Categories
Uncategorized

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

üzerinden100 ABD Doları tutarında Amazon Hediye Kartı Çekilişleri / Ücretsiz Eşantiyonlar

Renkli kaşlar, modern makyaj dünyasında son zamanlarda popülerlik kazanan maceracı, cüretkar bir güzellik trendi. Yanlış yapıldığında fazlasıyla maceracı görünen son derece korkutucu bir eğilim olabilir. Bununla birlikte, doğru uygulandığında, renkli kaşlar makyaj görünümünüze muhteşem, tuhaf bir dokunuş katabilir. Öğrenmek için okumaya devam edin renkli kaşlar nasıl çekilir her seferinde başarıyla.

1. Göz Farı Eşleştirin

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

üzerinden

Renkli kaşlar, kaşlarınızın rengi göz farı tonlarınızı tamamladığında veya eşleştiğinde daha pürüzsüz ve daha doğal görünür. Parlak renkli göz farı uygulamayı deneyin ve göz kapaklarınızda kullandığınız tonlardan birini kaşlarınıza aktarın.

2. Bir Satır Ekleyin

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

üzerinden

Kendinizi renkli kaş trendine çok büyük bir ifade vermeden tanıtmanın harika bir yolu, kaşlarınızın altını tek bir renk çizgisiyle hizalamaktır. Bu çizgi, fazla abartılı veya bariz görünmeden makyaj görünümünüze eğlenceli bir son katan bir renk patlaması yaratır.

3. Glitter’ı deneyin

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

üzerinden

Daha önce kaşlarınıza ışıltı eklemeyi hiç düşünmemiş olabilirsiniz. Ancak, renklendirmek kaşlar ışıltılı bir yüzeye sahip bir gölge ile bu dünyanın dışında kalan makyajınıza mistik bir son katabilirsiniz.

Tüm kaşınıza bir dokunuş parıltı eklemek için gevşek parıltılı toz kullanın. Veya sıvı bir parıltılı göz kalemi veya krem ​​ışıltılı bir göz farı formülü kullanarak kaşınızın etrafına ince bir parıltı çizgisi ekleyebilirsiniz.

4. İnce Kalın

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

üzerinden

İmkansız görünebilir, ancak renkli kaşlar aslında oldukça ince olabilir. Parlak, doğal olmayan bir saç renginiz varsa, kaşlarınızı saçınızın gölgesine uyacak şekilde renklendirerek ince renkli kaşlar oluşturabilirsiniz.

Daha fazlasına sahipsen doğal saç rengiKaşınızın arkasından dışa doğru koyu bir renk (lacivert veya erik gibi) ekleyerek renkli kaşlarla ince bir açıklama yapabilirsiniz.

5. Toz Ürünleri Kullanın

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

üzerinden

Renkli kaşlar yaratırken sadece pudra ürünler kullanmak önemlidir. Kaşlarınıza renkli krem, jel veya sıvı formüller eklemeye çalışırsanız, kaşlarınız muhtemelen kaygan ve palyaço gibi görünecektir. Pudra ürünler, kaş tüyleriniz ve eklenen renk arasında daha doğal bir geçişle daha pürüzsüz görünen daha doğal bir görünüm oluşturur.

6. Önce Prime

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

üzerinden

İyice hazırlamak çok önemlidir. kaşlar onlara herhangi bir renk eklemeden önce. Kaşlarınızı renkli ürüne hazırlamanın en iyi yollarından biri onları beyaz rimel astarı ile kaplamaktır.

Beyaz rimel astarı, kaşlarınızın doğal rengini kapatmaya yardımcı olur, böylece rengin daha eşit ve net bir şekilde uygulanması sağlanır. Astar ayrıca, rengin ortaya çıkmasına yardımcı olmak için kaşlarınıza aşırı ürün eklemenizi önler, bu da cakey bir görünüme neden olabilir. Ayrıca, renk eklemeden önce kaşlarınızı astarlamak, rengin ömrünü uzatmaya yardımcı olur, böylece gün boyu kalıcı olur.

7. Damat ve Güvenli

Renkli Kaşlar Nasıl Çekilir

üzerinden

Dağınık bir görünüm oluşmaması için kaşlarınıza renk katmadan önce düzgün ve temiz görünmesini istersiniz. Kaşlarınıza herhangi bir renkli ürün uygulamadan önce, yerinde olmayan tüyleri alın.

Ardından, kaşlarınızı renklendirmeyi bitirdikten sonra, tüyleri bir kat şeffaf rimel veya kaş jeli ile sabitleyin. Bu adım, kaşlarınızı gün boyu yerinde tutmanıza yardımcı olur, böylece ihtiyacınız olduğu sürece düzgün bitişlerini korurlar.

Renkli kaşların hayran olduğunuz korkutucu bir güzellik trendi olması gerekmez ama asla kendinizi denemeyin. Öğrenmek için bu gönderideki ipuçlarını kullanın renkli kaşlar nasıl çekilir parlak ve şık bir görünüm için başarıyla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *