Categories
Uncategorized

Saçınızı Uzatacak Sevimli Koruyucu Saç Modelleri

Sevimli, koruyucu saç modelleri mi arıyorsunuz? Şanslısın. Bu saç modelleri, saçlarını uzatmak isteyenler içindir. Saçınızı birkaç gün içinde tutmak için harikadırlar, aynı zamanda saçlarınızın daha sağlıklı olmasını da sağlarlar. Bu stilleri inceleyin ve sevimli ve yapılabilir bulduğunuz bir şey olup olmadığına bakın!

Örgülü Topuz

Örgülü çörekler, bu sevimli koruyucu saç stilleri listesindeki ilk seçenektir. Örgülü çörekler, herkes için bomba koruyucu stillerdir. Örgülü topuzunuza kaç tane örgü eklemeye karar verirseniz verin, bu stille sevimli bir bohem havası elde edeceksiniz.

Örgülü çörekler herkes için değildir, çünkü çoğu stilin genel görünümünün hayranı değildir. Ancak ben her zaman herkesin yeni ve taze bir şeyler denemesini öneririm. Bu tarzın birçok avantajı var. Örgülü topuz saç modeli, saçınızı sürtünmeden korur, saçınızı nemli tutar ve size giymeniz için güzel bir saç modeli bırakır. Bu bir moda ifadesidir ve dikkate alınması gereken harika bir genel koruyucu stildir.

Saçınızı Uzatacak Sevimli Koruyucu Saç Modelleri

Bükülmeler

Bükülmeler, günümüzde ve hatta gün içinde rock yapmak için popüler bir koruyucu stildir. Bükülmeler, uzatma veya doğal saç ile yapılabilir. Twist haftalarca sürebilir ve bu yüzden insanlar bu koruyucu saç stiline bir süre değer verdiler. Bu saç modeli, saçınızı kaplayıp koruyabilir, aynı zamanda size saçınızı yukarı, aşağı, vb. Takma seçeneği sunar.

Bu koruyucu bükülme stili, zahmetsiz bir görünümdür. Bu saç stilini düşünmeniz için birçok neden var. İşte bu yüzden bu listede. Bu koruyucu bükülme stilini düşünün ve onun hakkında ne düşündüğünüzü görün. Bükülmüş saç modeli doğru yapılırsa, saçınızın bu stili kullanarak büyük ölçüde büyüdüğünü göreceksiniz.

Saçınızı Uzatacak Sevimli Koruyucu Saç Modelleri

Yüksek Topuz

Bu sevimli koruyucu saç stilleri listesindeki bir sonraki stil, yüksek topuz. En iyi topuz saç modeli, birçok kişi tarafından hayranlık uyandıran standart bir stildir! Bu tarz birçok yönden zarif ve zahmetsizdir. Yüksek topuz, kötü bir saç günü için kurtarıcıdır, nemi hapseder ve çok sevimli görünür!

Yüksek topuzlu saç modeli, yaşı ne olursa olsun herkes için uygundur. Ayrıca bu stili herhangi bir olay veya durumda sallayabilirsiniz. Bu saç stilini sevmemeniz için küçük bir şans var. Topuzunuzu dağınık, şık, örgülü vb. Takabilirsiniz. Bunun harika bir koruyucu stil olmasının bir başka nedeni de budur! Üst topuz, çoğu kişinin doyamayacağı bir stildir ve nedenini görmek kolaydır. Yüksek topuzu kendinize deneyin ve ne düşündüğünüzü görün!

Saçınızı Uzatacak Sevimli Koruyucu Saç Modelleri

Hollandalı Örgüler

Hollandalı örgüler, dikkate alınması gereken muhteşem bir saç modeli ve çoğumuz nedenini biliyoruz! Kötü bir saç günü geçirirken, bu birçok insan için bir yol! Yine de birçok kişi, saçınızı birkaç hafta bu şekilde tutmanın, daha az manipülasyonu önleyeceği için saçınızın uzamasına izin vereceğini bilmiyor. Siz farkına varmadan, saçınızın bakımını sürdürürseniz saçlarınız çiçek açacaktır.

Bu tarzın bu kadar harika olmasının bir başka nedeni de elde etmenin çok basit olmasıdır! Nasıl örgü yapacağınızdan emin değilseniz, birinden bu stilde size yardımcı olmasını isteyebilir veya size bu konuda yol gösterecek bazı öğreticiler bulabilirsiniz! Her iki rota da size kesinlikle giymeniz için sevimli bir saç modeli verecektir!

Saçınızı Uzatacak Sevimli Koruyucu Saç Modelleri

Kutu Örgüler

Kutu örgüler, özellikle Afro-Amerikan toplumunda bir başka popüler koruyucu stildir. İşte nedeni. Kutu örgülü saç modeli, uygun şekilde elde edilirse saçı çok koruyucudur. Bu özel görünümü elde etmenin birçok yolu vardır. Sadece stilin doğru ve saçınıza zarar vermeyecek şekilde yapıldığından emin olmanızı önermek istiyorum. Saçınıza zarar vermek değil, korumak istiyoruz. Örgülerinizi çok sıkı yapmadığınızdan emin olun. Bu saç modeli çok sıkı biçimlendirilmişse, biraz kırılma bulacaksınız.

Kutu örgülü saç modeli, birçok insan tarafından yaygın olarak giyilir. Kendi saçınızı nasıl yaptıracağınızdan tam olarak emin olmadığınızda, her zaman bu stilin farklı versiyonlarına bakabilirsiniz.

Ayrıca bakınız

Saçınızı Uzatacak Sevimli Koruyucu Saç Modelleri

Düşük Topuz

Düşük çörekler benim favorim! Bu saç modeli, tüm saç tipleri için gerçekten harika bir koruyucu stil. Düşük çörekler, daha zarif etkinliklerde veya gündelik olanlarda da giyilebilir, bu yüzden kişisel olarak bu stili gerçekten seviyorum. Düşük çörekler her durum için mükemmeldir. Bu görünümü bir yan veya orta kısımda elde edebilirsiniz. Hepsi sana bağlı. Bu saç modeli ile çalı, tarak, jel (yumuşatıcı krem) ve saç tokası gibi bazı temel ürünlere ihtiyacınız olacak. Tüm bu ürünleri kullanırsanız, bu görünüme kesinlikle ulaşabileceksiniz!

Saçınızı uzakta tutmak istediğinizde, alçak bir topuz sizin için mükemmel bir seçenektir! Düşük topuz, saçınızı korurken saçınıza ısı ve sürtünmeden bir mola verecektir.

Saçınızı Uzatacak Sevimli Koruyucu Saç Modelleri

Uzay Çörekler

Uzay çörekler, giymeyi düşünmek için harika ve eğlenceli bir koruyucu stildir. Uzay çörekler basitçe iki çörektir – başınızın her iki yanında birer tane. Birçok insan bu saç stilini çocuksu buluyor. Ancak, herkes (genç veya yaşlı) bu görünümü zahmetsizce çıkarabilir! Uzay topuz görünümünü elde etmenin birçok yolu vardır. Bu görünüme örgüler, kıvrımlar ve hatta bukleler ekleyebilirsiniz! Bu saç modeli gerçekten çok yönlüdür ve her saç tipinde yapılabilir!

Space topuz saç modeli sizin için olabilir veya olmayabilir. Saçınızı uzatmak istediğinizde veya sadece rock yapmak için yeni, eğlenceli bir stile ihtiyaç duyduğunuzda size seçenekler sunmak için bu saç stilini bu listeye eklemek istedim. Bu stili kendiniz deneyin ve yıpratmak isteyeceğiniz bir şey olup olmadığına bakın!

Saçınızı Uzatacak Sevimli Koruyucu Saç Modelleri

Umarım bu makale size denemeniz için sevimli koruyucu saç stilleri vermiştir! En sevdiğiniz stilin hangisi olduğunu aşağıya yorumlayın!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/367817494571915356/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *