Categories
Uncategorized

Orta Boy Saç – Kesin Bir Kılavuz

Orta uzunlukta saçlar burada kalacak, bu yüzden içinde nasıl sansasyonel görüneceğinizi de öğrenebilirsiniz. Biçimlendirmesi en kolay uzunluktur, çünkü daha uzun saçların keyfini çıkarmak için uğraşmadan çok uzun saç. Günümüzde çoğu saç modeli, tepede uzun saç gerektirir, bu yüzden eğer varsa orta uzunlukta saçBu, denemeniz için daha harika saç modelleri demektir. Saçınızla yaratabileceğiniz en iyi saç stillerinden bazılarına bir göz atın ve en kısa sürede muhteşem görünmeye başlayın.

Orta Uzunlukta Saç Stili İlhamı # 1

orta uzunlukta saç modeli (1)

Orta uzunlukta saç, muhtemelen bir erkeğin giyebileceği en iyi saç uzunluğudur, çünkü konu şekillendirme söz konusu olduğunda daha fazla çok yönlülük ve esneklik sunar. Ne çok uzun ne de çok kısa, bu yüzden kesinlikle yaratabileceğiniz birçok stiliniz var.

Böyle bir saç modeli bu. Seksi ve güzel görünüyor ve dalgalı ila kıvırcık saçlı erkeklerde mükemmel görünecek. Yan ve arka kısım kesilir ve ardından üstteki tüyler dolgun ve kalındır. Yumuşak ve ipeksi görünüyor, çok fazla şekillendirme ürünü nedeniyle yağ dökülmesine benzemiyor. Ayrıca parmaklarınızı dokunup gezdirmek için yeterince iyi görünüyor.

Orta Uzunlukta Saç Stili İlhamı # 2

orta uzunlukta saç modeli (2)

Orta uzunlukta saçlar, üstte uzun saçlarla da harika görünüyor ve konik yanlar ve arka. Kısa saç ve uzun saçın muhteşem kontrastına buradan bakın. Üstteki saçlar uzun ve yumuşak ve ipeksi. Dokunmak istemenizi ve parmaklarınızdaki pürüzsüzlüğü hissetmenizi sağlar. Kenarlar da çok düzgün bir şekilde sivriltilmiştir. O etkileyici sakala kadar her şey kusursuz görünüyor.

Orta uzunlukta saçlar böyle görünmelidir. Uzun ama derli toplu, şık ama profesyonel. Bu tür bir saç kesimi yaparak ve en üstteki saçı hafif ve doğal görünecek şekilde şekillendirerek bu görünümü kolayca çıkarabilirsiniz. Şık görünmek isteyen ancak kelimenin tam anlamıyla profesyonel görünmek isteyen öğrenciler ve işadamları için mükemmel bir saç modeli.

Orta Uzunlukta Saç Stili İlhamı # 3

orta uzunlukta saç modeli (3)

Bu orta uzunlukta saç modeli ile klasik görünümü sergileyebilir ve yine de şık olabilirsiniz. Basit ama incelikle sızıyor. Zarif ama her gün giyilebilecek kadar kolay. Süslü partiler ve resmi toplantılar için yeterince şık, ancak stilini de düşürebilirsiniz, böylece arkadaşlarınız ve ailenizle dışarıda geçireceğiniz bir gün için mükemmeldir.

Saçlar, uçları yumuşak ve romantik bir şekilde tutamlara kıvrılmış şekilde her tarafa düzgünce kırpılır. Harika, temiz traşlı görünecek, ancak biraz yüz kılı ile daha da sert görünecek. Kesinlikle çok fazla potansiyele sahip bir saç modeli.

Orta Uzunlukta Saç Stili İlhamı # 4

orta uzunlukta saç modeli (4)

Bazen saçını bırakmalısın. Bazen nefes alabilmesi için vahşileşmesine izin vermelisin. Bu tam da bunu yapabilen harika bir saç modeli.

Saç, başın tepesinde uzun ve kalın durur, ancak dağınık veya dağınık görünmez. Bir şey varsa, bu sadece saçları olsaydı çoğu erkeğin giymeyi umursamayacağı dağınık saç türüdür. Uzun ve dolu, ancak yine de yumuşak ve ipeksi görünüyor.

Gerçekten iyi saç şekillendirme ürünleri sayesinde, siz de bu tür bir saç stiline sahip olabilirsiniz. Saçınızı üstte uzatın ve sonra yanları ve arkayı kısa ve kırpılmış halde tutun. Tercih ettiğiniz saç şekillendirme ürününü uygulayın ve yuvarlak hacimli bir fırçayla saçınızı şekillendirmeye başlayın. İstenilen etkiyi elde ettiğinizde, stili yerinde tutmak için biraz saç spreyi uygulayın.

Orta Uzunlukta Saç Stili İlhamı # 5

orta uzunlukta saç modeli (5)

Uzun, büyük ve dolgun saç stillerini sevmiyorsanız, orta uzunluktaki saçlarınızı da bu dağınık ve tüylü saç stilinde giyebilirsiniz. Yan ve arka kısım daha kısadır, ancak üstteki tüyler uzun ve kalındır. Katmanlı ve dokulu, ancak bu eğlenceli ve şık dikenli saç stilini koruyor.

Saça biraz pomad veya saç şekillendirici balmumu uygulayarak bu görünüme kavuşabilirsiniz. Her yere parmaklarınızla uygulayın ve ardından saçınızı ne kadar dikenli veya dağınık görünmesini istediğinize göre şekillendirmeye başlayın. Pürüzsüz ve cilalı görünmesine gerek yoktur. Çok daha ilginç hale getirmek için dağınık saçlara gidin.

Orta Uzunlukta Saç Stili İlhamı # 6

orta uzunlukta saç modeli (6)

Yatak başı dedi mi? Orta uzunlukta saçlar genellikle yatağın başını alır, özellikle de ertesi sabah yapmaktan kaçınmak için fazladan önlem almazsanız.

Ama bir yatak başı o kadar da kötü değil. Aslında, erkekler işe ya da okula giymek için yatak başı görünümünü yeniden yaratmaya çalışıyorlar. Neyse ki, otantik yatak başı kıllarına ulaşmak için yatakta yuvarlanmana gerek yok.

Bu seksi ama dağınık olmayan saç stilini orta uzunlukta saçınıza biraz pomad uygulayarak kolayca giyebilirsiniz. Çok fazla koymayın çünkü kaygan ve parlak görünmesini istemezsiniz. Kuru mat bir yüzeyle doğal görünmesini istiyorsunuz. Sanki gerçekten yataktan kalkmışsın gibi.

Şekillendirme ürününü uyguladıktan sonra, yuvarlak hacimli bir fırçayla fırçalarken saçınızı fön ile kurutmaya başlayın. Otuz saniye veya daha kısa sürede yapın, aksi takdirde saç sert ve kuru görünecektir. Daha fazla tutuş için, stilin yerinde kalması için biraz saç spreyi uygulayın.

Orta Uzunlukta Saç Stili İlhamı # 7

orta uzunlukta saç modeli (7)

Saç uzun süre giyildiğinde daha seksi ve çekici görünür, sence de öyle değil mi? Orta uzunlukta saçlar, hem kısa hem de uzun saçlara sahip olmanın avantajlarından yararlanmanızı sağlar. Klasik ve zamansız saç stilleri giyebilir, uzun ve dolu giyerek onlara seksi bir hava katabilirsiniz. Bu saç stiline çok benziyor.

Bu basit beyefendinin saç kesimi, daha sağlam ve şehvetli görünmek için tasarlandı. Kalın, dalgalı ve kıvırcık saçlı erkekler için mükemmel bir saç modeli.

Hacim, yanlar ve arka kısımlar kısa tutularak ve uzunluk üstte tutularak yönetilir. Daha pürüzsüz veya daha ince bir saç modeli istiyorsanız, biraz pomad veya saç jölesi ile şekillendirebilirsiniz. Ayrıca bu şekilde giyebilir ve saçları gevşetebilirsin.

İlk önce bu saç stillerini denemeden o orta uzunlukta saçları kesmek için o kadar çabuk olmayın. Eğlenceliler, modaya uygunlar ve işlevseller. Sizin gibi modern beyefendiler için mükemmel!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *