Categories
Uncategorized

Perde Patlama Sevdiğimiz Saç Modelleri

yumuşak sarışın perde

Perde Patlama Saç Modelleri

Patlama almayı mı düşünüyorsunuz? Perde patlamaları yılın patlama saç modeli… cidden. Perde patlamaları, geleneksel patlama kesimi olmadan patlamalara sahip olarak size mükemmel bir görünüm verir. Patlamalara muhteşem modern bir bakış, bunda sevilmeyecek ne var? Çoğumuz, saç stilimiz gibi küçük bir değişiklik olsa bile hayatımızda bazı olumlu değişikliklerin olması için can atıyoruz. Sana benziyor mu? Perde patlamaları bir sonraki büyük saç değişiminiz olabilir.

1Perde patlamaları nasıl kesilir?

Bu imrenilen patlama görünümünü oluşturmak için, birçok uzman, kesilmesini istediğiniz saçı keserek başlamanızı önerir. İstediğiniz saç miktarını topladıktan sonra, saç uzunluğunu kesmeye başlayın. Birçok kuaför saçı biraz büküyor ve patlamaların uçlarında doku oluşturmak için makasları hafif çapraz bir eğimle dikey olarak kullanıyor. Ardından, patlamaların sarkmasına izin verin, uçlarda ‘parça parça’ bir görünüm oluşturmak için gereken parçaları kesin ve gerektiğinde uzunluğu ayarlayın.

2Beachy Sarışın Patlama

Perde patlamalarıyla basit ve şık tutun. Bu tarz patlamaların en güzel yanı, günlük, zahmetsiz saç stilinizi modern ve şık göstermeleridir. Plaj sarı saçlı bu saç stilinin kumsal hissini seviyoruz.

3Katmanlı Perde Patlamaları

Uzun katmanlar sizin ortamınızsa, perde patlamaları harika bir iltifattır. Gördüğünüz gibi, perde patlamaları saç kesimine gerçekten sorunsuz bir şekilde eriyor ve yüzün etrafına eklenen kısa katmanların yanılsamasını veriyor.

4Patlama ile Bobbed

Bob saç kesiminiz olsun ya da kesmeye gitmeyi düşünüyorsanız, perde patlamaları eklemek saç stiline muhteşem bir ektir. Kısa saç uzunluğuna eklediği yüz çerçeveleme unsurunu seviyoruz.

5Perde Patlamaları + Lob

Bob uzunluğu sizin için biraz fazla kısaysa (önceki resim gibi), bir LOB modaya uygun bir alternatiftir. Perde patlamalarıyla eşleştirmek için muhteşem bir kesim olan daha uzun bir bob. Ciara bu bakışı öldürüyor.

6Uzun Boy Perde Patlamalarıyla Buluşuyor

Size perde patlamalarıyla epeyce kısa saç uzunluğu göstermiş olsak da, bu uzun saçlara perde patlamalarının eklenemeyeceği anlamına gelmez! İşte bu güzellik bize perde patlamalarının süper uzun saçlar için ne kadar inanılmaz göründüğünü gösteriyor. Beklenmedik bir katman eklemesini seviyoruz!

7Giymesi Kolay Patlama

Perde patlamalarının geri getirilmemiş etkisi nedeniyle, zahmetsiz saçlar için mükemmel patlama saç modeli. Bu, sabahları saçlarınızla çok fazla uğraşmaktan hoşlanmıyorsanız, ancak yine de farklı bir şey için patlama istiyorsanız – perde patlamaları sizin için mükemmeldir.

8Effortless Bangs Glam

Zahmetsiz perde saç şekillendirmesinin bir başka örneği. Dalgalı, dokulu saçlarınız ya da süper düz saçlarınız olsun – saçınıza uyması için saçınıza şekil vermeyi kolaylaştıracak şekilde perde patlamaları kesilebilir.

9Perde Patlamaları için çevrilmiş

Şimdiye kadar size birkaç kısa perde patlaması gösterdik, bu yüzden trendin bu yorumunu SEVDİK. Patlamaları daha uzun tarafta bırakmak, gerçekten sevdiğimiz eski, gerileme estetiği verir – özellikle de bu kapakla tasarlandıklarında.

10Fringe Bang At Kuyruğu

Şimdi perde patlamalarıyla çalışan çeşitli saç kesimleri görseniz de, görünümle birlikte giyebileceğiniz birkaç kolay saç modeli eklemek istedik. Saçınızı basit bir at kuyruğuna atmak, perde patlamalarıyla büyük bir stil yükseltmesi elde eder.

11Dalgalı Patlama

Kabul etmeliyiz, perde patlamalarının zahmetsiz etkisini seviyoruz. Kırmızı halıda bile perde patlamaları, inkar edilemez derecede şık olan bu havalı kız havasını veriyor. Size en uygun olanı bulmak için uzunlukla oynayın.

12Patlama ile Yarım Yukarı

İşte perde patlamaları için giymesi kolay başka bir saç modeli. Dağınık bir topuza bağlanmış yarım at kuyruğundan çok daha kolay olamaz. ‘Dağınık’ his, perde patlamalarıyla mükemmel bir şekilde tercüme edilir.

13Çiçek Patlama Stili

Zahmetsiz bir saç stilini seven, ancak biraz daha şık bir şey isteyen kadınlar için – bu sizin için. Yine ‘geri alınmış’ yarım saç stiline sahipsiniz, ancak onu daha şık hissettiren şey, düz ve bir çiçek aksesuarı ile tamamlanmış saçlar.

14Perde Patlamaları Tarz

Bu saç modeli ne kadar şirin? Perde patlamaları, bu basit saç stiline bir yüz çerçeveleme öğesi ekler. Saçınızın tamamını bir kafa bandıyla geri çekmekten hoşlanmıyorsanız, perde saç kesiminize mükemmel bir katkı sağlar.

15Bal Sarışın Perde Patlama

Tamam, bu bal sarısı saç rengine aşık olduğumuzu itiraf etmeliyiz. Sıcak, boyutlu ve sadece muhteşem. Saç renginin yumuşak estetiği, bu perde patlama saç kesimi ile çarpıcı görünüyor.

16Glam Perde Patlama

Hepimiz gerçekten dürüst olursak, JLo’nun sallanamayacağı pek çok saç modeli yoktur. Perde patlamaları zahmetsizce şık görünüm için harika olsa da, bize saç kesimini büyük bir cazibe ile nasıl sallayacağımızı gösteriyor.

17Küllü sarışın ile bangs

Umarım şu ana kadar ilham almış hissediyorsunuzdur, kesinlikle öyleyiz! Çok yönlü perde patlamalarının ne kadar çok olduğunu kesinlikle seviyoruz – düşündüğümüzden çok daha fazla. Onları uzun kenarda bırakmak, trende farklı bir hava katar.

18Chic Bob

Bu, klasik şık bir saç stilini takdir eden kadınlar içindir. Birkaç saç modeli bob saç kesiminden daha klasiktir, yıllarca popülerliğini koruduğunu gördük. Klasik kesime perde patlamaları eklemek, stili biraz modernize eder.

19Uzun Saçlar İçin Perde Patlamaları

Uzun kalın saçlarınız varsa, perdenizi biraz daha kalın yapın. Perde patlamalarını kesmek için daha fazla saç kullanmak, bunun gibi doğal olarak kalın ve uzun saçlarınız olduğunda çok daha doğal bir şekilde karışmaya meyillidir.

20Perde Patlama ile Alçak Topuz

Perde patlamalarının uzun yıllar bir şey olduğunu bile fark etmemiş olabilirsiniz. Scarlett Jo, birkaç yıl önce sahneye çıktı ve bu kadar muhteşem bir saç trendi olduğu için bugün hala modern görünüyor ve hissediyor.

21Kolay Tarz

Yüzlerinden çıkarmak için saçlarını geri atmaya başvurmayan hiçbir kadın tanımıyoruz. Perde patlamalarıyla ilgili sevdiğimiz şey, saç rutininize herhangi bir ek adım eklemeden, bu saç stillerinin daha şık görünmesini sağlamasıdır.

22Dağınık Topuz, Perde Patlamaları

Mariana Hewitt, blogu ve Instagramı sayesinde bir stil ve güzellik ikonu haline geldi. Burada yine yaptı, dağınık bir topuzla perde patlamalarını en şık şekilde nasıl şekillendireceğimizi gösterdi.

23Minimal Aksesuar

Gösterildiği gibi, sadece birkaç basit bobby pimi veya klipsi eklemek bile, zahmetsiz perde patlama saç stilleri için yeterli bir stil unsuru olabilir. Patlamaların vurgulanmasına izin vermek için saçın bir kısmını geri çeker.

24Sienna Tarz Patlama

Yıllarca stil ve güzellik etkisi aradığımız bir başka ünlü, Sienna Miller, uzun zaman önce perde patlamalarını sallıyordu. Bu saçla ilgili eğlenceli şey – eskisi bile yeni oluyor. Inspo için geçmiş perde patlama görünümlerinden etkilenin.

25Reece Perde Patlama

Reece Witherspoon, oldukça uzun bir süredir perde patlamaları takıyor. Onunki gibi kalp şeklindeki yüzleri mükemmel şekilde tamamlayan patlama saç modeli.

26Perde Patlamalarında Klasik

Gerileme hakkında konuşun! Bu vintage perde patlama saç stilini seviyoruz. Saçınıza bunun gibi eski bir estetik kazandırmak istiyorsanız, saçınızı düz bir yarım at kuyruğuna geri çekin ve altından bir kurdele ile bağlayın.

27Eşarp Tarzı Perde Patlama

28Patlama ile Ezilmiş

29Şık Tarz Patlama

30Kısa ve Şık

31En Düğümlü Patlama Saç Modeli

Mallory

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *