Categories
Uncategorized

Sakallı Kel Adam: 2019’a 20 Özel Görünüm

Özellikle saç kaybeden erkekler için kel kafa ve sakal en iyi kombinasyonlardan biridir. Günümüzde sakallı birçok erkek, benzersiz bir görünüm için kafasını tıraş etmeye cesaret ediyor. Daha olgun ve çekici görünüyor.

Kel ve sakal için çeşitli kombinasyonlar mevcuttur. Aşağıdaki listeden yüzünüze göre uygun olanı bulun. Bu sıcak sakal stilleriyle stil oyununuzu yutturun.

Kel Erkekler için Son Sakal Stilleri

Kel bir erkekseniz ve sizin için en iyi sakal stillerini arıyorsanız, bu çok yönlü ve ince sakal stillerini deneyin.

1. Mors Bıyıklı Sakal

sakallı ve bıyıklı kel kafa

Mors bıyıklı sakal, kel erkekler için çok cesur ve seksi bir stildir. Mors bıyığının üst dudağınızda yattığı söylenir. Gür mors bıyıklı, tamamen büyümüş, kalın bir sakal, çok erkeksi bir şey giymek söz konusu olduğunda çok iyi bir kombinasyon oluşturur.

2. Anız

kirli sakallı kel erkekler

Hafif veya orta boy kirli sakal, her zaman taşıyabileceğiniz bir şeydir. Bu, tarzları için minimalist olan ve yine de kendi tarzlarını ifade etmek isteyen erkekler için sakallı iyi bir kel.

Anız, genel avatarınıza eklediği beyefendi görünümüyle bilinir. Anız alırsın bırak sakal saçların uzamasına temiz bir tıraş olduktan sonra biraz.

3. Tam Büyümüş Sakal

tam sakallı kel

Büyümüş sakal, sakalı kalın ve gür çıkan erkekler için bir şeydir. Bıyıklarıyla harmanlanan kalın bir bıyıkla eşleştirilen bu sakal, kendine özgü bir cinsiyet çekiciliğine sahip, genel olarak tüylü bir görünüm verir. Bu nedenle dağınık sakalınızdan bir stil oluşturmak istiyorsanız, bu mükemmel bir seçimdir.

4. Çapa Sakalı

çapa sakallı kel adam

Bu sakal stili adından da anlaşılacağı gibi bir geminin çapasını andırır. Bu, çene hattı boyunca aşağı ve ileriye doğru uzanan ve favoriler içermeyen sivri bir sakaldır. Bıyıkla eşleştirildiğinde, bu sakal stili, kare veya dikdörtgen yüzleri olan kel bir adam için mükemmel bir seçimdir.

5. Hollywood Tarzı

sakallı kel erkekler

Hollywood Ian stili, bir bıyığa bağlı, tamamen uzamış bir sakaldan oluşur. Bu görünümde favoriler ortadan kalkar. Keçi sakalı ve bıyığın birleşimi olduğu düşünülmektedir. Bu sakal yuvarlak yüzlü erkeklerde güzel görünüyor.

6. Daire Sakalı + Burr Kesim

Çember sakal, keçi sakalı ve bıyığın birleşimidir. Adından da anlaşılacağı gibi, sakalın ağız bölgesini çevreleyen ince yuvarlak bir şekli vardır.

Bu, dökmeyen bir sakal stili ve her yaştan erkek arasında her zaman popüler olmuştur. Yuvarlak yüz dışında tüm yüz kesimi olan erkekler bu sakal stilini takabilir.

7. Van Dyke

Van Dyke, keçi sakalı ve sivri bıyığın birleşimidir. Bıyık stiline modern zaman varyasyonları getirildi. Bu tarzda yanaklar temiz traş edilir.

8. Keçi sakal

Sakal combo ile rock için en havalı kel kafalardan biri. Keçi sakalı, sakalın bıyıkla bağlantılı olmadığı günümüzde Billy keçisinin bir çeşididir.

Çeneyi tamamen kaplayan ve bıyıkla kaynaşan bir tutam yüz kılından oluşur. Bir sakal şeridi çeneden geriye doğru uzar ve çene hattının ortasında sona erer.

9. Ördek kuyruğu

Bazı beylere göre ördek kuyruğu bir ördeğin kuyruğuna benziyor! Altta uzun bir noktaya kadar giderek daralan çeneyi örten sakaldan oluşur.

Kalan sakal, çene kısmına göre daha kısa kesilir. Dikdörtgen yüzlü erkekler bu tarz ile sakal oyunlarını renklendirebilirler.

10. Dost Koyun Pirzola

Koyun pirzolası sakallı kel kafa

‘Dostça koyun pirzolası’, bıyıkla kaynaşan, kalın büyümüş favorilerden oluşur. Favoriler, çene çizgisine ve ağzın açılarına kadar dikey olarak aşağı doğru büyür. Çene temiz bir şekilde tıraş edilir.

11. Hollanda Sakalı

Hollanda sakalında favoriler, çene hattı ve çene boyunca büyüyen sakal ile bağlantılı görünmektedir. Çene kısmı çenenin ötesine uzanır ve biraz daha uzar. Çenenin üst kısmı kılsızdır. Sakal, tam bir görünüm için ince ince bir bıyığa bağlanır.

Hiç Bilmediğin En Uzun Sakallar Var

12. Çene Pufu

Çene kabarıklığı, alt dudaktan çene üzerinden aşağı doğru büyüyen yüz kıllarından oluşur. Uzun bir şekle sahiptir. Daha çok abartılı bir şekilde büyüyen bir ruh parçası gibi.

Bu sakal stili, geniş yüzlü erkekler için iyi bir seçenektir. Bıyık konusunda belirli bir kısıtlaması yoktur.

13. Fransız Çatal

Fransız çatalı, çok sanatsal ve eşsiz bir sakal stilidir. Kalın gür yüz kıllarına sahip olanlar için ideal bir seçenektir.

Ortadan iki kısma ayrılan, çenenin dışına çıkan kalın sakaldan oluşur. Adı Fransız çatalından gelmektedir çünkü orijinal Fransız çatallarının iki ucu vardır.

14. Hulihee

Hulihee, dostça koyun pirzolalarının daha dağınık, daha ağır ve daha gür bir şeklidir. İçinde, daha kalın favoriler ince bir bıyıkla bağlantılı. Kafası kel olan erkekler bu sakal stilini çok iyi taşıyabilir.

15. Hipster Sakalı

kel kafa ile hipster sakal

Yenilikçi sakal, tamamen uzamış sakal ve kalın bir bıyıktan oluşan uzun, kalın ve dolgun bir sakal stilidir. Dağınık sakallı sivri bıyık, bu tarz için mükemmel bir kombinasyon oluşturur.

Sizin İçin En İyi Tıraş Makinesi ve Sakal Düzeltici Kılavuzu

16. Balbo

Balbo, bir keçi sakalı ve birbirine bağlı olmayan bir bıyıktan oluşur. Bu sakal stili iki-üç bölümden oluşmaktadır. Ruh yaması ve çene kayışı isteğe bağlıdır ve görünümünüzde istediğiniz varyasyon türüne bağlıdır.

17. Brett Sakal

Bu sakal, favorilere bağlanması dışında çene perdesine benzer. Çeneyi kaplar ve çene hattı ve çene boyunca uzayan ve kulak memesinden kulak memesine uzanan bir saç şeridi ile şekillendirilir.

Ruh yaması ve çene kayışından oluşur. Sakallı bu kel, yuvarlak yüzlü erkekler için tam bir ‘evet’.

18. Çene Perdesi

Çene perdesi, adından da anlaşılacağı gibi çeneyi bir perde gibi aşağı doğru örter. Çene hattı boyunca favorilerde büyür ve çeneyi örter.

Ancak bu sakal stilinin eşsiz kalitesi, bıyıkların eşlik etmemesidir. Bu sakal, dar yüzlü erkekler için uygun bir seçimdir.

19. Soul Patch

sakallı kel kafa

Ruh yaması, adından da anlaşılacağı gibi, alt dudaktan çeneye doğru uzanan, ruh şeklinde bir saç parçasından oluşur. Yama çenenin ötesine uzanmaz.

Modern Erkekler için Harika Kısa Saç Modelleri

20. Kısa Kutulu Sakal

kısa kutulu sakallı kel erkekler

Bu basit, eski moda, ancak çok nezih ve şık bir sakal takma şeklidir. İçerisinde favoriler, sakal ve bıyıklar düzgünce çıkarılır ve birbiriyle harmanlanır.

Üst yanaklar ve boyun düzgün bir şekilde tıraş edilir. Bu, bakımlı ve kesilmiş bir görünüm verir. Tüm yüzleri kesilmiş kel erkekler bu sakal stilini çok iyi çıkarabilir.

Sakallı kel adamlar gerçekten harika görünüyor. Bu 20 görünüşün tamamı bunun kanıtıdır. Bu yüzden, eğer saçları dökülmüş bir erkekseniz, bu yıl denemeniz için bir göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *