Categories
Uncategorized

Saç Dökülmesi İçin EN İYİ Saç Fırçaları

Tüm fırçalar değil eşit yaratılmış. Ve eğer saçlarınız inceliyorsa, saçınızın dolgun, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamak için kesinlikle kullanmanız (ve kaçınmanız gereken!) Fırçalar vardır. Mükemmel saç fırçanızda neye bakmanız gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin, yaban domuzu kılı saç fırçaları neden bu kadar popüler ve en iyi saç fırçaları Seyrekleşen saç.

İncelen Saçlar İçin Saç Fırçaları Nasıl Alınır?

Saç inceltmek için saç fırçası satın alırken, her fırçanın kıl malzemesine, şekline ve boyutuna bir göz atın. Doğal malzemelerden (yaban domuzu kılı gibi) yapılmış yumuşak bir fırça kılı her zaman iyi bir yatırımdır – saçınızı bölmezler veya yırtmazlar ve ayrıca saç derinizdeki dolaşımı artırdıklarına inanılır. Bu, yeniden büyümeyi teşvik etmeye yardımcı olabilir!

Her boyuttaki saç fırçalarına bakarken, köklerinize kolayca ulaşabilecek daha küçük bir fırça tercih edin. Bu, daha fazla hacim oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Saç fırçanızın şekli de önemli olacaktır. Yuvarlak veya havalandırmalı fırçalar, bir fön makinesi ile şekillendirirken saçları toparlamayı kolaylaştırabilir. Havalandırmalı yuvarlak bir fırça bulabilirseniz, bu muhtemelen en iyisidir. Bu, ısının fırçadan geçmesine izin verir, böylece saçınız maksimum şekillendirme hacminden faydalanabilir.

Yaban Domuzu Kılı Fırçaları Neden Bu Kadar Popüler?

Yaban domuzu kılları, yüzyıllardır saç fırçası malzemesi olarak kullanılmıştır! Ama neden? Görünüşe göre bu hayvan kılının arkasında saçı sağlıklı ve parlak gösteren sayısız özellik var. Saç seyrelmesinin (ve çoğu saç tipinin) yaban domuzu kıllarından yararlanmasının birkaç nedeni:

  • Yaban domuzu kılları, saçınızın doğal yağlarının (sebum) yayılmasına yardımcı olarak güçlü, parlak teller oluşturur.
  • Yaban domuzu kıllarıyla fırçalamak saçınızın dökülmesini önlemeye yardımcı olabilir.
  • Bu kıllar her saç tipini, en kötü karışıklıkları bile çözebilir.
  • Statikliği gidermeye yardımcı olur.
  • Kıllar% 100 doğal ve kimyasal içermez, böylece saçınızı fırçalarken kendinizi iyi hissedebilirsiniz.
  • Yaban domuzu kıl fırçaları sonsuza kadar dayanır!

Saç Dökülmesi İçin En İyi Fırçalar

1. Cortex Profesyonel Domuz Fırçası19,95 ABD doları

Cortex Profesyonel Domuz Fırçası

Yaban domuzu kılı fırçaların faydaları sadece saçınızı temizlemenin ötesine geçer, aynı zamanda koşullandırır. Hem saç fırçalama hem de saç derisi masajı yoluyla saç derisi uyarımı, doğal sebumunuzu saça eşit bir şekilde dağıtmanıza yardımcı olur.

2. Tangle Teezer Salon Elite Detangle Saç Fırçası, 11,99 $

Tangle Teezer Salon Elite Detangle Saç Fırçası

Tangle Teezer Salon Elite Dolaşık Açma Fırçası, ıslak veya kuru tüm saç tipleri için ideal olan çok benzersiz bir profesyonel dolaşık açma fırçasıdır.

3. GranNaturals Domuz Kılı Saç Fırçası, 12,99 $

GranNaturals Domuz Kılı Saç Fırçası

Bu yaban domuzu kıl fırçası, saç yağını köklerden her bir telin ucuna eşit şekilde yayarak çalışır – saçınızı nemlendirir ve besler. elektriklenmeyi önlemek ve kuruluk.

4.Mason Pearson Hassas Domuz Kılı Saç Fırçası, 225 $

Mason Pearson Hassas Domuz Kılı Saç Fırçası

100 yıldan daha uzun bir süre önce geliştirilen ve patenti alınan Mason Pearson saç fırçası, en iyi bakım aracıdır. Sadece saça ve saç derisine karşı hassas olan en kaliteli, birinci sınıf yaban domuzu kılı kullanılır. Mason Pearson saç fırçasıyla fırçalamak, saç derisini temizlerken ve saç köklerine dolaşımı teşvik ederken doğal yağları dağıtmanın en iyi yoludur.

5. Wet Brush Pro Epic Hızlı Kurutma, 18,99 $

Wet Brush Pro Epic Hızlı Kurutma

Ünlü Original Detangler, saç fırçası oyununu değiştirdi. Duş sonrası fırçalama yüzünden saçınızı yıkamaktan hiç korktuysanız, buna bayılacaksınız.

6. Spornette DeVille Yastık Domuz Fırçası, 24,97 ABD doları

Spornette DeVille Yastık Domuz Fırçası

Bu fırça, düz, kıvırcık veya dalgalı, kalın, orta ve ince saçlı erkekler, kadınlar ve çocuklar için mükemmel bir seçimdir. Doğal ve işlenmiş, etnik, kaba ve Afrika saçları için harika bir saç fırçası olan bu oval yastık fırçası peruklar ve dokumalar için bile güvenlidir!

7. Denman Klasik Şekillendirici Fırça, 21,95 ABD doları

Denman Klasik Şekillendirici Fırça

Bu fırça, saçları ayırmak, şekillendirmek ve saç ıslakken bukleleri tanımlamak için dokuz sıra yontulmuş yuvarlak uçlu naylon pim içerir. Yarım yuvarlak fırçanın şekillendirme kenarları, fön ile şekillendirme sırasında saçı şekillendirirken gerginlik yaratır.

8. Care Me Blow Dry Yuvarlak Hacim Fırçası, 14,99 $

Care Me Blow Dry Yuvarlak Hacim Fırçası

Bu saf domuz kılları, doğal saç sebum yağlarını saç kremi olarak dağıtır ve parlak, pürüzsüz saçlar sağlar. Naylon iğneler üzerine eklenen top uçları kafa derisine naziktir ve kaba veya kalın kılları yönetirken saçı çekmez veya takmaz.

Özellikle mevsimler değiştikçe az miktarda saç dökülmesi normaldir ve hormonlar vardiya. Bununla birlikte, ortalamanın üzerinde bir saç dökülmesiyle mücadele ediyorsanız ve doktorunuz sağlık endişelerinizi dışladıysa, saç bakım ürünlerinize bakmak isteyebilirsiniz. Şampuan saç dökülmesine neden olabilir mi? Hepsi değil şampuan saç dökülmesine neden olur ve çoğu zaman saç tipinize göre ürünün yanlış kullanımına veya yanlış şampuan kullanılmasına katkıda bulunabilir.

Saç inceltmek için en iyi 8 saç fırçası

Bu makaleyi beğendin mi? Kaydolun (ücretsiz!) Ve size her hafta bunun gibi harika makaleler göndereceğiz. Buradan ücretsiz abone olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *