Categories
Uncategorized

Radarımızda 8 Funky Emo Bangs Stili

Seksi, dramatik ve cesur emo saç modelleri, gençler arasında her zaman vızıltı tarzı olmuştur. Düz, şık, ipeksi ve her tür saç için ideal olan bu keskin emo patlamalarla kendi stil ifadenizi oluşturun. Peki ne bekliyorsunuz? Başlayalım!

Erkekler için Trendy Emo Bangs Saç Modelleri

Bunlar, bu yıl trend olan emo erkekler için en eğlenceli patlama stilleri.

1. Uzun Sarı saç

erkekler için uzun emo patlamaları

Eğer şıksanız uzun saç, bir tarafta maksimum saç yoğunluğuna sahip emo saçak senin tarzın olmalı. Bu tarz sarı veya metalik beyaz saç rengiyle kilometrelerce gidebilir.

Omuz uzunluğuna kadar bir bob kesiği alın ve tüm saçınızı bir tarafa kaydırın. Bu görünüm düz saçlı olanlar için idealdir. Stili yerinde tutmak için saçınıza biraz jel sürün.

2. Dalgalı Emo

erkekler için dalgalı emo patlama

Dalgalı saçların işlenmesinin zor olduğu ve oldukça sıkıcı bir saç dokusu olduğu düşünülen zamanlar geride kaldı. Kulak uzunluğu, yandan patlamaları olan simsiyah dalgalı saçlar ve geniş bir saç bandı, gece sizin görünümünüzdür. Dalgalı saçlı bu eşsiz emo patlama saç modeli ile kendi tarzınızı ifade edin.

Klasik Erkek Jewfro Saç Modelleri

3. Dağınık Kıvırcık Emo

erkekler için dağınık kıvırcık emo patlamaları

Dağınık, kıvırcık ve bakımı zor saçlarınız mı var? Saç dokunuzu geliştirin ve kendi dağınıklığınızı yaratın kıvırcık saç modeli patlama ile. Kalan saç omuz uzunluğunda iken ön patlamalarınızı kısa kesin. Elde etmesi kolay ve daha az bakım gerektiren serbest stil patlamaları taşıyın.

4. Şık Saç

emo adamlar için patlama stilleri

Düzgün saçlı erkekler diğerlerine göre daha çok fayda sağladı. İpeksi saç şekli emo, diğer saç tiplerinden daha iyi patlar.

Yan süpürme patlamalarıyla kısa bob saç kesimi mükemmel bir kombinasyon oluşturur. Patlamaların yüzüne serbestçe düşsün. Daha fazla parlaklık ve etki için kaliteli saç ürünleri kullanın.

Erkekler için En İyi Saç Kesimi

5. Spikey Emo

erkekler için spikey emo patlama

Biraz daha benzersiz olmak, emo saçlara dikenli bir görünüm vermek, yeni moda saç stiliniz olabilir. Aşağı bakan ön patlamalara sahip dikenli omuz uzunluğundaki saç, dramatik bir görünüm yaratır. Bu daha çok Goku görünümüne benziyor. Tüm Dragon Ballz hayranları bilir!

6. Renkli Emo

boyalı emo patlama

Patlamalara renk eklemek, emo erkekler için saç stilini daha da ilginç hale getirir. Kırmızı, bordo veya sarışın gibi benzersiz ve sıra dışı renklerle oynayın. Düz ve pürüzsüz saçlara sahip olmak ek bir avantajdır. Havalı ve renkli patlamalarla kendi görünümünüzü yaratın ve stil oyununuzu renklendirin.

Kopyalanacak Çekici Erkek Örgü Stilleri

7. Dağınık Emo

erkekler için emo patlama

Stil için minimalistseniz ve az bakım gerektiren bir emo saç modeli istiyorsanız, bu patlama görünümü sizin için mükemmel bir seçenektir. Dağınık patlamalara ulaşmak kolaydır.

Stilistinize emo kesimi yapmasını ve kabaca taramasını söyleyin. Bir sonraki bildiğiniz şey, olduğu gibi taşıyabileceğiniz bir saç modeli. Stili yerinde tutmak için kaliteli saç jeli kullanın.

8. Kördüğüm

erkekler için emo patlama süpürüldü

Hepimiz alçakta yatan emo patlamalarına aşinayız. Bununla birlikte, süpürülmüş patlamalar yeni bir vızıltı. Üstteki saç, sivri uçlu bir patlama oluşturmak için şekillendirilirken, yan saç aşağı doğru fırçalanır. Patlamaları yüksek tutmak için en kaliteli saç jeli kullanın. Saçınızı mavi gibi korkak renklerle boyamak, görünümünüzü daha da vurgulayabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *