Categories
Uncategorized

“Şapka Kılı” ile Mücadele Etmek İçin Basit İpuçları

şapka günlük baharat havalı jel

15 Ocak Milli Şapka Günü. Evet, Milli Şapka Günü bir şeydir. Ülkenin çoğu vücut ısısını korumaya yarayan bir bere veya Balaclava takarken – canın cehenneme, Yaşlı Adam Kış! – daha sıcak iklimlerde yaşayan bazı şanslı insanlar, potansiyel olarak donma nedeniyle kulağını kaybetmeden seçtikleri herhangi bir kapağı rahatça bağlayabilirler: beyzbol şapkası, bere, kayık, düz şapka, 10 galon şapka vb.

Bununla birlikte, “tatili” kutlamak için şapka taksanız da takmasanız da, kendinizi hava koşullarından koruyun veya tamamen örtün göze çarpan kel nokta, şapkanız kaçınılmaz olarak kafanızdan çıktığında, “şapka kılı” utancından kurtulmak isteyeceksiniz. Bilirsiniz, saçınızın bazı bölgelerde başınıza kadar keçelendiği, ancak diğerlerinin çoğunda mutasyona uğradığı ve kendi başına bir hayat sürdüğü görülüyor.

Mark Jacobs, Tony Hale ve Josh Duhamel ile birlikte yelelerini şekillendirmeye yardımcı olan ünlü damat Benjamin Thigpen, “Birçok erkek günlük olarak şapka takıyor ve şapkalar da zekice bir stil aracı olarak kullanılabilir,” diyor. “Saç hacmini azaltmak veya Swagger tarzı saçları evden gideceğiniz yere kadar yerinde tutmak için harika çalışıyorlar.”

“Şapka Kılı” ile Nasıl Mücadele Edilir

eski baharat saç havalı jel# 1. Yüksek Tutuşlu Jel Kullanın

Az miktarda Old Spice Hair’ın en yeni ürününü uygulayın, Swagger Jel (7,99 $), parmak uçlarınıza sürün ve şapka çizgisine uygulayın. Swagger Gel, her şeyi yerinde tutma gücüne sahiptir ve aynı zamanda ılımlı bir parlaklık sağlar. Çok parlak bir şey değil – ışık çarptığında başınız parlamaz – ancak parlak, sağlıklı bir görünüm yaratır.

# 2. Saçınızı Kuru Tutun

Ulusal Şapka Günü kutlamalarının, vahşi kutlamalar açısından Bayrak Günü’ne rakip olduğunu anlıyoruz, ancak Thigpen, şapkayı takmadan önce saçınızı kuru ve şık tutmanın şart olduğu konusunda ısrar ediyor. “Saçınız ıslaksa düzleşecek ve şapkanın şeklini alacaktır” diyor.

# 3. Su kullan

Jeli sürdüğünüzde kask yapmak gibi değil. İstediğiniz görünümü korumanıza yardımcı olurken, parmak uçlarınızla ütülemeniz gereken alanlar olacaktır. Sudan başlayın. Bu işe yaramazsa, işleri şekle sokmak için az miktarda su kullanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *