Categories
Uncategorized

Patlamalarını mı Arttırıyorsun? Bunu okumaya ihtiyacın var

Patlamalar harikadır, ancak onlardan bıktığınızda, onları büyütmek oldukça zor olabilir. Saç bakım rejiminizi hızlandırmanız ve her gün harika görünmesini bekliyorsanız, sonunda patlama olmayı bırakacak kadar büyüyene kadar yeni şeyler denemeniz gerekecek.

Patlama ipuçlarınızı ve püf noktalarınızı büyüten en faydalı bazılarına göz atın ve saçınız için doğru çözümleri bulun. Saçınızı doğru yoldan ayırmanın orta aşama ile başa çıkmaya kadar, patlamalarınız hem uzun hem de kısa olduğunda, büyüyen patlamalarınızla başa çıkmanın en iyi yolları burada.

Altı Haftada Bir Kısaltın

Aceleniz var, ancak normal kırpmaları atlayamazsınız. Bölünmüş uçlarla uğraşırken, sonunda istediğiniz uzunluğa geldiğinde saçınızın görünüşünden memnun olmayacaksınız. Saç stilistinizden, patlamalarla işiniz bittiğinde uygun şekilde düzeltmesini isteyin. Dış kenarları ve alt kısmı inceltmek size daha fazla şekillendirme seçeneği sağlayacaktır.

Kil ile Stil

Köpük veya jeli tercih etseniz bile, saçlarınız için en iyi şekillendirme ürünleri biraz ağırlığa sahiptir. Pomat iyidir, ancak saç kili daha da iyidir. Bu, daha pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı olacağından ve saçlarınızı biraz aşağı çekerek herhangi bir dalgalanmayı azaltacağından, patlama ipuçlarınızı en iyi büyütenlerden biridir.

Patlamaları Gizlemek İçin Açılı Parça

Düzenli Olarak Derin Durum

Patlamaların büyüdükçe sağlıklı ve güzel kalmasına yardımcı olmak için onlara doğru davranmak önemlidir. Kimyasal işlem görmüş saçlarınız varsa, haftada bir derin bakım uygulaması iyi bir fikirdir. İşlem görmemiş saçlar için iki haftada bir iyidir. Saçınıza her şekil verdiğinizde kakülünüzün uçlarında biraz saç kremi de kullanabilirsiniz.

Yan Patlama Yan Kısmı

Açılı Bir Parçaya Git

Garip bir uzunlukla uğraşmak en kötüsüdür ve bu yüzden açılı bir kısım, patlama numaralarınızı en iyi büyütenlerden biridir. Ancak saçınızı kurutmaya ve bir taraf seçmeye başlamadan önce saçlarınızı ayırmaktan daha fazlası var. Bir dahaki sefere bir düzeltme aldığınızda, kuaförünüzden patlamaların bir köşesini yuvarlamasını isteyin. Tarafınızı hangi şekilde süpürdüğüne karar veremiyor musunuz? Burnunuz tamamen düzse, her iki şekilde de gidebilirsiniz, ancak yüzünüzün bir tarafına hafifçe işaretlenmişse, denge oluşturmak için patlamalar ters yönde şekillendirilmelidir.

Bandana ile Patlamaları Gizle

Aksesuar

Bobby pimleri ve klipsleri, daha kısa patlamaları kontrol altında tutmak için çok kullanışlı araçlar değil, aynı zamanda görünümünüzde ifade aksesuarları haline gelebilir. Eşarplardan bandanalara, yaratıcı olun ve sevdiğiniz birçok görünüme sahip olacaksınız. Onlarla uğraşmak istemediğinizde, patlamalarınızı tamamen kalın eşarpların altına da sokabilirsiniz.

Bir Kafa Bandı Deneyin

Kötü bir saç gününden kaçınmanın tek yolunun saç bandı kullanmak olduğuna karar verdiğinizde, patlama ipuçlarınızı en iyi büyütenlerden biri pomad kullanmaktır. Sevimli bir saç bandına ulaşmadan önce saçlarınızı düzleştirerek yukarı ve geri hareket ettirin. Ayrıca özellikle inatçı iseler onları geri sabitleyebilirsiniz.

Büyüyen Patlama Örgüsü

Saç örgüsü

Basit bir iki telli bükülme bile harika görünebilir ve patlamaları önünüzden uzak tutabilir. Daha sofistike bir Fransız örgüsünü tercih ederseniz bonus puan kazanırsınız. Örgü üzerindeki dalgalanmaları yumuşatmak için jel veya köpük kullanabilirsiniz, zaten örülmüş ve sabitlenmiş haldeyken kile gerek yoktur.

Rulo

Patlamalarınızı küçük bir pompadour haline getirmek, daha kısa olduklarında işe yarayabilir, ancak bunun için çok uzadıklarını hissettiğinizde, patlama numaralarınızı geliştiren en basit yöntemlerden birini deneyin ve onları yuvarlayın. Saç çizgisi boyunca gezdirin ve yıla yakın tel tokalarla sabitlediğinizden emin olun.

Slick Back Bangs

Her İki Yönde de Var

Patlamalarınız büyürken, üst kısmı geri çekerken, kısa parçaların da geçici patlamalar olarak tadını çıkarabilirsiniz. Bu basit hileyi kullanarak, uzun bölümü geriye sabitleyerek, garip aşamayı önemli ölçüde kısaltabilirsiniz.

Güncel Tutun

Patlama ipuçlarınızı büyüten en iyi şeylerden biri, görünümünüzü günden güne değiştirmek iyi bir fikirdir. Bu sadece daha sevimli bir görünüm anlamına gelmez, aynı zamanda sürekli aynı tarafta tutarsanız patlamalarınızın zarar görmesini de önler. Onları geri çekin, yüksek bir topuzun içine saklayın, büyüyene kadar her gün bir şeyleri değiştirmekten korkmayın.

fotoğraflar: Eleven Australia, weheartit.com, Tigerlamb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *