Categories
Uncategorized

Oval Bir Yüz İçin Mükemmel Saç Modeli Nasıl Seçilir 2021 HairStyle

Oval bir yüz için mükemmel saç modeli nasıl seçilir?

Daha sonra, hangi seçeneklerin saç stilleri ve saç uzunluğu oval yüzün avantajlarını en iyi şekilde vurgulayabileceğine ve mevcut moda trendlerine odaklanmaya daha yakından bakacağız.

Stilistler, son yıllardaki ana trendlerden birinin saç uzunluğunda önemli bir azalma olduğunu belirtiyor. Daha yakın zamanlarda, moda hayranları, bıçakların altında bukleler, popüler pürüzsüz ve mükemmel derecede düz iplikler büyütmek için ne pahasına olursa olsun denedi. Günümüzde her geçen gün daha fazla model, pop yıldızları ve sinemanın yanı sıra dünya moda trendlerini sürekli takip eden herkes kısa saç kesimlerini tercih ediyor.

2021 sezonunda moda olan oval yüz için saç modelleri
1. Pixie (Pixie)

Saç kesimi için avuç içi verilmelidir bir peri denir. Klasik performansında kısa saç stillerini ifade eder, ancak hayal gücü ve beceri gösteren profesyonel bir kuaför, yardımı ile hemen hemen her görüntüyü gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Yaramaz, etkileyici ve hatta cüretkar – sonuç saç tipine ve seçilen uzunluğa bağlıdır. Yüzün oval şekline sahip olan Pixies çeşitleri ve şekillendirme seçenekleri ile güvenle deneyebilirsiniz.

Bu saç stilinin avantajları, çok yönlülüğünü içerir – düz ve kıvırcık bukleler üzerinde eşit derecede harika görünür ve ek olarak, eksik hacmi ince saç sahiplerine ekleyebilir.

Buna ek olarak, pixie, dikkati yüzden dikkat dağıtmazken, yaş için çok karanlıktır. Sharon stone ve Rihanna gibi ünlüler, saç kesiminin bu versiyonunda somutlaşan gençliği ve kolaylığı tercih ettiler.

Bir yıldız görüntüsünü denemeye ve bir saç stiline karar verirseniz, aşağıdaki nüansları dikkate almalısınız:
saç kesimini mükemmel durumda tutmak için düzenli olarak güncellenmesi gerekecek, ayda bir değil bir güzellik salonunu ziyaret etmesi gerekecek;
saçın istenilen şekilde tutulmasını sağlamak için saç şekillendirmeye ihtiyacınız olacak;
kısa saç yüze odaklanır, bu nedenle cildin kusursuz bir görünüme sahip olması gerekir;
çıkıntılı kulaklar en güzel kısa saç kesimini bile bozabilir.
Yukarıdakileri dikkate alarak, çoğu kişi ortalama saç uzunluğunu tercih eder. Bu tür saç kesimleri bakımda daha az kaprislidir, sürekli şekillendirme ve uygun uzunluğu korumayı gerektirmez. Ek olarak, saç stilleri için çok çeşitli olası seçenekler, herhangi bir kızın en uygun olanı seçmesine izin verecektir.

2. Bob her zaman trenddedir

Bu saç kesimi, kısa saç ve orta uzunlukta bukleler arasında bir seçenektir. Bugüne kadar, kuaförler birçok farklı saç modeli geliştirdiler – Bob, asimetrik, dereceli, uzatılmış ön, patlama ile veya olmadan ve ayrıca ayırma yeri için çeşitli seçeneklerle olabilir. Bob saç kesimi titiz değildir – ince, kalın, düz veya kıvırcık buklelerde harika görünür. Bob’un hayranları Victoria Beckham ve keira Knightley’dir.


Stilistler, fasulyeyi bir tarafa koymayı, eğik patlamaları kesmeyi, uzun ipliklerle birlikte kısa bir ense yapmayı, yüzü çerçevelemeyi, üst bukleleri kıvırmayı veya tapınağı ayırmadan tıraş etmeyi önermektedir. Önerilen seçeneklerden herhangi biri, zarafet ve şıklık imajınıza katkıda bulunacaktır.

Orta uzunlukta saçlar için en yaygın saç kesimi hala dörtlüdür. Çok çeşitli dörtlü türleri vardır, bunlardan en popülerleri bacak üzerinde dörtlü, uzun, dereceli veya asimetriktir.

Karenin klasik versiyonu, boynun ortası boyunca bir uzunluk boyunca saç kesimini içerir. Düz ve kalın saçlarda mükemmel görünüyor.

3. Dereceli kare

İnce saç gibi kusurları gizlemek, mezun olmuş bir Bob’a yardımcı olacaktır. Kıvırcık saçlara uygun herhangi bir yüz şeklinde harika görünür ve profesyonelce uygulanan renklendirme, gösteriş ve ifade gücü katabilir.

Gerekirse, saç hacmini ekleyin, oval yüzün sahipleri için mükemmel olan bacaktaki kareyi tercih etmek daha iyidir.

Yüksek bir alın, kareyi hem düz hem de eğik veya uzun kesilmiş patlamalarla gizleyecektir.

4. Cascade modası geçmiyor

Cascade, başka hiçbir saç kesimi gibi, hacimsiz, ince saçın eksikliklerini gizlemeye yardımcı olacaktır. Doku oluşturmak veya tek tek telleri vurgulamak, saçın vurgulanmasına veya renklendirilmesine yardımcı olacaktır. Bu saç stilinin avantajları arasında çeşitli şekillendirme yapma yeteneği bulunur, buna ek olarak, kaskad, serbestçe akan saçlara izin verir veya kuyrukta toplanır, her türlü patlamanın varlığı.


Kadınlar için yaşlı ideal kısa saç kesimi. Her şeyden önce bunun nedeni yaşla birlikte saç yapısının önemli ölçüde bozulması ve sayılarının azalmasıdır. Bu kusurlar, kısa veya orta uzunlukta tellerle saç stillerini kolayca gizleyebilir, bu tür seçenekler bakım ve şekillendirme için önemli bir zaman gerektirmez ve ayrıca kadının yaşını görsel olarak azaltabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *