Categories
Uncategorized

Saçsız Erkekler İçin En İyi Saç Modelleri

Saçsız Erkekler İçin En İyi Saç Modelleri

Kel olmak en iyimizin başına gelir – bu, Amerika’daki 35 milyondan fazla erkeği etkileyen genetik bir lanettir. Statisticsbrain.com. Aslında, erkeklerin yaklaşık yüzde 40’ı, 35 yaşına kadar saç çizgilerinin azaldığını fark edecek; 65’e ulaştıklarında balonların yüzdesi yüzde 65’e; ve 80 yaşında% 70’e ulaşır. Elbette o zamana kadar büyük olasılıkla saç dökülmesinden daha önemli endişeleriniz olacaktır.

Ve birçok marka ve şirketin sizi inandıracaklarına rağmen, henüz bir çare yok. Saçsızlaşmayı yavaşlatabilirsiniz – bahsettiğimiz bazı ürünler bunu yapmanıza yardımcı olur – ama bir tedavi? Hayır, gerçek değil.

Yine de, bu saç dökülmesi tamamen normal olmasına rağmen, birçok erkek saç dökülmelerinin dünyaya kendilerinde bir sorun olduğunu söylemesinden korkuyor, bu da neden bu kadar çok aptal olduğuna inandığımızı açıklayabilir saç dökülmesi efsaneleri. Mağazadan satın aldığınız için ödeme yapmak ve kullanmak istemiyorsanız saç dökülmesi ürünlerive sürekli şapka takmaktan bıktıysanız, kalan saçınızı kesmeniz ve kelliğinize sahip çıkmanız gerekir.

Kısa ve bakımlı tutmak gibi erkekler için bazı saç stilleri aslında saç kesimi kadınların sevdiği; saçsız başınızın etrafında savunmacı bir saç çevresi oluşturmak için boşuna bir girişimde taramak gibi diğerleri, hiç kimse için iyi bir görünüm değildir. Doğru saç kesimini bulmak biraz deneme yanılma gerektirebilir, ancak bize güvenin – kubbenizi ne kadar saçınız kaplasanız da güzel görünmenizi sağlayacak bir saç modeli var. Kendiniz için en iyisini bulmanıza yardımcı olmak için, saçlarınızda saçlarınız için yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenleri belirledik, böylece ne olursa olsun en iyi şekilde görünebilirsiniz. ne kadar küçük saç aptal genleriniz sizi baş başa bıraktı.

Sonraki: Saçsız Saç Stillerinde Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *