varlık

Onunla bağlantı kurun Twitter ve Facebook.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Sara Sampaio saç modeli 2016

Sara Sampaio, yakasında yuvarlak kroşe tarzı delikler ve kırmızı halıda yürürken uzun ve tonlu iğnelerini gösteren uyluk otlatma etek çizgisi olan bordo bir elbise ile göz alıcı bir görünüm sunarak süper model tarzı kimliğini gösterdi. Liverpool Moda Festivali Sonbahar / Kış 2016 Mexico City, Meksika’da 6 Eylül 2016’da Televisa San Angel’da. Etkinlik kapsamında bir basın toplantısına da katıldı.

Saç rengi

Koyu kahverengi

Portekizli model, parlak koyu esmer kilitlerini, sofistike elbisesini, alt kalçalarına çarpan ve kıskanılacak ve jimnastikte bilenmiş bacaklarına ve bir eğriye çeken biraz kısa etek çizgisiyle tamamlamaya çalıştığı şık, kıvrımlı bir saç stilinde takmayı tercih etti. İnce belini vurgulamasına yardımcı olan ve minyon figürünü vurgulayan sarılma tasarımı.

Saç uzunluğu

Uzun

25 yaşındaki manken, uzun, akan esmer saçlarını gevşek bir saç modeliyle şekillendirmeye karar verdi; bu, cilalı makyajıyla dudaklarında pırıltılı pembe bir gölge, tamamlayan ince pembe renkli allık ile iyi desteklendi. nemli teni ve minimal siyah göz kalemi.

Saç modeli

Gevşek Dalgalar

Sara, ipeksi ve uzun buklelerini şık, gevşek bir saç stilinde şekillendirmeyi seçti. Sol taraftaki kilitlerini biraz dağınık bir şekilde ayırmayı seçmişti. Parçanın yan tarafındaki kilitleri düzgün bir şekilde geriye fırçalandı ve kulağının arkasına kayarak şık küpelerini göstermeye yardımcı oldu. Diğer taraftaki kilitleri, basamaklı dalgalar halinde yüzünün yan tarafına düşecek şekilde tasarlanmıştı. Gevşek kilitleri omuzlarının üzerinden geçti.

Vurgu Rengi

Yok

Saç yapısı

Dağınık Düz

Ünlü giyim markasının yeni ürün serisinin lansmanını tanıtmak için düzenlenen etkinlikte baş döndürücü görünümü için parlak esmer saçlarını muhteşem dağınık düz dokulu saç modeli ile giymeyi seçti.

Saç aksesuarları

Yok

Profesyonel İpucu

Temiz, kuru ve düz kilitlerle başlayın. Ardından, uzunluk ve saç tipine göre kilitlerinizi bölümlere ayırın. Bir bölümü düzleştirin ve tekstüre spreyi ile buğulayın. Saç maşasının etrafına sarın ve iki ila üç dakika bekletin. Adımları tüm bölümlerle tekrarlayın. Bukleleri kırmak ve karışıklıkları gidermek için parmak tarağı. Son rötuşu sağlamak için biraz daha doku spreyi buğulayın.

2.

Sara Sampaio saç modeli 2016

Sara Sampaio, korsajda fırfırlı bir ayrıntıya sahip siyah bir elbise ile çarpıcı ve şık bir görünüm sergiledi ve omuzlarında ve kollarında kumaşın arkasını görerek, salonuna katılırken tonlu kollarına ve yontulmuş omuzlarına bir bakış attı Jimmy Choo 20. Yıldönümü Etkinliği sırasında New York Moda Haftası 8 Eylül 2016’da New York’ta. Etkinliğe diğer önemli katılımcılar Chanel Iman, Olivia Culpo, Jasmine Tookes, Jamie Chung ve Taylor Hill’di.

Saç rengi

Koyu kahverengi

25 yaşındaki manken, parlak koyu esmer buklelerini şık bir saç stiliyle şekillendirmeye karar verdi; bu, uzun bacaklarını mükemmelliğe ve kıvrımlı bir şekilde gösteren, uyluk otlayan etek çizgisine sahip sofistike siyah elbisesiyle mükemmel bir uyumdu. İnce belini vurgulamaya yardımcı olan ve minyon figürünü vurgulayan fiting.

Saç uzunluğu

Orta

Portekizli model, parlak esmer kilitlerini bağlı bir saç stiline dönüştürmeyi seçti, bu da etkinlikte saç uzunluğunu belirlememizi imkansız kılıyor. Bu nedenle, bu bölüm için her zamanki saç uzunluğu ile devam edeceğiz.

Saç modeli

Yüksek Topuz

Sara, orta uzunlukta esmer kilitlerini şık, yüksek topuzlu bir saç modeliyle kaydırmaya karar verdi. Düzgün ve tamamen kilitlerini geri fırçaladı ve başının tepesinin üzerinde topladı. Saçları da kulaklarından süpürüldü, bu da şık elmas küpelerin gösterilmesine yardımcı oldu. Saç stilinin stil oranını daha da artırmak için yanlarda ve topuzun üst kısmında birkaç iplik bırakmıştı.

Vurgu Rengi

Yok

Saç yapısı

Düz

Prestijli moda markasının başarısını kutlamak için düzenlenen gösterişli etkinlikte ortaya çıkması için ipeksi esmer buklelerini hoş, düz dokulu bir saç stiliyle şekillendirmeyi seçti.

Saç aksesuarları

Bilinmeyen

Profesyonel İpucu

Nemli buklelerinizin üzerine yumuşatıcı serum uygulayın. Daha sonra, daha iyi bir doku kazandıracağı için saçınızın kurumasını bekleyin. Zamanında biraz azalıyorsanız, saç kurutma makinesini de kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kilitlerinizi, dolaşma ve bükülmeleri giderecek bir kürek fırçasıyla düzeltin. Karma kıllı bir fırça ile kilitlerinizi çok yüksek bir at kuyruğuna geri kaydırın. Şık bir topuz oluşturmak için at kuyruğunu kendi etrafında çevirin. Gevşek tellerle ilgilenmek için yanlara ve üstüne yağ sürün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *